مایکل سفید دیده می شود و با مادر خود, Joanna سفید در سال 2018 است. نیروی دریایی ایالات متحده کهنه شده بود محکوم به 10 سال زندان در ایران.

عکس: /آسوشیتد پرس

واشنگتن—در ایران منتشر کرده است نیروی دریایی ایالات متحده کهنه کار مایکل سفید پس از نزدیک به دو سال در بازداشت خانواده او در بیانیه ای گفت: روز پنج شنبه پس از آمریکا آزاد دانشمند ایرانی.

آقای سفید که دچار حمله حاد آسم و عود سرطان در زندان منتشر شد در پزشکی کردند در ماه مارس در شرایط او باقی مانده در ایران است.

پس از آقای سفید منتشر شد در کردند به سفارت سوئیس در او تشخیص داده شد با Covid-19 و بستری در یک بیمارستان ایرانی.

“من خوش شانس است که اعلام کابوس است و پسر من با خیال راحت در راه خانه خود را” مادرش, Joanna سفید در بیانیه ای گفت.

وزارت امور خارجه و مقامات کاخ سفید نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

هم واشنگتن و تهران را خواستار شده است برای زندانیان منتشر می شود با توجه به نگرانی ها در مورد گسترش جدید کروناویروس در زندان است.

وزیر خارجه ایران جاوید ایران گفت: در یک Instagram پست که دانشمند ایرانی دکتر سیروس عسگری بود در راه خود را به ایران در روز پنج شنبه پس از آزادی از زندان در آمریکا

آقای سفید 48 سال بود و در میان هزاران نفر از زندانیان منتشر کردند پس از شیوع کروناویروس جدید. گرانش از وضعیت او در بیمارستان نیست شناخته شده است. او از بیمارستان مرخص شده بود قبل از اینکه منتشر شد به آمریکا

“او از قبل موجود شرایط پزشکی او را بسیار آسیب پذیر به این بیماری گفت:” سابق نیومکزیکو رژیم صهیونیستی است. بیل ریچاردسون که کمک امن آقای سفید به آزادی, در بیانیه ای.

سفارت سوئیس به نماینده منافع آمریکا در ایران از سال 1980.

آقای سفید بازداشت شد در اتهام نامعلومی در ایران در حالی که در تلاش برای ترک این کشور با ایران و بعد از آن محکوم به 10 سال زندان. تهران دارای سابقه دستگیری افراد با روابط خارجی و استفاده از آنها به عنوان مقرون به صرفه تراشه.

مربوط به خواندن

  • ایران منتشر بازداشت نیروی دریایی ایالات متحده Veteran به سفارت سوئیس بیش از Coronavirus نگرانی (19 مارس)
  • ایران, جملات یک شهروند آمریکایی یک جانباز نیروی دریایی به 10 سال زندان (17 مارس 2019)
  • ایران, تایید دستگیری نیروی دریایی ایالات متحده Veteran (Jan. 2018)

نوشتن به جسیکا Donati در jessica.donati@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de