حداقل یک شاهین تحسین NFL کمیسر راجر Goodell پذیرش که در لیگ اشتباه بود به نیاز به بازیکن برای ایستادن هنگام پخش سرود ملی پس از تظاهرات علیه خشونت پلیس و بی عدالتی اجتماعی از چند سال پیش. Goodell با صدور یک بیانیه ویدئویی در روز جمعه در محکومیت نژادپرستی و تغییر لیگ موضع در چنین تظاهرات.

در پی آن اعتراضات آغاز شده توسط سابق NFL quarterback khezri در سال 2016 در نمایشگاه فصل شاهین با تشکیل یک عدالت اجتماعی کمیته. تیم منتخب برای قفل کردن اسلحه در یک نمایش وحدت در طول سال 2017 فصل است.

“NFL فراهم می کند هر یک از ما یک فرصت را به صحبت می کنند ذهن ما و ابراز نگرانی در مورد مسائل است که دامنگیر این کشور برای صدها سال و آنهایی که همیشه در حال تحول مانند coronavirus مصیبت ایم که رفتن را از طریق برای ماه” شاهین بازیکن نماینده جاش هریس که هم در عدالت اجتماعی کمیته گفت: مجله آتلانتا قانون اساسی در روز شنبه. “این یکی از دلایل بسیاری که چرا من خدا را شکر برای این سازمان است که ما در اینجا در آتلانتا و پلت فرم است که همه ما باید از طریق بازی فوتبال قادر به نشان می دهد راه های مختلف و در واقع تشکیل یک کمیته قادر به بیرون رفتن برای جامعه ما و ایجاد یک تفاوت.”

هریس در پی Goodell تصویری معتقد است این کمیته کار را گسترش خواهد داد.

“من خدا را شکر به بخشی از یک گروه از بچه ها که من می توانند یاد بگیرند که بسیاری از و قادر به کشف کردن آرمان و چگونه ما می تواند بهترین خدمت به جوامع ما در اینجا در آتلانتا و در شهر محل زندگی در هر کجا که هستند در سراسر این کشور” هریس گفت. “که باعث می شود من واقعا افتخار می کنم و من می خواهم به دیدن این کار که ما می توانیم با هم قرار داده و پیاده سازی در حال حرکت رو به جلو است.”

شاهین مربی دن کوین اضافه شدن هریس به کمیته چند هفته پیش.

“وجود دارد چند بچه که در کنار هم قرار شد به تدوین و فرموله کردن برخی از اقدامات و فقط یک گروه کوچکتر قادر به صحبت کردن و گوش دادن قبل از ما به نوعی آن را انداخت و به کل تیم” هریس گفت. “این واقعا قدرتمند بود قادر به شنیدن خاطرات و داستان ها و ایده ها از مردم از تمام جنبه های زندگی است.”

شاهین’ اتاق قفل متنوع است.

“اگر شما نگاه کنید ما در اتاق قفل و یا هر اتاق قفل از سراسر کشور را با چیزی که به خاطر آن مردم از تمام مکان های مختلف همه باورهای مختلف در تمام زمینه های مختلف به همان اتاق برای قرار دادن تمام کسانی که اختلافات را کنار گذاشته برای کار به سمت یک هدف مشترک” هریس گفت. “من امیدوارم که ما می تواند همچنان به درمان هر یک از دیگر مانند است که در خارج از ساختمان و خارج از بازی فوتبال است. امیدوارم همه ما می تواند به ایجاد برخی از تغییرات لازم است.”

>> Bradley: NFL راست در اعتراف به این اشتباه بود

سابق شاهین دستیار مربی تری Robiskie که در حال حاضر با پلنگ با یک گروه بزرگی از این سازمان-از جمله حدود 30 بازیکن — در اخیر مارس از این تیم ورزشگاه را به پلیس حوزه در اعتراض به خشونت پلیس.

“شما ممکن است دیدن نتایج این از این اما خود را grandkids خواهد بچه های خود را,” Robiskie گفت: پس از ماه مارس است.

Goodell نظر بودند ملاقات با شک و تردید توسط veteran مربی که مربیگری در NFL پس از سال 1982 و بازی در لیگ از 1977-81.

“خوب راجر شما بچه ها بیرون آمد و اعتراف کرد که شما بچه ها ساخته شده است یک اشتباه من فکر می کنم جایی در وجود کسی باید از آنها بپرسید که چکار می کند برای khezri چون شما هزینه او کار خود را” Robiskie گفت: AJC. “در حال حاضر شما می خواهید به بازگشت و اعتراف ما ساخته شده است یک اشتباه است. شما اعتراف ما باید به دنبال او.

“خوب شما اذعان کرد که اما شما هزینه است که انسان خود را حرفه ای خود امرار معاش توانایی های خود را به زندگی را به خاطر او آن را انجام داد.”

NFL باید بیش از اعتراف است که آن اشتباه بود Robiske گفت.

“به من که مثل ارسال یک پسر به زندان برای 10 سال به جرم او مرتکب نشده” Robiskie گفت. “بسیاری از شهرستانها و اکثر متحده پرداخت هزینه برای آن است. آیا شما مایل به پرداخت برای که ؟ شما اذعان کرد که شما ساخته شده است یک اشتباه است. … آیا شما مایل به پرداخت برای آن است. چه می خواهید انجام دهید به رفع این وضعیت است.”

 

Robiskie معتقد است NFL نیاز به عذر خواهی به Kaepernick و ترتیب کار با یک تیم یا لیگ ، Kaepernick بازی کرده است و در NFL پس از سال 2016 فصل است.

همچنین این موضوع از صاحبان که تهدید و تحقیر بازیکنان در طول تظاهرات.

“چه چیزی به شما می گویند به یک پسر (کابوی ها صاحب) جری جونز گفت که بازیکنان خود را اگر آنها را به زانو آنها رفته بودند آنها می توان به اخراج” Robiskie گفت. “توسط جری جونز رفتن به عذر خواهی او را تهدید بچه ها ؟

“خدا او را برکت دهد و به او اجازه دهید استراحت در صلح و آرامش است اما کسی خواهید به ایجاد یک بیانیه و می گویند (سابق Houston Texans مالک) باب McNair اشتباه بود به می گویند که این واقعیت است که بچه ها معترض بودند ما اجازه زندانیان اجرا زندان است.”

در پی در سراسر کشور تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس دو هفته پیش و دیگران در مسائل مربوط به نژاد و خشونت پلیس آمد به خط مقدم در سراسر NFL از جمله سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

Goodell ساخته های ویدئویی خود را پس از یک گروه نه بازیکنان خواسته او را به ارزیابی مجدد در لیگ موقعیت در یک تصویری از خود را دارند.

شاهین صاحب آرتور سفید با صدور بیانیه ای که در برخورد با این موضوع یک هفته پیش. اما خالی بیانیه ذکر نکرده خشونت پلیس و یا فلوید نام. خالی شد از نظر در دسترس نیست شنبه.

“تعدادی از حوادث در طول چند هفته گذشته را به ما یادآوری دوباره که ارزش تلاش برای برابر عدالت و مدنیت و وحدت در امریکا به مراتب بیش از,” سفید در بیانیه ای گفت:. “مردم از ترس و درد. سرخوردگی خود را واقعی است و باید آن را تصدیق کرد و خطاب.”

شاهین کارفرمایی مت رایان که یک 500.000 دلار کمک مالی برای شروع یک صندوق برای پیشبرد زندگی سیاه و سفید جامعه در آتلانتا در روز جمعه نیز صحبت در مورد آب و هوا نژادی در این کشور است.

“قلب من می رود به همه کسانی که عاشق جورج فلوید و تمام کسانی که تحت تاثیر مشابه تراژدی” رایان نوشت: در رسانه های اجتماعی. “من می دانم که من به طور کامل نمی تواند درک عمق و پیچیدگی این مسائل به دلیل رنگ پوست من است که غمگین عهد به همه کار ما را ترک کرده اند به انجام است.”

شاهین را مرکز الکس مک در مورد مرگ فلوید قبل از اعتراضات و برخی پس از آن شورش صورت گرفت.

“من می دانم که این یک زمان دشوار در کشور” ماک گفت. “من می دانم آن چیزی است که به عنوان یک ملت ما رو شفا دهد.

“افسران پلیس باید واقعا کار سختی است. آنها به طور مداوم در خیابان قرار دادن زندگی خود را در خط برای سلامت و ایمنی برای همه. برای بی اعتمادی وجود داشته باشد دشوار است.

“در همان دست مردم نمی تواند مرگ در روال متوقف می شود و مسائل است.”

شاهین بیمارستان Keith Smith پشتیبانی سیاه زندگی مهم جنبش و به نام عدالت مرگ فلوید.

“من معتقدم که این چیزی است که سیستم قضایی خود ایجاد کرده است به دلیل عدم وجود عدالت و تمایل به شنیدن درد و فریاد یک سرخوردگی گروهی از مردم که فقط می خواهند شنیده می شود” اسمیت نوشت: در پست های رسانه های اجتماعی. “آنچه من در یادگیری و تلاش برای درک خودم این است که مسواک زدن همه چیز زیر فرش کار نمی کند. این تنها ایجاد دفن چرکین خشم و عصبانیت است.”

شاهین توهین آمیز مقابله با Kaleb McGary در ابتدا بهت زده با شورش و متنبه معترضان قبل از حذف یک صدای جیر جیر.

او گفت: معترضان “بهتر از پلیس آنها ادعا می کنند به نفرت است.” چندین شاهین طرفداران به شدت انتقاد McGary و توییت حذف شد.

او تغییر لحن خود در یک بعد صدای جیر جیر.

“من عذر خواهی قبلی من غلط انتخاب کلمات و صدمه زدن به آنها را ناشی از” McGary نوشت.

طی هفته گذشته Saints کارفرمایی Drew Brees’ نظرات در مورد بازیکنان زانو زدن برای سرود لمس کردن آخرین دور از بحث است که به اوج خود رسید Goodell ویدئو.

Brees صادر دو عذر خواهی و سپس در پاسخ به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, که گفت که او باید عذرخواهی کرد, در این موضوع از بازیکنان حق اعتراض.

شاهین linebacker Deion جونز اهل نیواورلئان گفت: Brees اولیه برای عذرخواهی رنگ توخالی.

Brees گفت Yahoo Finance است که او هرگز حمایت بازیکنان NFL زانو طول سرود ملی. سپس او را به عقب ردیابی روز بعد با یک عذرخواهی.

“او نمی رفت و در کفش ما” جونز گفت. “اما شما فکر می کنم او می خواهم که همدلی از بودن در اتاق قفل است. اما او هنوز هم برگ و آیا همان مشکلات. آن را فقط رفتن به شروع با مردم تمایل به گوش دادن و یادگیری در مورد موضع ما و (بود) حاضر به تغییر آن اقدام.”

Brees دایره کامل آمده است در طی پنج روز.

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف خطاب به شاهین در روز دوشنبه. کوین پرسید: او به تیم یک یا دو چیز می تواند آنها را برای کمک به این شهرستان التیام پس از تظاهرات.

“ما باید قادر به صحبت می کنند امید به مردم در حال حاضر” پایین گفت. “ما باید به مردم اعتقاد به این که چیزی است که وجود دارد بهتر است در طرف دیگر از همه از این در حالی که شناخت خشم خود را.”

جونز شده است تماشای تظاهرات با علاقه زیادی.

“من احساس می کنم مانند ورزش همیشه می آید در زمان مناسب” جونز گفت. “شما هنوز هم نمی تواند فراموش کرده ام چه همه چیز در مورد است. حتی اگر ما ورزش را به ما هم ما هنوز هم نمی تواند فراموش کرده ام. ما هنوز به اقدام نسبت به آنچه هدف نهایی است و این که حقوق بشر برای همه است.”

پذیرش توسط NFL ممکن است مهم در حرکت رو به جلو آن را به عنوان نگه می دارد یک محل برجسته در این کشور چشم انداز است.

“NFL مجموعه یک مدل برای این کشور” عامل فوق العاده لی استاینبرگ گفت. “ما تا به حال هرگز یک ورزش این خانم قبل از و یا تا به حال یک ورزش است که غالب رتبه های تلویزیون.”

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در dledbetter@ajc.com

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net