هر چند در زمان آن نگاه عجیب و غریب به دلیل احتیاطی بازگشت از زنده فوتبال با آلمان در لیگ برتر از سرگیری عمل در میان COVID-19 همه گیر نشان می دهد که وجود دارد این است که یک مسیر رو به جلو برای MLS با توجه به آتلانتا ایالات را براد گوزان.

“آن را تشویق به دیدن این بازی ها در حال بازی و در همان زمان وجود دارد قطعا بسیاری از مراحل است که باید انجام شود توسط مقامات لیگ با مقامات باشگاه را به مطمئن شوید که بازیکن ایمنی است که در بالای هر لیست اولویت,” او گفت:.

گوزان و هم تیمی بروکس لنون به ذکر چند چیز است که متفاوت بودند که ممکن است ارائه سایهای از MLS را برای پروتکل بازگشت. لیگ نشده از اوایل ماه مارس به دلیل فصل متوقف شد.

بیش از دو ماه بعد با بازگشت بوندسلیگا لنون تماشا بوروسیا دورتموند گل اول به ثمر رساند توسط Erling Haland در دقیقه 29 در نهایی 4-0 به پیروزی شالکه.

“به تماشای جشن و کاملا فراموش کرده است که آنها نمی توانند یکدیگر را در آغوش” او گفت:. “خوب است که برای دیدن آنها در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی. آن را عجیب و غریب برای دیدن در تلویزیون چرا که ما همه به دیدن استفاده می شود که.”

باید MLS بازگشت با شبیه اجتماعی-دورى قوانین در محل لنون گفت: او با اعتماد به نفس که در آتلانتا ایالات شکل خواهد شد یک جشن منحصر به فرد است که نمی اجرا گرفتار قوانین است.

یکی دیگر از چیز عجیب و غریب بود که یک بازیکن شد زیرنویس کردن او نمی تواند در آغوش و یا لمس این بازیکن در آینده.

“این قطعا رفتن به عجیب و غریب و جدید اما ما باید برای رسیدن به آن استفاده می شود به منظور دریافت بازی” لنون گفت.

در نهایت هیچ حامیان در می ایستد. دورتموند را Signal Iduna Park صندلی 81,365. این یکی از معدود در جهان است که کرسی بیش از آتلانتا ایالات صفحه اصلی مرسدس بنز ورزشگاه. و Signal Iduna Park همیشه پر است.

پس از دیدن غرفه اشغال شده توسط تنها subs که فاصله حداقل شش فوت از هم جدا به عنوان به خوبی به عنوان دیگر اعضای مربیگری کارکنان و آموزش کارکنان با هیچ کس دیگری پوشیدن سیاه و سفید و زرد بود که عجیب و غریب است.

اگر MLS تصمیم می گیرد می تواند وجود داشته باشد هیچ حامیان گوزان گفت: این امر می تواند یک عامل منفی برای آتلانتا ایالات که باعث شده است تا این لیگ به طور متوسط در حضور سه فصل گذشته با بیش از 52,000 در هر بازی.

“ما خوش شانس با حمایت و جو و انرژی در ورزشگاه ما,” او گفت:. “به دست که یک عامل بزرگ برای ما است.

“ایمنی از همه درگیر در بازی روز عملیات به اولویت اصلی. ما همه مشتاق به عقب بر گردیم. ما می خواهم به عقب بر گردیم در یک راه امن و مسئول. اگر آن را به معنی طرفداران نمی تواند بخشی از آن را یک ضربه به ما.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de