شاهین پر خود را 90-مرد offseason فهرستی از زمانی که آنها به توافق نظر با linebacker Deone Bucannon در روز پنج شنبه.

آنها می خواستم برای اضافه کردن یک فوتبالیست به ارائه رقابت برای Younghoe کو ولی است که باید صبر کنید.

شاهین شده اند انباشت سابق میدارد دور اول مانند Bucannon این offseason و به افزایش کم خونی عبور-راش شاید آنها می توانید رایگان-عامل linebacker رس ماتیوز پسر عموی چپ مقابله با جیک ماتیوز بعد از این offseason.

در ماه اوت سال 2016 شاهین اضافه شده عبور متهور دوایت Freeney در اواخر متوسط معامله است. او به کمک جوان دفاع رسیدن به سوپر باول LI.

Clay Matthews, 34, که شاهین در گذشته در سال 2009 پیش نویس برای انتخاب دفاعی مقابله با Peria جری شده است یکی از لیگ برتر عبور rushers. شش-زمان Pro کاسه تا به حال هشت کیسه فصل گذشته با قوچ.

او 91.5 حرفه ای کیسه در حالی که بازی Green Bay Packers (2009-18) و قوچ (2019).

Freeney در 18 از 19 بازی آغاز شده و دو بار. او با بازی 415 جرقه بزند (37.4%) بود و چهار کیسه.

اما با حضور او ویک Beasley تا به حال خود را حرفه ای-بهترین 15.5 کیسه.

در حالی که بسیاری از فهرست تنظیم شده است وجود دارد اتاق را بیشتر حرکت می کند.

“ما تا به حال یک سری از اهداف و اهداف است که ما می خواستیم برای رسیدن به موقعیت و نیاز” شاهین جمهور غنی مک کی گفت. “ما به انجام آن اهداف. ما در رفت و با یک لیست از بازیکنان که ما می خواستیم.”

در حالی که مک کی در فوتبال سمت مدیر کل توماس Dimitroff و مربی دن کوین زد نقطه در offseason حرکت می کند.

“توماس امتیاز (رایگان عوامل),” مک کی گفت. “مربی تیم بررسی آنها. ما از طریق رفت و آن را دوباره و دوباره. من فکر کردم رایگان آژانس رفت بسیار خوبی برای ما است. آن هم از نوع رفت و به عنوان برنامه ریزی شده.”

تنها شناخته شده نفخه است که آنها از دست سابق دالاس پایان دفاعی رابرت کوئین به خرس در یک فیگوراتیو تلنگر سکه.

“سپس پیش نویس پیش نویس یک چالش واقعی برای GMs به خصوص GMs مانند توماس که در آن به عنوان طولانی به عنوان آنها شده اند در آن به دلیل آن بود فقط خیلی متفاوت” مک کی گفت. “اما من فکر کردم آن را به خوبی کار می کرد. من فکر کردم آن را بسیار کارآمد است.”

شاهین آورده مالک آرتور خالی به بسیاری از جلسات مجازی.

آیا شاهین امضای یک فوتبالیست یا ماتیوز آنها بر این باورند که فهرستی است بسیار بهبود یافته است.

“این یک روند خوب برای ما” مک کی گفت. “ما احساس می کنیم بهتر تیم فوتبال بسیار بهتر تیم فوتبال از ما بودند. ما تا به حال به دوباره ابزار. ما تا به حال برخی از بازیکنان ما نیاز به اضافه کردن و من فکر می کنم ما انجام داده است.”

در اینجا نگاهی نزدیک به 90-man فهرست:

جرم

خلاصه: جای تعجب شاهین نکرده بود با این خط حمله ای که به 50 کارفرمایی, کیسه و کیسه و 135 کارفرمایی بازدید. این تیم همچنین نمی تواند اجرا شود و توپ فصل گذشته.

همه ترجیح استارت بازگشت. شاهین به وضوح شمارش راست گارد کریس Lindstorm و چپ گارد James Carpenter به سالم.

“معمولا بچه ها را یک جهش بزرگ در سال دوم” هماهنگ کننده توهین آمیز خنجر Koetter گفت: از Lindstrom.

آنها همچنین در حال شمارش را بر حق مقابله با Kaleb McGary را به یک پرش بزرگ از خود rookie فصل دوم خود را پس از او به لیگ پیشرو 13 کیسه.

“Kaleb حال قوی تر نجومی در اجرای بازی نسبت به او در عبور حفاظت” Koetter گفت.

McGary داده شد برخی از تکنیک های به کار بر روی این offseason.

“در حال حاضر که Kaleb شده است از طریق یک فصل به طور منظم (او) یک احساس بهتر برای بچه ها او را به رفتن در برابر و آنچه در آن می گذرد را به” Koetter گفت. (شاهین فکر می کنم) او را برای رفتن به یک پرش بزرگ به عنوان به خوبی.”

Rookie مت هنسی فراخوانده شد در دور سوم و رقابت را به شروع در سمت چپ گارد است. اگر نجار است, سالم, سابق در دور اول انتخاب دشوار خواهد بود به ضرب و شتم.

تاد Gurley برای Devonta Freeman باید ارتقا در حال اجرا به عقب اگر چه او با عجله به صورت حرفه ای-کم 857 متری در فصل گذشته.

کلید دیگر خواهد بود اگر هیدن هرست که هزینه شاهین یک-دور دوم انتخاب در تجارت با کلاغ می تواند جایگزین Austin هوپر در انتهای تنگ.

“من فکر می کنم هیدن در حال رفتن به خوب و مناسب در اینجا” Koetter گفت.

کلید اضافات: Gurley, Hennessy هرست WR Laquon Treadwell

زیان: فریمن, هوپر, OL وس شوایتزر WR جاستین هاردی

Quarterbacks: Matt Ryan, مت Schaub, Kurt Benkert دنی Etling
پشت در حال اجرا: Gurley ایتو اسمیت Qadree Ollison برایان هیل کریگ رینولدز
Fullbacks: Keith Smith, Mikey Daniel

گسترده گیرنده: Julio جونز, Calvin ریدلی راسل Gage Laquon Treadwell, Olamide Zaccheaus براندون پاول مسیحی بلیک Devin, خاکستری, Chris Rowland, Juwan سبز و Jalen McCleskey.

تنگ به پایان می رسد: هرست, Khari لی Jaeden گراهام, Carson Meier, جارد Pinkney, Caleb Repp

خط حمله: تکل – ماتیوز McGary جان Wetzel, شکارچی, اتکینسون, جاستین, سبک سگی Scottie شوید اوین Ksiezarczyk. پاسداران – Lindstrom Hennessy, نجار, Jamon قهوه ای, مت Gono شان هارلو جاستین انگور فرنگی. مرکز — الکس مک و آستین Capps.

دفاع

خلاصه: Raheem موریس گرفته به عنوان دفاعی هماهنگ کننده و نظارت جایگزینی را پربارتر مدافعان چپ cornerback دزموند Trufant و strongside linebacker DeVondre کمپبل که رهبری این تیم در تکل در هر یک از دو فصل گذشته.

شاهین پیش نویس سابق کلمسون و Westlake بالا standout A. J. ترل در دور اول (16th کلی) به جای Trufant که امضا شده با دیترویت پس از شاهین منتشر شد او در آژانس رایگان. شاهین باور آنها کمپبل جایگزینی در فهرستی در Foye Oluokun که رهبری به فصل سوم.

Oluokun تحت تاثیر قرار کوین و linebackers مربی جف Ulbrich زمانی که او پا پس از Deion جونز رفت و با یک پا در سال 2018 است.

“من فکر می کنم که بسیاری از مردم نمی دانند که چگونه از یک ورزشکار که او است” cornerback اشعیا الیور گفت. “او یک بزرگتر ، او بزرگتر از نوع مانند linebackers که تا به حال در این تیم در گذشته است. اما او فقط یک واقعا خوب ورزشکار و حرکت می کند واقعا خوب است. من فکر می کنم که او فقط می توانید استفاده از آن را به نفع خود.”

یکی از Oluokun برجسته از سال 2018 بود و رفتن او 40 متری به پایین در زمینه پوشش در برابر Green Bay تنگ پایان جیمی گراهام.

“او دوست دارد همیشه به مردم بگویید که او یک DB در زمانی که او برای اولین بار وجود دارد در دانشگاه ییل دریافت کرد و” الیور گفت. “این نوع از نشان می دهد تا در این زمینه کمی زمانی که او را پوشش تنگ به پایان می رسد و در حال اجرا پشت.”

موریس بود با اعتبار دوم-نیمی-از-این-فصل احیای 2019. چگونه سریع می تواند به او ترل آماده بازی کلیدی خواهد بود.

“مربیگری خود كه از شور و شوق و انرژی خود را که او به ارمغان می آورد به دفاعی سمت توپ شد و با یک پرش بزرگ برای ما” الیور گفت. “من فکر می کنم که به ما کمک زیادی. بنابراین ما به دنبال به جلو به داشتن او را در حال اجرا نشان می دهد به دنبال به جلو به گرفتن پس از آن با او است.”

کلید ها: DE Dante فاولر ترل DT Marlon دیویدسون

زیان: Trufant Campbell د ویک Beasley د Adrian Clayborn

خط دفاعی: به پایان می رسد — فاولر Takk McKinley, Allen, بیلی, Austin های انجام Bryson جوان, استیون معنی چارلز هریس یعقوب Tuioti مارینر و آستین ادواردز. پردازد — Grady جارت جان Cominsky, Hinwa Allieu, Tyeler Davison, Davidson, Deadrin Senat و Sailosi Latu.
Linebackers: Deion جونز Oluokun, Bucannon Mykal واکر ادموند رابینسون احمد توماس جردن ویلیامز LaRoy رینولدز و ری Wilborn
, Cornerbacks: Terrell, الیور, کندال شفیلد Blidi Wreh-Wilson, Josh Hawkins, C. J. Reavis, Delrick آبرامز, Tyler سالن اردن میلر Rojesterman Farris و کریس کوپر.

ایمنی: Ricardo Allen, کیانو نیل Jaylinn Hawkins, جمال کارتر Damontae Kazee و Sharrod Neasman.

تیم های ویژه

خلاصه: شاهین بودند 30th, رتبه بندی ویژه-تیم واحد توسط ریک Gosselin را 2019 رتبه بندی با 451 امتیاز. قدیمی sportswriter و Pro Football Hall of Fame رای دهندگان رتبه تیم در 22 دسته از 32 (بدترین) تا 1 (بهترین).

این بود که 41 سال برای Gosselin را رتبه بندی. بالا واحد New Orleans با 256. پلنگ (28) و خلیج تمپا (32) بودند در همان همسایه با شاهین است.

شاهین بودند که در سال اول تحت هماهنگ کننده بن Kotwica شد اولین بار در takeaways با پنج و دوم در امتیاز به ثمر رساند با 12.

“وجود دارد بسیاری از چیزهای خوب ما بود” Kotwica گفت. “قطعا وجود دارد اتاق را برای بهبود. ما قادر به روشن کردن فوتبال در سمت حریف یک تعداد انگشت شماری از بار. ما ایجاد برخی از گردش و زمینه موقعیت برای فوتبال ما تیم است.”

شاهین با استفاده از یک پیش نویس انتخاب برای انتخاب سیراکیوز توپ زن استرلینگ Hofrichter در دور هفتم (228th به طور کلی) از پیش نویس. او را نبرد Ryan Allen اساسا به جای مت Bosher که در پایان فصل گذشته در مجروح رزرو. شاهین هم برداشت linebacker Mykal واکر در دور چهارم (119 کلی) و ایمنی Jaylinn هاوکینز (134) در پیش نویس و شمارش آنها را برای کمک به تیم های ویژه.

“ما احساس می کنیم که ما به دست آورد برخی از دارایی ها را به حرکت در مسیر درست و بهبود” Kotwica گفت.

همچنین شاهین نیست دوباره ثبت returner Kenjon Barner و باید یک رقابت باز. گسترده ای از گیرنده های براندون پاول Olamide Zaccheaus و کریس رولند نامزدهای اصلی.

کلید اضافات: Hofrichter Walker, هاوکینز

زیان: Bosher, Barner

متخصصان: کو Allen, Hofrichter و اهمیت جاش هریس.

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در dledbetter@ajc.com

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de