پلیس با استفاده از اسپری فلفل معترضان در هنگ کنگ در روز یکشنبه.

عکس: قوم و خویش چونگ/آسوشیتد پرس

دلار هنگ کنگ—پلیس ضد شورش شلیک گاز اشک آور و ماشین های آب پاش به معترضان به مبارزه طلبیده اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین برای بازگشت به خیابان ها و بیرون ریختن خشم در پکن طرح به سرعت تحمیل ملی-قوانین امنیت در این شهر است.

جمعیت عمدتا افراد جوان شروع به جمع آوری پنج شنبه در موقع ناهار در خرید از کازوی خلیج غذای تلفنی آنلاین به سطح شیب دار تا تظاهرات علیه حزب کمونیست چین پس از یک monthslong آرامش در طول coronavirus بیماری همه گیر.

پلیس با شلیک گاز اشک آور برای اولین بار در هفته و بعد از آن مستقر آب پاش و اسپری فلفل برای متفرق کردن هزاران نفر از معترضان دامن زد در سراسر منطقه انعکاس صحنه های آشنا از سال گذشته است. بیش از 100 دستگیری عمدتا به صورت غیر قانونی مجمع ساخته شد 5 p. m., پلیس گفت:.

تنش ها افزایش یافته است در این شهر پس از چین نشانه پنج شنبه که این امر یک جانبه اجرای قوانین در برابر براندازی, فتنه و تروریسم و همچنین تبانی با نیروهای خارجی که پکن مسئول stoking تظاهرات گسترده سال گذشته است. ناآرامی ها به طول انجامید بیش از هفت ماه رشد خشونت در زمان و ياوه این شهر به رکود است.

طرفدار دموکراسی گروه در هنگ کنگ گفت: پکن تصمیم به دور زدن دولت های محلی و مقننه نقض وعده خود را برای “یک کشور دو سیستم” به توافق با بریتانیا هنگامی که خاک تحویل داده شد در سال 1997. تحت این قرارداد چین متعهد به رعایت تا 2047 مالی توپی استقلال در مورد مسائل مانند قانون و همچنین مردم آزادی بیان و مونتاژ.

وزیر امور خارجه چین وانگ یی روز یکشنبه گفت که این حرکت توسط چین مقننه اهداف این “اقلیت کوچک” که فعالیت های به شدت آسیب امنیت ملی است. آن “تاثیر نمی گذارد هنگ کنگ درجه بالایی از استقلال تاثیر نمی گذارد حقوق و آزادی های هنگ کنگ از ساکنان و تاثیر نمی گذارد مشروع منافع سرمایه گذاران خارجی در هنگ کنگ,” او گفت:.

هنگ کنگ رهبر کری لام گفت: “پشتیبانی از قانون جدید است و آن را اطمینان از ثبات و رفاه در این شهرستان است.

پزشکی داوطلبان کمک به حرکت به دور به عنوان پلیس و شلیک گاز اشک آور در هنگ کنگ در روز یکشنبه.

عکس: وینسنت یو/آسوشیتد پرس

این اقدامات مشاهده شده بودند متفاوت در خارج از کشور با محکومیت بین المللی تشدید بیش از آخر هفته. بیش از 200 نفر از نمایندگان مجلس و سیاست گذاران از 23 کشور از جمله آمریکا و کانادا ابراز نگرانی.

“این شکایت حقیقی عادی هنگ Kongers که در حال رانندگی اعتراضات” خواندن یک بیانیه منتشر شده در روز یکشنبه ، “قوانین سخت گیرانه وضعیت تشدید خواهد شد بیشتر jeopardising هنگ کنگ آینده به عنوان یک باز چینی بین المللی شهر”.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo روز جمعه گفت که پکن تصمیم به دور زدن هنگ کنگ مقننه و “نادیده گرفتن اراده مردم هنگ کنگ خواهد بود ناقوس مرگ برای درجه بالایی از استقلال پکن وعده داده است.” وزارت امور خارجه گفته است که تاخیر در ارسال نقد و بررسی سالانه از هنگ کنگ استقلال تا زمانی که آن می تواند ارزیابی هر گونه اقدام صورت گرفته توسط چین مقننه که کاری ادامه داده اند تا پنج شنبه.

پکن حرکت نیز spooked سرمایه گذاران که در روز جمعه سوار هنگ کنگ معیار شاخص سهام را نزدیک به 6 درصد بدترین حالت آن یک روز پس از سقوط جولای 2015.

“من فکر می کنم این است که فسخ یک کشور دو سیستم” یکی از معترضان گفت: یکشنبه, توصیف چگونه پلیس تبار به سرعت در اوایل راهپیمایان فشردن آنها را از دو طرف و باعث بسیاری به فرار. “هنگ کنگ از دست داده است. مهم ترین چیز این است که برای مبارزه علیه حزب کمونیست” افزود: 25 سال بیمه-کارمند شرکت که شناسایی خود را به عنوان توبی.

به شدت مسلح پلیس در کامل ضد شورش در آنجا ماند و در نیروی در طول روز به عنوان معترضان شعار میدادند آهنگ ها خواستار آزادی هنگ کنگ, جنبش سرود. پلیس گفت که آنها مجبور به استفاده از گاز اشک آور به دلیل تظاهرات کرده بودند حمله پلیس و پرتاب اشیاء در آنها و مسدود ترافیک.

تماس برای هنگ کنگ به رایگان از قانون زد بیرون در حالی که برخی از معترضان دست تکان داد استقلال پرچم. چینی رهبر چین گفت: در سال 2017 است که پکن نمی خواهد تحمل تقاضا برای استقلال خواستار آن چین خط قرمز.

چین تصمیم به نادیده گرفتن این شهرستان در مجلس قانونگذاری به معنای استقلال معترض شده بود به دنبال دفاع رفته بود ترک آنها هیچ چاره ای جز تماس برای تعیین سرنوشت.

معترضان شعار می دادند بیشتر طرفدار استقلال شعار روز یکشنبه از آنها تا به حال در طول قبلی تظاهرات در هنگ کنگ است.

عکس: Joyu وانگ/وال استریت ژورنال

“یک کشور و دو نظام رفته است در حال حاضر. تنها گزینه باقی مانده برای بازگرداندن سیستم خود ما استقلال است.”

— کریس Hon, 25 سال از معترضان

“یک کشور و دو نظام رفته است در حال حاضر گفت:” کریس Hon 25 ساله مهندس در میان جمعیت یکشنبه. “تنها گزینه باقی مانده برای بازگرداندن سیستم خود ما استقلال است.”

ضد چین و احساسات تبدیل شده است بیشتر مشهود در تظاهرات با شعارهای هنگ کنگ در اعتراض به سرود زنگ زدن از طریق مراکز خرید در تعطیلات آخر هفته اخیر. پرچم ایالات متحده به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که اعلام استقلال هنگ کنگ مشترک بودند در برخی از تظاهرات سال گذشته است.

آقای محترم گفت که به جای نگرانی در مورد امنیت ملی و قوانین آن است که فوری تر برای او را به ایستادن در برابر آنها.

این اقدامات به معنای ترساندن معترضان, او گفت:, اما آنها نمی خواهند داشت. “ما در هنگ کنگ مردم چیزی برای از دست دادن در حال حاضر,” او گفت:.

چین به دنبال جلوگیری از تکرار در سال گذشته هرج و مرج زمانی که بیش از یک میلیون نفر از مردم ریخت و به خیابان ها در ماه ژوئن به مخالفت با لایحه, بعد خارج که قانونی استرداد به چین است. مخالفان جنبش گسترده تر مطالبات از جمله حق رای همگانی و مستقل قاضی-led تحقیقات به پلیس. برخی از گروه های تروریستی برای تظاهرات انبوه شروع آخر هفته آینده به مناسبت اولین سالگرد 2019 بزرگترین تظاهرات.

بیشتر flashpoints برچسبها هنگ کنگ مقننه را در روز شنبه بحث در مورد یک لایحه به جرم بی احترامی چین سرود ملی. نیز وجود دارد افزایش نگرانی های اجتماعی-دورى قوانین در محل سالانه توده شب زنده داری برای بزرگداشت قربانیان سال 1989 قتل عام دانش آموزان در اطراف میدان تیان آن من نمی خواهد اجازه رفتن به جلو در 4 ژوئن به عنوان در سال های گذشته.

در قلب خلیج کازوی در بعد از ظهر یکشنبه 70 ساله با موهای خاکستری زن led تماس-و-پاسخ شعارهای در خط مقدم درگیری بین معترضان و پلیس. زن در لباس سیاه و سفید, که گفت که او می رود توسط پیچک گفت: او احساس وظیفه ایستاده با معترضان.

“اینها پسران و دختران هنگ کنگ و آنها فوق العاده هستند. آنها هیچ کاری انجام نمی, اشتباه,” او گفت:. “من اینجا هستم تا برای عدالت برای نسل های بعدی.”

هنگ کنگ ناآرامی

  • آنچه در چین برنامه ریزی شده است و به همین دلیل در حال حاضر
  • هنگ کنگ معترضان ترس انتهای جاده پس از پکن برنامه های امنیتی جدید قانون
  • زودتر پوشش: تظاهرات Upend زندگی در یک شهر در لبه

نوشتن به Joyu وانگ در joyu.wang@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de