هر چند او نمی داند که MLS کمیسر دان گاربر روز چهارشنبه گفت که او بسیار خوش بینانه است که لیگ از سر گرفته خواهد شد در صفحه اصلی بازار پس از اورلاندو مسابقات به اتمام است.

“همه ما طرفداران باید انتظار داشت که به اتفاق می افتد,” او گفت:.

Garber گفت که لیگ را نمی ممکن است قادر به اعلام هر چیزی در مورد از سرگیری فصل به طور منظم برای 4-5 هفته.

با استناد به باز کردن بازارهای بیشتری در سراسر شمال امریکا پس از sequestering مجبور COVID-19, Garber گفت: این امکان وجود دارد که در برخی از بازارهای حامیان ممکن است قادر به حضور در بازی.

آتلانتا ایالات رهبری MLS در حضور هر یک از سه فصل گذشته به طور متوسط بیش از 52,000 بلیط فروخته شده و توزیع شده که در طول دهانه.

اورلاندو مسابقات برنامه ریزی شده است که باید تکمیل شود Aug. 11. آن شروع خواهد شد ژوئیه 8.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de