میلان—ایتالیا شده است باز در مراحل پس از یکی از طولانی ترین و دقیقترین مستندات در میان کشورهای غربی آن قابل ملاحظه جامعه چینی در حال حرکت است با احتیاط بیشتر نگران همه گیر نیست و در عین حال تحت کنترل است.

میلان چینی بزرگترین کشور دیده است کسری از ترافیک پا از آن لذت می برد و قبل از همه گیر. بقیه شهر دوباره ظهور به آرامی پس از قرنطینه اقدامات کاسته شد در آغاز این ماه است. ترافیک در خیابان ها پارک ها و آرایشگری در حال رسیدگی به مشتریان خود را. اکثر ایتالیایی متعلق به فروشگاه ها و رستوران ها باز هستند و به طور معمول هر چند ماسک صورت چشم شایع است.

اما فرانچسکو وو نگه داشتن خود رامش چینی رستوران بسته شده و نگران است که او یا یکی از کارکنان خود را می تواند به گرفتن ویروس و مجموعه کسب و کار دوباره.

“هنوز خیلی زود به باز کردن هر چیزی اما ضروری کسب و کار که هر روز شما هنوز هم با داشتن بیش از صد کشته و صدها نفر از عفونت های جدید می گوید:” 39 ساله که به اینجا آمدند از چین به عنوان یک کودک. او هنوز هم بحث که آیا برای بازگشایی در ماه ژوئن به عنوان او برنامه ریزی شده و یا جست و خیز ماه های تابستان به طور کامل.

کشورهای در حال آزمایش با هر دو بالا و پایین-tech راه برای اجرای مستندات و یا خود-قرنطينه. وال استریت ژورنال خبرنگاران در رم و نیویورک و هنگ کنگ در مقایسه انزوای خود تجربه نشان می دهد که چگونه برخی از دولت ها در حال حاضر به تحمیل اقدامات سختگیرانه تر برای متوقف کردن ویروس. تصویر عکس: کریستال تای

حدود 90 درصد از چینی متعلق به مغازه ها و رستوران ها در میلان هنوز هم بسته شد هفته گذشته با توجه به صاحبان کسب و کار. در حالی که برخی از بیشتر فروشگاه های بازگشایی اوایل این هفته آن است که هنوز هم در زیر این رقم برای بقیه از شهرستان. در میلان و دو شهرهای نزدیک و 97 درصد از غیر خوراکی فروشگاه های خرده فروشی و 59 درصد از رستوران تا به حال بازگشایی اواخر هفته گذشته با توجه به Confcommercio یک کسب و کار لابی ،

ایتالیا اولین کشور اروپایی بود ضربه سخت coronavirus ثبت کرده است تقریبا 33,000 مرگ و میر و حدود 230,000 کل موارد ثبت شده از اولین گزارش های محلی از انتقال عفونت در فوریه. اما شده است وجود دارد مشخص شده واگرایی بین چگونه چینی جامعه و افراد دیگر در ایتالیا پاسخ داده اند به خصوص در روزهای اولیه از عفونت است.

در اکثر نقاط کشور زندگی رفت و در آنجا به طور معمول حتی پس از آنکه مقامات قرنطینه 10 شهرهای کوچک فقط در جنوب میلان و یکی در نزدیکی ونیز. اما چینی کسب و کار در سراسر ایتالیا کرکره پایین کشیده و ضبط اعلامیه به درب جلو برای آنها بسته, سرد, در بخشی از راه ویروس سارس تعطیل هنگ کنگ و ردیف هایی از چین در سال 2003 و گزارش از خانواده و دوستان در مورد ویروس جدید, پخش كردن, از ووهان.

“چینی هستند workaholics جهان, آیا آن را در ایتالیا یا چین. نبود کسی خود می پرسند که چرا آنها بسته همه چیز را در ماه فوریه و به همین دلیل آنها نمی بازگشایی شد?” می پرسد JJ Sun, 30 که متولد ایتالیا و صاحب یک فروشگاه مواد غذایی در میلان محله چینی ها و مواد غذایی-توزیع کسب و کار. او می گوید که از دست چند صد هزار یورو ارزش از محصولات است که تمام شده در حالی که قفل کردن کسب و کار خود را.

“ما شاهد آنچه اتفاق افتاده بود در ووهان بودند و صحبت کردن به اقوام در چین” اضافه شده آقای وو.

در ماه فوریه برخی از مردم اجتناب محله چینی ها و رستوران ها از ترس از آلوده شدن.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما برنامه ریزی برای باقی می ماند در مستند برای یک دوره پس از خود منطقه بازگشایی? پیوستن به مکالمه زیر.

برخی از چینی بودند heckled در خیابان ها و در چند مورد, حمله, در حالی که دیگر ایتالیایی ها ساخته شده است یک نقطه از بازدید از رستوران های چینی برای نشان دادن حمایت خود را. در مجموع حدود 300,000 شهروندان چینی ثبت نام به عنوان ساکنان در ایتالیا ساخت آنها چهارمین گروه از غیر ایتالیایی ها قبل از رومانی, آلبانی و مراکشی با توجه به کشور آمار آژانس با دو سوم از بزرگسالان کار در خرده فروشی و عمده فروشی و رستوران صنایع.

برخی تا به حال تصوری از آنچه در آینده شد.

چینی ها پدر و مادر در پراتو عمده پارچه توپی با یک زن چینی, جمعیت شمال یا فلورانس آغاز شده بود نگه داشتن فرزندان خود را از مدرسه به خانه به عنوان اواسط فوریه به هفته قبل از, ایتالیایی, مدارس دستور داده شد بسته شده در مارس 5. مراسم عروسی و دیگر مراسم بزرگ لغو شد و کسانی که در بازگشت از جشن سال نو قمری در چین در ماه ژانویه خود جدا شده و در مورد آنها حامل ویروس.

یک پوستر در میلان چینی گفت: “این ویروس است که دشمن مردم نیست.”

عکس: فرانسیسکا Volpi برای وال استریت ژورنال

کسانی که اقدامات احتیاطی را به نظر می رسد پرداخت می شود. وجود دارد تقریبا هیچ تایید عفونت در میان پراتو 20000 چینی ساکنان حساب برای حدود 10 درصد از کل جمعیت با توجه به مارکو وانگ, یک عضو شورای محلی و صاحب کسب و کار و دفتر شهردار.

اما آقای وانگ غمگین که چند نفر دیگر در ایتالیا توجه قرار گرفت.

“احساس وجود دارد در اینجا در میان چینی که آنها منفیبینهای صدایی زنگ اما هیچ کس گوش دادن” او می گوید.

دولت دستورالعمل در حال حاضر نیاز به نگه داشتن در حدود 3 فوت فاصله از سایر مردم در همه زمان ها و ماسک پوشیده شده است باید در فضاهای بسته. در برخی از مناطق از جمله لومباردی که در آن میلان پایتخت ماسک ها واجب, وقتی کسی خارج از خانه خود را.

ایتالیایی ها jarred تلفات ویروس گرفته تا حد زیادی به نظر می رسد مطابق هر چند خوشبو آب و هوا به ارمغان آورد از جمعیت بیش از آخر هفته باعث سیاستمداران را تهدید به reinstitute مستند اقدامات است.

در عین حال در میلان چینی هنوز هم وجود دارد تعداد نسبتا کمی از مردم در خارج از خانه—و کسانی که تمایل به ایتالیایی.

“به طور معمول آن را 90 درصد و 10 درصد ایتالیایی در اینجا در خیابان در محله چینی ها, اما در حال حاضر که بدبختانه به این دلیل که چینی ها هنوز هم در خانه تحت خودخواسته مستند می گوید:” افزایش یافت که با این نسخهها کار در یک فروشگاه تلفن همراه در اصلی پیاده رو خیابان و چه کسی نمی خواهم به او ارائه مي دهد.

چینی رستوران که باز هستند امید بستن به ارائه تنها غذای آماده. Rosanna هو که مدیریت Asian fusion restaurant در یک محله مسکونی میلان گفت که او در نظر گرفته ماندن بسته به طور کامل اما نگران او ممکن است از دست دادن مشتریان به طور منظم به دیگران است که آیا باز.

یک فروشگاه مواد غذایی با استفاده از بسته بندی های پلاستیکی برای محدود کردن تماس بین مشتریان و کارکنان در میلان, ایتالیا, on May 9.

عکس: فرانسیسکا Volpi برای وال استریت ژورنال

مشتریان منتظر خود را برای بایگانی اطلاعات سفارش در رستوران در میلان چینی در مارس 9, محافظت از کارکنان با بسته بندی های پلاستیکی.

عکس: فرانسیسکا Volpi برای وال استریت ژورنال

“بازگشایی در وسط یک بیماری همه گیر در حال انجام چیزی است که شما به آرامی می گوید:” خانم هو. “قبل از بازگشت به داخل ناهارخوری, ما می خواهم برای دیدن چه چیزهایی توسعه با ویروس.”

برخی از مغازه های چینی در حال انجام کسب و کار در آستان خود به جای اجازه دادن به مردم در داخل. مغازه فروش مواد غذایی خیابانی در ضمن در حال کفن در بسته بندی های پلاستیکی می روم تنها یک ورودی کوچک به تصویب از طریق مواد غذایی و پول است.

آقای آفتاب فروشگاه مواد غذایی صاحب بازگشایی شد در اوایل این ماه حتی اگر او می تواند باقی مانده اند باز برای کسب و کار در سراسر این مستند مانند دیگر فروشگاه های مواد غذایی. او می گوید او نمی کند و در عین حال احساس امنیت و ترجیح داده اند به صبر کنید حداقل تا اوایل ماه ژوئن به بازگشایی اما کارکنان خود را در بسیاری از آنها چینی و یا چینی-ایتالیایی ها تحت فشار قرار دادند و او را به باز کردن درهای خود را به این دلیل که دولت وعده کردند چک وارد نشده بود.

در درب یک کارمند کنترل درجه حرارت از مردم در حال انتظار برای ورود و اجتماعی فاصله است مجدانه اجرا گذاشته است.

“مردم دست کم گرفت این ویروس در ابتدا و آن را هنوز هم اتفاق می افتد می گوید:” آقای خورشید. “مردم را به فروشگاه خود را با ماسک پایین کشیده در حالی که خوردن یک gelato و یا صحبت کردن در تلفن. سپس آنها خشمگین با شما اگر شما از آنها بخواهید برای قرار دادن بر روی ماسک.”

آقای وو در ramen shop موافق آن را دشوار است به دانستن چگونه دور برای جلوگیری از گسترش ویروس از دوباره.

“وجود دارد یک خط بسیار خوب بین آزادی فردی و امنیت جمعی و آن را سخت به آن را دریافت حق,” او گفت:.

نوشتن به اریک Sylvers در eric.sylvers@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de