The Atlanta Journal-Constitution ارائه یک سری از ستون ها از کارکنان ما جزئیات پنج یاد ماندنی ترین آنها تحت پوشش در حرفه خود.

در حال حاضر تمام بازی های من آلوده احساس مانند آنها مدت زمان طولانی پیش.

که حتی شامل اخیر یکی: 8 مارس سال 2020 یک Braves-Yankees نمایشگاه بازی در تمپا.

این آخرین بعد از یک هفته بهار-آموزش سفر برای من و جهان هنوز هم به نظر می رسید بسیار عادی به مراتب متفاوت تر در حال حاضر. وجود دارد یک ظرفیت جمعیت متراکم مطبوعات جعبه, صف های طولانی در امتیاز می ایستد و مصاحبه های قبل و بعد از بازی با بریوز مدیر برایان Snitker که صرف زمان امضای امضا برای یک گروه از بچه ها.

بزرگترین تفاوت از هر روز دیگر در یک بهار-آموزش ballpark را از طریق سال بود فوق العاده دست عفونی.

به من چپ George M. Steinbrenner زمینه اواخر که بعد از ظهر یکشنبه من تبدیل به اطراف و جامعی چند تا عکس از محل. من مطمئن هستم که چرا. قطعا من نمی دانم من مستند آخرین بار من حضور در یک بازی, برای, خوب, که می داند چگونه ،

من پرواز را به آتلانتا صبح روز بعد با یک لیست طولانی از داستان به کار در پیش از چهار نهایی بود که به بازی در مرسدس بنز ورزشگاه در اوایل ماه آوریل. اما ظرف چند روز بسکتبال کالج فصل و فصل بیس بال و بقیه جهان ورزش تعطیل به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

و به ارمغان می آورد که ما را به این ورزش: برای کمک به پر کردن جای خالی سمت چپ توسط فقدان زنده ورزش AJC ورزشی, ویرایشگر, Chris inquirer group خواسته هر یک از ما در کارکنان به نوشتن در مورد پنج به یاد ماندنی ترین وقایع ما تحت پوشش در طول سال. با عذر خواهی به بسیاری از نامزدهای شایسته را ترک کردن این لیست در اینجا پنج انتخاب کردم:

5. مارس 7, 1979: Astros 6, بریوز 0. من 22 ساله با شروع فصل اول من در بریوز ضرب و شتم برای مجله آتلانتا و رک و پوست کنده من شگفت زده برای پیدا کردن خودم در هوستون معروف Astrodome. این بود یک شنبه شب دومین بازی از بریوز’ 1979 فصل است. اما من برای اولین بار به طور منظم فصل بازی در ضرب و شتم زیرا در آن روز آتلانتا قانون اساسی را ضرب و شتم خبرنگار نوشت: این داستان در روزهای جمعه (به صورت ترکیبی شنبه کاغذ) و مجله ضرب و شتم خبرنگار به کار گرفته شده در شنبه بازی (برای یکشنبه کاغذ).

من ممکن است فراموش کرده اند من ضرب و شتم “اولین” دهه پیش به جز آنچه اتفاق افتاد: یک جانباز Astros پارچ نام کن Forsch انداخت بدون hitter وظیفه در برابر بریوز, در زمان اولین-در-سال-hitter در تاریخ MLB.

من فکر می کنم من به یاد داشته باشید مورد علاقه بریوز پخش جدیدترین Johnson, Sr. گفته به من بعد از بازی: “خوش آمدید به ضرب و شتم بچه.”

بریوز’ پنبه حلاجی شده منظور از سوم baseman جری Royster (subbing برای مجروح باب هورنر) دوم baseman گلن هوبارد راست fielder گری ماتیوز چپ fielder جف Burroughs اول baseman مایک Lum گیر دیل مورفی (که روز پشت بشقاب را پایان خوب بعد که فصل) مرکز fielder بری Bonnell shortstop په په Frias و شروع پارچ لری McWilliams, به علاوه یک زن و شوهر از خرج کردن hitters رفت hitless در برابر Forsch. بریوز تقریبا به عنوان بد در این زمینه به عنوان آنها در بت مرتکب سه خطا.

گمان می کنم که بازی ارائه شده خیلی خوب اشاره از آنچه آمده بود با اولین بریوز تیم من پوشانده شده است. بریوز رفت 66-94 که فصل به پایان رسید و آخرین بار در لیگ ملی غرب است. که تیم همچنین birthed حرفه ای-طولانی اعتقاد وجود دارد که حداقل به عنوان بسیاری از داستانهایی را در از دست دادن تیم به عنوان تیم برنده.

4. مارس 10-13, 1997: ببر برنده کارشناسی ارشد. من پوشیده نیست بسیاری از گلف در طول سال, اما من لذت بردم پوشش کارشناسی ارشد چند بار از جمله برای اولین بار از پنج برنده توسط تایگر وودز.

او 21 سال بازی اولین کارشناسی ارشد خود را به عنوان یک حرفه ای در سال 1997 و او تحت سلطه هر دو دوره و در زمینه متناوب مد.

پس از یک جبهه-نه 40 در دور اول جنگل خود را اعلام کرد با ورود یک بازگشت-نه 30. او مجموعه ای کارشناسی ارشد رکورد با چهار روز در مجموع 18-تحت-par 270 رکورد همسان توسط Jordan Spieth در سال 2015. جنگل جوانترین بازیکن را به نفع خود کارشناسی ارشد را, و او این کار را با 12 عکس از وسیع ترین حاشیه را در تاریخ این رویداد.

این یک آگوستا ملی عملکرد برای سنین. خوشحالم که من وجود دارد.

3. Feb. 5, 2017: Patriots 34, شاهین 28 (OT). این نادر است که شما به اطراف نگاه مطبوعات جعبه و دیدن محض کفر بر همه همکاران خود را مواجه است. اما این مورد در هوستون NRG ورزشگاه در اواخر سوپر باول LI.

باد 25-نقطه رهبری برگزار شد با 17 دقیقه و هفت ثانیه به سمت چپ در تنظیم ؟ غیر قابل تصور است. اما آن اتفاق افتاده است, ساخت بزرگترین آمده-از-جلوتر از دست دادن در سوپر باول تاریخ است.

شاهین led 28-3 در اواخر سه ماهه سوم. میهن پرستان جدید انگلستان و سپس به ثمر رساند 31 متوالی امتیاز و برنده در وقت اضافه. من به شما یدکی در عین حال یکی دیگر از تلاوت آنچه رفت را اشتباه برای شاهین. کفایت می گویند: همه چیز.

و آن را به ذهن ترا درهم میشکنند در حال حاضر به عنوان آن را در مارس 2017.

2. Jan. 1, 1981: گرجستان 17, نوتردام, 10. همانطور که من به یاد من تا به حال تحت پوشش هر بازی از گرجستان فوق العاده 1980 فوتبال فصل تا این یکی. در حالی که Bulldogs رفت 11-0 در طول فصل به طور منظم من پوشش نهایی ماه از بریوز فصل MLB postseason (از جمله فیلیز-Astros ملی مسابقات قهرمانی لیگ سری و فیلیز-Royals سری جهانی) و بیس بال offseason (رایگان آژانس هنوز تازگی در آن). اما من پیوست بیشتر از آتلانتا sportswriting همکاران در نیواورلئان برای شکر کاسه.

گرجستان وارد این بازی رتبه بندی شماره 1 و قرار است به پرچ ملی قهرمانی با پیروزی بر نوتردام که مورد علاقه بود با وجود اینکه رتبه شماره 7. آن را نمی خواهد شما را به خواندن که یوگا را به طرفداران نشان داد تا در قرمز و سیاه و سفید خیل در نیواورلئان.

دانشجوی سال اول هرشل واکر تا به حال 150 متری عجله در 36 حمل در آن بازی یک ذهن ترا درهم میشکنند عملکرد با توجه به این که او دررفتگی شانه چپ خود را در گرجستان دوم بازی تهاجمی. “من نمی آمد تمام راه را به پایین در اینجا به بازی” او معروف گفت.

گرجستان ره سه پاس و بهبود یک اشتباه در حالی که ارتکاب هیچ گردش. یک کیکآف misplayed توسط نوتردام منجر به گرجستان touchdown. پیشرو 17-10 با بیش از دو دقیقه به بازی the Bulldogs با آن مواجه کلید سوم-و-7 بازی. کارفرمایی باک Belue تکمیل 7-حیاط تصویب به آمپر آرنولد تولید اولین پایین فعال است که گرجستان به اجرا ساعت. آن Belue تنها تکمیل از 12 پاس در این بازی.

“که تنها یکی از ما نیاز” مربی وینس دولی گفت.

در پایان گرجستان طرفداران یورش برده و بر روی زمینه. بازیکنان انجام دولی کردن این زمینه است. آن دوزخ.

عظیم تیتر در روز بعد مجله آتلانتا blared: “نخورده پذیری و باور نکردنی!”

آسوشیتد پرس و مربیان’ نظرسنجی رسمی ساخته شده: گرجستان شد بی چون و چرای قهرمان ملی. تقریبا 40 سال بعد Bulldogs هنوز هم برنده یکی دیگر از ملی عنوان شده است.

1. Oct. 28, 1995: Braves 1 سرخپوستان 0. بزرگ-لیگ ورزش آمد به آتلانتا در سال 1966 اما نه تا این سرد شنبه شب در آتلانتا-Fulton County ورزشگاه تا به حال شده است وجود دارد یک فصل قهرمانی به نوشتن در مورد در اینجا. شاهین هرگز برنده سوپر باول. هنوز هم نیست. آتلانتا-عصر Hawks هرگز موفق به کسب یک عنوان NBA. هنوز هم نیست. و آتلانتا-عصر بریوز هرگز برنده سری جهانی. تا زمانی که این شب.

بریوز پیشرو در سال 1995 در مسابقات جهانی سه بازی به دو فرستاده تام Glavine به تپه برای شروع بازی 6. او تا به حال هیچ-hitter وظیفه از طریق پنج نوبت و اجازه فقط یک ضربه از طریق هشت. در ستاره شرق در میانه نوبت با بازی هنوز بدون گل او به چالش کشیده هم تیمی های خود را به نمره اجرا شود چرا که او به آنها اطمینان داد بالا-صفحه Cleveland Indians جرم نمی خواهید برای دریافت هر گونه در برابر او.

چند هفته پیش پرسیدم Glavine به بازگو داستان که ستاره شرق چالش فقط به مطمئن شوید که آن را یک اسطوره است که رشد کرده بود از طریق سال.

“من آن را انجام داد. من آن را گفت. این یکی از آن لحظات است که من می دانستم که من تبادل به خوبی می دانستم که من در بازی من و من فکر می کنم بیش از هر چیز دیگری من فقط در تلاش بود به آتش بچه های ما و دریافت یک واکنش” Glavine در حال حاضر 54 گفت. “حقیقت گفته شود, آن را مانند این است که یک و تنها زمان من همیشه که در زندگی حرفه ای من. از زمان به زمان به عنوان یک پارچ شما احساس خود را جو کمی و می گویند چیزی شبیه به این که: “هی فقط به من یک دلیل آنها نمی خوای (نمره).’

“اما این یک چیز را به انجام این کار در یک بعد از ظهر یکشنبه در ماه اوت است. این یکی دیگر از آن را در بازی 6-در یک سری. اما من آن را احساس.

“خوشبختانه یک مرد, گوش دادن. دیوید به بیرون رفت و ضربه اجرا خانه. پس از آن کار می کرد خیلی خوب است.”

دیوید عدالت که روز قبل از انتقاد آتلانتا طرفداران برای بودن با صدای بلند به اندازه کافی homered بیش از حق-میدان نرده در ششم زمین باز یافته. که تنها اجرای بریوز را دریافت کنید و تنها اجرای آنها نیاز دارید در این بازی است. نزدیک علامت Wohlers تن به تن کامل ninth inning برای قرار دادن تا آتلانتا بزرگ-لیگ قهرمانی.

آن را سخت به این باور بود که 25 سال پیش. آن را سخت به این باور بریوز برنده نشده یکی دیگر از سری جهانی از آن پس و برنده نشده یک سری حذفی در بیش از 18 سال است. اما داستان Oct. 28 سال 1995 هرگز قدیمی می شود.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de