یک هواپیمایی چین شرقی هواپیما و هواپیمایی شانگهای هواپیما دیده می شود در Hongqiao فرودگاه بین المللی در شانگهای در روز پنج شنبه.

عکس: aly آهنگ/ایسنا

شانگهای—چین ساخته نادر امتیاز در ایالات متحده فشار در روز پنج شنبه با توافق به ایالات متحده اجازه می دهد و دیگر خطوط هوایی خارجی برای بازگرداندن برخی از چین مسیرهای کمتر از 24 ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تهدید کرده بود به نوار چینی خطوط هوایی از ایالات متحده آمریکا

در حالی که حرکت می افتد کوتاه از ایالات متحده خواسته برای شرکت های هواپیمایی قادر به رزومه چین پرواز در شرایط خود را, آن را هنوز هم بخشی از صعود به پایین در یک لحظه از افزایش تنش است که دیده می شود در ایالات متحده و چین spar بیش از مسائل اعم از تکنولوژی و تجارت به دلار هنگ کنگ, وضعیت سیاسی.

عمران اداره حمل و نقل هوایی از چین گفت: 95 خارجی شرکت های هواپیمایی خواهد بود پاک به پرواز به یک مقصد یک بار در هفته شروع دوشنبه, معکوس, قوانین در حال حاضر در محل اجازه چینی شرکت های هواپیمایی برای پرواز یک هفته خدمات به کشورهای خارجی است.

در حالی که 28 شرکت های هواپیمایی خارجی در حال حاضر شده است عامل محدود چین خدمات — آنها تا به حال خود را به حالت تعليق چین خدمات در مارس 12, زمانی که CAAC صادر شده قبلی خود مجموعه ای از پرواز دستورالعمل—خطوط هوایی ایالات متحده نیست در آن گروه.

ماه گذشته CAAC گفت: آن را نمی خواهد استراحت سیاست اجازه می دهد یک هفتگی بین المللی پرواز هر هواپیمایی تا اکتبر در اولین با توجه به شدت از شیوع کروناویروس در بسیاری از نقاط جهان.

سنا تصویب یک لایحه برای نرم کردن الزامات مورد نیاز در چک Protection Program; چین می گوید آن را به سهولت محدودیت در خطوط هوایی خارجی در یمن تایید مرگ برای اولین بار از یک Rohingya پناهندگان از coronavirus. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: آنجلا Weiss/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک سخنگوی وزارت امور حمل و نقل گفت: چین در حرکت بود یک گام مثبت هر چند کوچک به عنوان آن نیست بازگرداندن سطح کامل از پرواز خطوط هوایی ایالات متحده به دنبال. ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت افغانستان در نظر گرفته شود این “کاهش” چین و موقعیت.

در حالی که چین در آخرین حرکت سیاسی قابل توجهی در واقعیت, شدید, سفر, محدودیت های اعمال شده توسط هر دو کشور در پاسخ به همه گیری ارائه بحث بیش از پروازها تا حد زیادی نظری با محدود تجاری تاثیر با توجه به حمل و نقل هوایی تحلیلگران.

بازگشت در ماه مارس در چین اعمال محدودیت های مسافرتی که در جلوگیری از بسیاری از خارجی ها از ورود به کشور. ایالات متحده جلوگیری از اتباع خارجی که در چین و همچنین مکان های دیگر از جمله اتحادیه اروپا در 14 روز گذشته از ورود به کشور.

روز چهارشنبه وزارت ترابری ایالات متحده تهدید به ممنوعیت چینی شرکت های هواپیمایی از پرواز به ایالات متحده آغاز ژوئن 16, مگر اینکه حامل آمریکایی اجازه داده شد برای از سرگیری پروازهای خود را به چین است.

در همان بیانیه همچنین گفت که CAAC ذکر شده بود که با توجه به اجازه می دهد شرکت های هواپیمایی خارجی برای از سرگیری تک هفتگی پروازها در بحث ماه گذشته. اما اعمال محدودیت ظرفیت در تضاد با دیرینه آمریکا و چین توافق عمران حمل و نقل هوایی بخش گفت.

به عنوان مثل چینی ها حرکت می کند ممکن است به اندازه کافی برای برآوردن حمل و نقل وزارت مطالبات برای خطوط هوایی ایالات متحده قادر به بازگرداندن خدمات خود را. هواپیمایی متحده Holdings, Inc. به دنبال راه اندازی مجدد سه چین در راه, در حالی که Delta Air Lines , Inc. هدف رزومه دو.

در روز پنج شنبه, چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: پکن ابراز تاسف آمریکا تهدید به خطوط هوایی است.

در مذاکرات اخیر در مورد بازگشایی پروازهای “دو طرف تا به حال ساخته شده برخی از پیشرفت و طرف چینی نیز اعلام کرد مربوط به سیاست های تنظیم” آقای ژائو گفت: در یک نشست خبری روزانه. “ما امیدواریم که که از طرف ایالات متحده نمی خواهد ایجاد موانع برای دو طرف برای حل این مشکل است.”

شروع ژوئن 8, تعدادی از پروازهای بین المللی به چین را افزایش می دهد 50 به حدود 150 یک هفته CAAC حدود پنج شنبه.

با گردشگری و سفر کسب و کار داشتن ناپدید شد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر, چینی, دانش آموزان رشته در آمریکا و به دنبال بازگشت به خانه باید به حساب برای بسیاری از مسافران سفرهای بین ایالات متحده و چین در هفته های اخیر کارشناسان صنعت می گویند.

بیش از 85 درصد از کشور چین است 1.6 میلیون دلار دانشجویان خارج از کشور بودند و هنوز هم در خارج از کشور همانطور که در آوریل 2, با توجه به وزارت آموزش و پرورش بسیاری از آنها در ایالات متحده بسیاری از آنها در اعتراض به دولت چین برای کمک به آنها را به خانه در میان کاهش شدید در پرواز هر چند برخی از آنها قادر به پرواز به چین در چند کرسی هنوز هم در دسترس است معمولا در چینی پرواز چارتر.

“همه آنها در حال انجام توسط چینی ها شرکت های هواپیمایی. من فقط می تواند فرض خطوط هوایی ایالات متحده می خواهید یک قطعه از دانش آموز بازگشت ترافیک” گفت: پیتر Harbison رئیس در CAPA-مرکز حمل و نقل هوایی حمل و نقل هوایی, خدمات اطلاعاتی.

ایالات متحده حامل شده اند پرواز محموله پروازهای بین ایالات متحده و چین و انجام این کار سودآوری گفت: خواهد هورتون یک دلار هنگ کنگ مبتنی بر حمل و نقل هوایی کشور خبر داد.

اضافه کردن برخی از مسافران برای کسانی که بار پرواز را قادر می سازد خود را در ایالات متحده اپراتورها به آنها را حتی بیشتر سود در زمانی که درآمد تحت فشار شدید آقای هورتون گفت.

آن را غیر واقعی فکر می کنم که چین خواهد اجازه دهید خطوط هوایی ایالات متحده باید بیشتر پروازها از همتایان خارجی خود گفت.

نوشتن به Trefor خزه در Trefor.Moss@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de