هاوکز باز خواهد شد و عمل خود را تسهیلات جمعه با توجه به مدیر کل تراویس Schlenk اما به دنبال در هفته آینده به عنوان یک پتانسیل جدول زمانی.

در آوریل 27, NBA اطلاع تیم های آن را هدف قرار دادن یک تاریخ زودتر از مارس 8 اجازه می دهد تا محدود تمرینات فردی در شهرستانها که در آن محدودیت و اقامت در خانه سفارشات را کاسته و آن را برنامه ای برای تغییر آن راهنمایی در مورد امکانات عمل “به اجازه می دهد به صورت امن و محیط های کنترل شده برای بازیکنان به آموزش در ایالات متحده است که اجازه می دهد آنها را به انجام این کار و برای ایجاد یک فرایند برای شناسایی امن گزینه های آموزشی برای بازیکنان در واقع در کشورهای دیگر است.”

گرجستان خواهد سقوط به دسته. همانطور که در آوریل 30, رژیم صهیونیستی. برایان کمپ برداشته یک پناهگاه در محل سفارش برای بسیاری از دولت ساکنان هر چند محدودیت برای افراد مسن پزشکی شکننده خانه های پرستاری و کسب و کار خاص تمدید شد.

هاوکز تصمیم به عمل خود تسهیلات مارس 18, یک هفته پس از فصل متوقف شد به دلیل coronavirus.

MLS تیم از جمله آتلانتا ایالات متحده در حال حاضر مجاز به آموزش به صورت جداگانه در عمل امکانات لیگ اعلام کرد جمعه (تمرینات داوطلبانه است و تیم را برای دیدار با دستورالعمل های خاص). آنها قبلا اجازه داده نشده است به آموزش در گروه از مارس 12.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de