کوین Huerter نیست یک فن بزرگ از گاهی که برچسب “فقط یک تیرانداز است.”

بیشتر او در می یابد آن را سرگرم کننده به احتمال زیاد محصول از یک under-the-رادار کالج بازیکن در مریلند قبل از به دست آوردن توجه بیشتر در پیش نویس ترکیب.

“برای من, آن, خنده دار” Huerter گفت. “من می توانم بگویم تنبل نویسنده از کسی که قرار است که برچسب روی من, مقالات که بیرون آمد بودند مانند” این تیرانداز از مریلند ” و من مانند ‘OK, این مرد نشده تماشای فیلم نشده است.’ چرا که در مریلند آنها نقل مکان کرد و من حدود زیادی. من واقعا 1 تا 4, محافظت, مختلف بچه ها استفاده شد بسیاری از راه های مختلف. هیچ راهی بود فقط 3 نقطه تیرانداز.”

در ماه فوریه Huerter در واقع ترجمه یک ویدیو از او تقلید می کنی از بوستون اعطای ویلیامز قبل از تغییر جهت و دریبل بین خود را برای یک گام به عقب 3-اشاره گر نوشتن “فقط یک تیرانداز” در صدای جیر جیر برای اثبات یک نقطه.

Huerter تخصص است 3-نقطه تیراندازی و آسیب های این فصل او را مانع از اضافه کردن یکی دیگر از لایه ای به بازی خود را در راه او امیدوار بود — اما او می داند او را فراهم می کند ارزش خارج از سه برابر مانند بازگشت خوبی به عنوان یک بال و ارائه یک نسخه پشتیبان تهیه گارد نقطه حضور هنگامی که مورد نیاز, میان چیزهای دیگر.

“این یک چیز بزرگ برای من است که (فقط) تیرانداز از آنجا که من می دانم که من می توانم در یک مقدار زیادی بیشتر” Huerter گفت. “من عمل خیلی بیشتر. من فکر می کنم من بازی را تحت تاثیر قرار در بسیاری از راه های مختلف و می خواهید برای انجام کارهای مختلف به ماندن در دادگاه و برنده شوید.”

Huerter, 21 هنوز هم در زمان یک گام به جلو در شاهین’ 2019-20 فصل است که بیش از آنها به دلیل شاهین (20-47) یکی از هشت تیم از مطالعه حذف شدند NBA presumptive برنامه ای برای راه اندازی مجدد این فصل در اورلاندو است. او به طور متوسط 9.7 امتیاز 2.9 کمک و 3.3 ریباند در هر بازی به عنوان یک تازه کار و به طور متوسط 12.2 امتیاز 3.8 کمک و 3.4 ریباند در سال 2. او شروع به 48 56 بازی او با بازی از دست رفته 11 بازی پس از او تیره و تار خود را به سمت چپ روتاتور کاف در ماه نوامبر (هاوکز رفت 1-10 بدون او).

که نیست خسته کننده ترین آسیب هر چند برای Huerter که با تلاش عجیب و غریب و زانوی راست آسیب برای بسیاری از کوتاه نجومی و آن را تحت تاثیر او را در بسیاری جهات. Huerter تا به حال وارد فصل دوم خود را امیدوار به تهاجمی تر در رنگ و در اطراف لبه به پایان را از طریق تماس بیشتر و رسیدن به خط پرتاب آزاد است که یک موضوع برای او (او به طور متوسط 0.7 رایگان می اندازد در هر بازی به عنوان یک تازه کار و 1.1 در این فصل). درد شبیه به التهاب تاندون اما رد شد.

آن را به اندازه کافی به او را از عنصر خود و او را نگاه لرزان و مردد برای چند ماه اول این فصل است. او در 3 نقطه در صد ماند در مورد همان رفتن از 38.5% به 38% اما Huerter به نظر می رسید بسیار کمتر تمایل به رفتن به شناور یا اواسط محدوده شات و فقط نمی خواهم نگاه خود را در زمان.

“آن را احساس مانند آن را من پشت به خصوص من می خواهم بگویم واقعا نیمه اول فصل… واقعا تنها 20 بازی وجود دارد که آن را احساس خوب” Huerter گفت.

“من واقعا فکر می کنم فقط تمام سال من احساس نمی کند که مواد منفجره به عنوان من ممکن است احساس من rookie سال نمی فکر می کنم من در حال بازی در اطراف لبه بیشتر نیست شدن توسط مردم همان راه زیادی بود که حتی زمانی که من سالم بود به اندازه کافی به بازی با من زانو من ندارد انفجاری یا ندارد قدرت در آن است که من فکر می کنم من تا به حال در سال های قبل.”

خوشبختانه Hawks در نهایت پیدا کردن که چرا او زانو صدمه زدن به (او تا به حال برخی از التهاب داخلی و برخی از چیزهایی که او از خوردن و تمرینات او انجام شده بود را به این موضوع بدتر).

او به طور کامل تغییر رژیم غذایی خود را به عنوان به خوبی به عنوان, بهبود, درمان و روال تمرین, تمرکز بر آن دسته از عضلات اطراف زانو خود را در منطقه. با چیزهایی که در نهایت در بررسی Huerter رسید و در ژانویه و فوریه.

تبدیل شدن به یک بازیکن تهاجمی تر و نه با تکیه بر که خارج شات است که هنوز هم یک اولویت برای Huerter حرکت رو به جلو (حتی اگر Hawks نمی کنید به بازی یکی دیگر از بازی تا دسامبر. 1 زمانی که 2020-21 فصل به طور منظم آزمایشی برنامه ریزی برای شروع).

“من احساس می کنم سالم من واقعا از آنجایی که من در پیش نویس. … من احساس واقعا خوب در حال حرکت رو به جلو به طوری که انفجاری که من می خواستم به نشان می دهد در سال گذشته و حتی آینده به NBA و نه قرار دادن خودم در گوشه ای از بودن فقط یک تیرانداز’ و قادر به انجام بسیاری از چیزهای مختلف است که بخشی از بازی من است که من می دانم که من می خواهم را به همراه” Huerter گفت.

دست کشیدن بر روی چوب Huerter گفت: او نیست احساس درد زانو “در یک زمان طولانی است.” او پریدن بهتر از او و او احساس می کند سالم است.

در حالی که برای در حال حاضر Hawks مشاهده شده است به عنوان یک جوان و بازسازی تیم, اما به عنوان یک شرکت سالم Huerter و Trae جوان حرکت را در فصل سوم با جان کالینز رفتن به چهارم خود را و د’Andre شکارچی و کم مایل به قرمز گرفتن مقدار زیادی از تجربه به عنوان rookies های هاوکز می خواهید برای شروع به ریختن که هویت هر Huerter.

“این گروه در حال حرکت رو به جلو من می دانم که شما صحبت در مورد هر هسته پنج’ که مردم با ما تماس بگیرید و پس از آن شما اضافه کردن Clint (کپلا) و شما در اضافه کردن بیشتر مردم و احتمالا یک پیش نویس انتخاب من فکر می کنم ما واقعا هیجان زده برای قرار دادن با هم یک تیم کامل در حال حرکت رو به جلو است که در حال حاضر در NBA یک سال و می خواهد به حذف ‘جوان’ label از یک تیم است که می خواهد برای برنده شدن” Huerter گفت.

“این نا امید کننده برای نگه داشتن از دست دادن, بنابراین من می دانم که ما در حال آماده به بیرون رفتن و بدیهی است که رقابت کنید و سعی کنید به نوبه خود چیزهایی در اطراف.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de