SEC رئیس جمهور انتظار می رود که برای رای دادن بر روی آن موضوع در یک کنفرانس تلفنی جمعه. تصویب و به نظر می رسد یک معامله انجام می شود.

“مطلب: فن آوری مدارس دولتی می تواند از سرگیری تمرینات

گرجستان ارشد گیرنده گسترده Demetris رابرتسون بود در میان بازیکنان به tweeting شنبه که آنها را به بازگشت به دانشگاه ژوئن 1.

یوگا جمهور Jere مورهد کاهش یافته است به بحث در مورد کالج ورزشی ” بازگشت با Atlanta Journal-Constitution این هفته است. اما گرجستان مدیر ورزشی گرگ McGarity روز چهارشنبه گفت: Bulldogs شده اند ramping تا در بازگشت احتمالی “در حالی که برای.”

McGarity نمی خواهد بحث در مورد جزئیات دیگر می گویند که هر گونه بازگشت به احتمال زیاد خواهد آمد با بسیاری از دستورالعمل ها و محدودیت.

“پایبندی (از دستورالعمل ها) و آموزش و پرورش برای همه مرتبط با برنامه در حال رفتن به بحرانی” McGarity گفت. “هر زمان که ما به بازگشت به عادات را مجبور به تغییر به دلیل زندگی ما تغییر کرده است تشکر برای این ویروس. ما نمی توانیم چشم پوشی است که مانند آن را کسب و کار به عنوان معمول است. که احتمالا تولید یک نتیجه خوب است.”

ورزشکاران را به آزمایش می شود و سپس جمع آوری با هم تیمی های خود را در یک قرنطینه مسکن وضعیت. هر پرسنلی که کار به طور مستقیم با بازیکنان نیز خواهد شد را به آزمایش می شود و در معرض قرنطینه.

“همچنین: دبیرستان تمرینات می تواند به بازگشت بیش از حد

خواهد شد که متفاوت از نحوه تابستان معمولا کار برای گرجستان فوتبال است. Offseason قدرت-و-مطبوع و کار 7-در-7 کار در نظر گرفته داوطلبانه تمرینات توسط NCAA است. بر این اساس upperclassmen اغلب باقی می ماند, در, شخصی, off-campus مسکن و بسیاری underclassmen باقی می ماند به طور کلی در دانشگاه مسکن.

تیم قرنطينه را به عنوان بخشی از آرایش در تابستان امسال است. اما این چیزی است که یوگا با نا آشنا است.

اعضای گرجستان تیم فوتبال تسلیم در گرجستان, مرکز آموزش مداوم هتل در محوطه دانشگاه در طول پیش فصل تمرینات هر ماه اوت است. در آن زمان آنها محدود با استفاده از اتومبیل خود را و یا ترک دانشگاه تا زمانی که فصل شروع می شود.

مشابه تیم-جداسازی شیوه به احتمال زیاد باید در جایی تمام تابستان برای ورزشکاران مجاز به استفاده از امکانات مدرسه به صورت داوطلبانه تمرینات.

“آن را باید به عنوان یک شیوه زندگی و رفتن به جلو” McGarity گفت. “شما نمی توانید یک جمعیت های خاص خود ورزشکاران است که احساس ایمنی بدن خود را. باید آنها را آلوده کسی که بیمار نیست, شما می توانید ببینید چه اتفاق می افتد. بنابراین آن چیزی است که هر کس می پذیرد و هر کس کمال. که بخشی از این دنیای جدید. شما نمی توانید هر گونه دورافتاده. شما نمی توانید به هر کسی که فکر می کند آنها قوی تر از ویروس و یا ما می تواند گام رو به عقب در عجله بسر می رسانید.”

“مطلب: یوگا را Courson کمک به ارائه راهنمایی

که فقط یک موضوع McGarity صحبت در مورد چهارشنبه. در اینجا برخی دیگران از او خواسته شده بود به وزن در:

Q: آیا شما انتظار SEC رئیس جمهور به تصویب ژوئن بازگشت برای ورزشکاران است ؟

یک: در واقع آنها می توانند هر چه بخواهند; من نه ضروری به این گفتگو. … من می خواهم تصور کنید وجود خواهد داشت چند مورد در طی چند روز آینده است که باید با ارائه برخی از راهنمایی در حال حرکت رو به جلو است.

س: SEC مدیران ورزشی ملاقات روز شنبه. آیا شما بچه ها رای بازگشت به دانشگاه ؟

یک: هیچ مقام رسمی رای گیری در میان مدیران ورزشی. وجود دارد هیچ نقطه ای در مدیران ورزشی رای گیری به دلیل آن را یک انتخابات ریاست جمهوری. شده است وجود دارد برخی از بحث پر جنب و جوش در آن اما بدون رای. من مطمئن هستم که مدیران ورزشی هستند همه در مشورت با رئیس جمهور در مورد آنچه که احساس می کنند بهترین است. اما وجود مدارس در 14 ثانیه و هیچ دو یکسان هستند. در 11 متحده را تشکیل می دهند که رد پای SEC هر کس را کمی متفاوت باشد. این همان است که می بینید با هر دولتی در این کشور تا آنجا که چگونه آنها را مشاهده بازگشایی.

س: چه شد توصیه شما به رئیس جمهور Jere مورهد در ورزشکاران بازگشت ؟

یک: این که بین او و من. با عرض پوزش.

س: آیا اجماع در میان تبلیغات به چگونگی ادامه در ژوئن ؟

یک: هیچ. منظورم این است که هر کس نظرات مختلف در مورد این موضوع و آنها در بیان این نظرات. اما پس از آن رئیس جمهور در برخی از نقطه در زمان رای خواهد داد و همه ما را به حرکت به جلو.

س: چه چیزی شما فکر می کنم بازگشت خواهد شد مانند نگاه از تست و تدارکات نظر?

یک: دکتر (برایان) Hainline (NCAA افسر ارشد پزشکی) گفت: در NCAA سایت پادکست روز دیگر که وجود دارد باید به عنوان یک “درون حباب” و “بیرونی حباب” هر زمان که ما بازگشت به دانشگاه. به عنوان خوانده شده نظرات خود را در من باقی مانده بود به فکر می کنم آن دو خواهد بود درمان متفاوت است. اگر شما باید برخی از مردم که در اطراف این دانش آموز ورزشکار به صورت روزانه آنها می تواند به درمان متفاوت از گروه دیگر که ممکن است نیاز به در اطراف بازیکنان است. وجود دارد بسیاری از گروه های مختلف ارائه راهنمایی و ما باید به آنها گوش دهید. کنفرانس جنوب شرقی دارای یک مشاوره پزشکی گروه در آن ران Courson در خدمت به نمایندگی از گرجستان و آن را ارائه راهنمایی به مدیران ورزشی و روسای جمهور در بهداشت و ایمنی و موضوعات.

Q: آیا ورزشکاران مجاز به ترک دانشگاه یک بار اینجا ؟

یک: من نمی دانم. ما می توانیم بحث در مورد تست و انجام تمام این, اما شما می توانید تست منفی یک روز و روز بعد شما مثبت درست مثل ما در کاخ سفید است. بنابراین هر آنچه در آن است, بهترین شیوه باید در بازی با همه در همه زمان ها. آموزش قطعه و منحنی یادگیری در حال رفتن به بسیار مهم است. ما شاهد آن در محل کار و برخی از در حال حاضر با نسکار و ما آن را به عنوان بیس بال توسعه و NFL توسعه NBA. بنابراین ما باید برخی از نمونه ها به دنبال.

Q: چگونه می خواهد مسئولیت شکل به این همه ؟

یک: مسئولیت است که همیشه یک نگرانی است. من مطمئن هستم که مورد بحث قرار گرفته اما من شده اند درگیر در این گفتگوها.

Q: آیا یوگا دو و میدانی بود موضوع را به furloughs به عنوان انتظار می رود که این مورد برای سیستم دانشگاه گرجستان کارکنان در سراسر کشور?

یک: یک بار USG formalizes برنامه وجود دارد چند قطعه به طرح کاهش. Furloughs است که یک کاهش در دانشگاه ها بودجه دیگری است. بنابراین ما می دانیم در طول هفته های آینده پس از دولت بیرون می آید و با این روش به دنبال. خواهد شد که بیش از 10 تا 14 روز می کنم.

پرسش: در مورد بالا-حقوق و مزایای کارکنان از جمله به عنوان مربی تیم فوتبال کربی هوشمند ؟ او باعث می شود $6.7 میلیون. چقدر از خود پرداخت و یا وقت خود را ممکن است او را مجبور به تن?

ما نمی دانیم که در این زمان اما اکثر کارکنان ما کارکنان دولت است. ما بدست نمی به علف های هرز در آن نشده است. وجود ندارد پول دولت در برنامه ما است. ما نمی بستگی به بودجه دولت در دو و میدانی. اما ما یک عضو از دانشگاه جامعه ما باید نسبت به آن است. چه آن را مانند نگاه نشده است تعریف نشده است.

س: SEC بهار جلسات در فلوریدا که قرار است برگزار می شود هفته آینده لغو شده است. آنها خواهد شد در غیر این صورت برگزار می شود از طریق دیجیتال کنفرانس تماس بگیرید ؟

یک: ورزشی مدیران در جلسه به هر حال ما در حال ملاقات در حال حاضر بیشتر از ما تا کنون داشته است. (زنان بسکتبال بسکتبال مردان و فوتبال) مربیان در حال حاضر جلسات خود را. بنابراین من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت هر گونه جلسات ویژه. من فکر می کنم وجود خواهد داشت که برای یک کسب و کار جلسه در پایان آن. اما من فکر نمی کنم چیزی غیر معمول است. ما عامل به عنوان ما معمولا انجام دهد.

س: چه در مورد یوگا ورزشی مدیره است که برنامه ریزی شده بود برای دیدار با 4 ژوئن در دریاچه Oconee?

یک: من شنیده ام که کلمه نهایی نشده است. بیش از احتمال زیاد ما در دیدار با تقریبا اما تصمیم نهایی نشده است ساخته شده است. نمی توان آن را در دریاچه Oconee. آن را یا عملا و یا در محوطه دانشگاه اما هیچ تصمیمی گرفته نشده.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de