دهها هزار نفر از معترضان در مونیخ در روز شنبه.

عکس: Sachelle Babbar/زوما پرس

هزاران نفر از معترضان با تجمع در شهرستانها در سراسر جهان در همبستگی با ایالات متحده تظاهرات خواستار تغییرات در سیستم قضایی بعد از کشتن جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس.

در آلمان تظاهرات مجموعه را به جای یکشنبه در شهرهای کلن لایپزیگ و اشتوتگارت پس از اعتراضات در برلین و مونیخ به خود جلب کرد جمعیت دهها هزار نفر در یک روز زودتر.

برخی از 25000 نفر جمع شده بودند در مونیخ روز شنبه در یک تظاهرات سکوت در برابر نژاد پرستی. پلیس اجازه داده بود که یک جمع 200 با توجه به کروناویروس قوانین ایمنی و منع مردم از پیوستن به این تجمع قبل از آن حتی آغاز شده است. اما به عنوان جمعیت از مردم که مایل به پیوستن به تظاهرات بزرگ پلیس گفت که آنها مجبور بودند به مردم اجازه دهد از طریق موانع برای جلوگیری از رم.

“مبارزه علیه نژاد پرستی نیازهای مشترک و تعامل در هر روز است. اما تنگ, جمعیت مردم در وسط یک بیماری همه گیر نباشید من,” وزیر بهداشت ینس Spahn توییتی پس از تظاهرات روز شنبه, یادآوری مردم را در فاصله و پوشیدن ماسک.

در استرالیا پلیس گفت: حدود 20 ، 000 معترضان به خیابان ها ریختند در سیدنی با چند کوچکتر تظاهرات در سراسر کشور از جمله در شهرهای جای دور افتاده مانند بروکن هیل که در آن بومی استرالیایی را تا نزدیک به 10 درصد از مردم محلی است.

معترضان مارس در سیدنی در روز شنبه.

عکس: ریک Rycroft/آسوشیتد پرس

سازمان دهندگان این تظاهرات در مقایسه با قتل آقای فلوید با 2015 مرگ Dunghutti مرد David Dungay که درگذشت در حالی که مهار توسط سپاه پاسداران در خلیج زندان است. آقای Dungay نهایی عبارت بودند “من نمی توانم نفس بکشم” آنها گفت: انعکاس آقای فلوید را درخواست او به عنوان مهار توسط یک زانو بر گردن او. مادرش Leetona Dungay صحبت در این رویداد است.

راهپیمایی نیز برگزار شد در شهرستانها در سراسر انگلستان که در آن کمیسر پلیس Cressida کیر به نام تجمعات غیر قانونی. در لندن هزاران نفر از مردم با تجمع در میدان پارلمان و در خارج از سفارت آمریکا با وجود مرطوب و ابری آب و هوا در اعتراض به سوء استفاده پلیس.

در پاریس تظاهرات خود جلب کرد چند هزار نفر در روز شنبه. فرانسه معترضان کشیده اند تشابه به سال 2016 مرگ آدما Traoré یک فرانسوی از مالی مبدا. یک postmortem گزارش به سفارش آقای Traoré خانواده به این نتیجه رسیدند که این روز را مرد جوان احتمال دارد پس از خفه پلیس دوخته و او را به زمین.

ارسال به اموزش در بندر Ruth.Bender@wsj.com و دیوید برنده شدن در david.winning@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de