گرجستان و گرجستان دولت توافق کردند تا سه سری بازی در بسکتبال مردان است که برنامه ریزی شده است برای شروع این سال است.

تکنولوژی برنامه ریزی شده است به میزبان اولین بازی Dec. 16 و برنامه ریزی شده است به میزبان دوباره در یک تاریخ مشخص در 2021-22. گرجستان دولت میزبان سوم در یک تاریخ مشخص در 2022-23 فصل است. دانشگاه را مرکز دعوت خواهد شد که از ویژگی های یک بسکتبال آرنا می تواند باز کردن آن.

تیم های ترجمه شده از سال 2017 زمانی که دولت گرجستان برنده نمایشگاه بازی 65-58. آخرین فصل به طور منظم بازی بین دو پخش شد در سال 2008 برنده توسط Tech 84-64. این کت زرد یک 17-2 سرب در سری.

وجود ندارد پول نقد رد و بدل شده بین این دو مدارس به عنوان بخشی از توافق است.

فناوری 17-14 به طور کلی 11-9 در ACC فصل گذشته. امور خارجه گرجستان شد 19-13, 12-8 در خورشید کمربند. پلنگ را در مسابقات NCAA سه بار در پنج سال گذشته. فن آوری نشده در مسابقات NCAA پس از سال 2010.

Tech بازده چهار استارت از جمله آن سه پیشرو گلزنان به عنوان بخشی از 75 درصد از آن در دقیقه 78 درصد آن را به ثمر رساند و 67 درصد از بازگشت خود از فصل گذشته. کت نیز اضافه شده نقل و انتقالات رادنی Howard قبلا از گرجستان و کایل Sturdivant قبلا از USC. آن را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است که آیا آنها خواهد بود بلافاصله واجد شرایط. این تیم همچنین امضا تریستان ماکسول به تازگی به نام آقای بسکتبال در میان بازیکنان مدرسه بالا در کارولینای شمالی.

امور خارجه گرجستان نیز بازگشت چهار نفر از آن پنج شروع و به عنوان یک اکثریت آن را به ثمر رساند و بازگشت. پلنگ اضافه شده انتقال Ryan بویس قبلا از ممفیس. او خواهد بود واجد شرایط برای بازی در 2020-21 فصل است.

فناوری برنامه ریزی گرجستان دولت یک تغییر در رویکرد فن آوری و مربی جاش Pastner که در این زمان از سال 2017 نمایشگاه بازی گفت: او هرگز بازی Panthers چرا که او را دیدم آن را به عنوان یک هیچ برنده وضعیت. که به ترتیب 2-برای-1 با تکنولوژی موافقت خود را برای دیدار گرجستان, دولت, نیز, است, خروج از گذشته برنامه ریزی الگوهای. در Pastner تصدی تکنولوژی, بازی های برگزار شده است تنها دو اواسط اصلی تیم خود به دادگاه (کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا و Wofford) و هر دو بازی برنامه ریزی شده بود قبل از خود را استخدام.

Georgia Tech غیر-برنامه کنفرانس برای انتظار فصل شامل بازی در نوامبر. 12 برابر کوه سنت ماری; Nov. 16 برابر جیمز مدیسون; Nov. 19 برابر گرجستان; Nov. 22 برابر لنگوود; Nov. 17 برابر کنتاکی در دولت مزرعه آرنا; Dec. 13 برابر استنفورد در بروکلین n. y.; Dec. 18 برابر Florida A&M; و آذر. 20 برابر دلاور امور خارجه فلوریدا, A&M on Dec. 18 و دلاور امور خارجه در دسامبر. 20.

— تحریریه کن Sugiura کمک به این مقاله است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de