NCAA فوتبال نظارت کمیته انتظار برای نهایی کردن یک برنامه پنج شنبه اجازه می دهد تا تیم به انجام تا 12 unpadded آهسته, سرعت, شیوه های, همچنین می دانیم به عنوان راه رفتن-throughs در طول 14 روز قبل از نمونه پیش فصل آغاز می شود در ماه اوت است.

تیم مجاز خواهد بود تا 20 ساعت در هفته از چه NCAA تماس شمارا ورزشی فعالیت های مربوط به طول آن اضافه دو هفته منجر به عادی 29 روز پیش فصل تمرین برنامه. پیاده روی-throughs خواهد بود بخشی از کسانی که 20 ساعت در هفته همراه با آموزش وزن, مطبوع, فیلم مطالعه و جلسات. بازیکنان نمی شود مجاز به پوشیدن پد و یا کلاه ایمنی در هنگام راه رفتن-throughs که نمی تواند بیش از یک ساعت در روز است.

فوتبال نظارت کمیته گردش شده است برنامه پیشنهادی خود را به NCAA اعضا به عنوان یک راه برای تشویق بازخورد قبل از آن گرفته شده است قبل از تقسیم من به شورا برای تصویب چهار شنبه, ژوئن 17.

مدارس باید آغاز این هفته در آوردن خود بازیکنان فوتبال بازگشت به دانشگاه به صورت داوطلبانه تمرینات — بیشتر آموزش وزن و مطبوع در تیم امکانات. برخی در روزهای اخیر باید آزمایش مثبت برای COVID-19 ادامه خواهد داد و باید بررسی شود.

تحت نظارت کمیته برنامه ریزی این دوره از فعالیت های داوطلبانه را اجرا تا حدود 12 جولای بسته به تاریخ دقیق یک تیم بازی افتتاحیه.

“مطلب: یوگا برای برنامه های فوتبال به طور معمول این سقوط

که خواهد شد و پس از دو هفته از تابستان دسترسی است که معمولا اتفاق می افتد در اوایل سال. در آن زمان مربیان می تواند نیاز به هشت ساعت در هفته از وزن آموزش مطبوع فیلم و مطالعه است. هر ترفند های ساخته شده به این طرح به احتمال زیاد در اطراف این دوره دو هفته ای.

در مورد جولای 24, جلسات و پیاده روی-throughs می توانید شروع. سپس در 29 روز قبل از یک تیم اولین بازی — Aug. 7 اگر بازکن سپتامبر است. 5 — معمول پیش فصل تمرین دوره شروع می شود.

پتانسیل شروع تاریخ برای تیم گرجستان

–> تمرین شروع شروع فصل
گرجستان Aug. 9 سپتامبر. 7 (در مقابل ویرجینیا)
گرجستان جنوبی Aug. 7 سپتامبر. 5 (در Boise State)
دولت گرجستان Aug. 7 سپتامبر. 5 (در مقابل مورای دولت)
Georgia Tech Aug. 5 سپتامبر. 3 (در مقابل Clemson)

شده است وجود دارد و نگرانی در میان NCAA مقامات و مدیران ورزشی که برخی از مدارس را نمی خواهد بود قادر به شروع فصل کار به زودی به اندازه کافی برای شروع فصل خود را در زمان به دلیل محدودیت در جای خود قرار داده و توسط دولت و مقامات محلی برای مبارزه با کروناویروس.

“همچنین: Georgia Tech فکر می کند” خارج از جعبه ” به عنوان آموزش نزدیک

آنچه را عمل مانند نگاه در طول یک بیماری همه گیر? کمیته نظارت نخواهد بود مسئول آن جزئیات. آن تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده در سطح مدرسه هدایت محلی مقامات بهداشت اما کارشناسان پزشکی در این کنفرانس و NCAA سطح نیز انتظار می رود به ارائه راهنمایی.

تاد بری, مدیر اجرایی, برای, فوتبال آمریکایی, مربیان, انجمن, گفت که او انتظار می رود برخی از مربیان به بخش تیم خود را از برگزاری چندین شیوه در هر روز.

بری گفت: زمانی که او مربیگری او خواهد با استفاده از این روش به بازیکنان بیشتر تکرار و توجه فرد. در حال حاضر از آن استفاده می شود می تواند به محدود کردن قرار گرفتن در معرض فقط در مورد یک بازیکن قرارداد ویروس.

Tulane پزشک تیم گرگ استوارت که رفتن آمریکا, ورزشی, کنفرانس COVID-19 پانل مشاوره گفت: امید است تست و غربالگری از بازیکنان برای coronavirus را به خوبی به اندازه کافی که بازیکنان نمی خواهد نیاز به استفاده از پوشش صورت در طول تمرین.

“اما مربیان و کارکنان می پوشند N-95 ماسک” استوارت گفت: با اشاره به شدت ماسک محافظ اغلب توسط کارکنان بهداشتی درمانی.

اگر رو پوشش مورد نیاز برای بازیکنان استوارت گفت: گردن گتر — چسبناک روسری ساخته شده و بسیار سبک وزن و تنفس مواد می تواند راه را از تیم رفتن.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de