آرامش در استخدام چرخه گرجستان را 2021 استخدام در کلاس است نه بیشتر. کلاس تعداد در حال حاضر به هشت بازیکن پس از تعهد دولت در خارج linebacker Chaz Chambliss صبح روز سه شنبه.

The Bulldogs برداشت سه تعهدات در مارس اما تصمیم خود را علامت اول جدید تعهد به کلاس پس از مارس 19.

کرولتون دبیرستان ارشد شناخته شده است به عنوان یک thumper در این زمینه است. 6-پا-3 حداکثر Preps Junior همه آمریکایی می داند که چگونه به پرتاب خود را 243 پوند در اطراف به عنوان یک مجری در این زمینه است.

4 ستاره چشم انداز صف در linebacker و به عنوان قوی به سمت پایان دفاعی خود را در طول تاریخ و فصل برای تروجان ها. او با اعتبار 25.5 پردازد برای ضرر و زیان و 15 کیسه در سال 2019.

Chambliss که صفوف به عنوان ملت شماره 18 خارج linebacker و شماره 255 به طور کلی چشم انداز در 247Sports کامپوزیت مشترک خود تصمیم به ارتکاب به گرجستان در یک ویدئو منتشر شده از حساب توییتر خود را.

Chambliss است از تعداد بسیار کمی از کلمات و او منتقل تصمیم به ارتکاب به گرجستان با یک کلیپ از یک وزن اتاق غرق در نور قرمز با دود بودن در پمپ به عنوان یک اثر.

او فقط با قرار دادن در گرجستان کلاه و آن شد. او repping برخی از قدرت پاک سازی و قرار دادن کلاه کشیده و آن را بیش از چشمان او. وجود دارد لبخند.

>> گرجستان آگهی مذاکرات در مورد بازگشت احتمالی فوتبال

Chambliss دوم خارج linebacker چشم انداز برای پیوستن به 2021 کلاس. او همچنین می شود برنامه هفتم در دولت, استخدام در 2021 کلاس. پنسیلوانیا خارج linebacker الیاس Jeudy است تنها استثنا.

تصمیم های ساخته شده توسط Chambliss حرکت Bulldogs به شماره 16 در 247Sports تیم کامپوزیت رتبه بندی برای 2021 چرخه. اما این تیم که در 10 صفحه همه باید حداقل 12 تعهدات.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de