طولانی شهرستان دبیرستان در Ludowici تعطیل کرده است ورزشی تابستان مطبوع تا ژوئیه پس از یادگیری است که دانش آموز-ورزشکار آزمایش مثبت برای COVID-19, مربی تیم فوتبال J. T. پولاک تایید شنبه شب.

“ما تا به حال یک دانش آموز-ورزشکار که آزمایش مثبت برای علائم جمعه” پولاک گفت: AJC.com. “ما تا به حال physicals جمعه و به دلیل تماس با [بین دانش آموز و دیگر ورزشکاران] رفتن 48 ساعت ما تصمیم به تعطیل کردن عملیات. این تصمیمی است که ما مدیریت و هیئت مدیره ساخته شده [دوشنبه] و من هیچ مشکلی با آن. به عنوان مشتاق به عنوان ما برای رسیدن به محل کار سلامت و رفاه کودکان و نوجوانان ما برای اولین بار می آیند.”

طولانی شهرستان که اعلام این خبر از طریق تیم ملی فوتبال در حساب توییتر روز دوشنبه دولت است اول دبیرستان به اذعان مثبت COVID-19 آزمون توسط مربی و یا دانش آموز ورزشکار از ECOWATCH مجاز عضو آن مدارس به شروع تابستان مطبوع ژوئن 8.

 

کلاس یک مدرسه واقع در حدود 42 مایلی جنوب غربی دشت به از سرگیری برنامه های مطبوع جولای 7 با فوق العاده, هفت روز برای ECOWATCH را موظف مرده هفته 29 ژوئن-جولای 4, پولاک گفت.

روز دوشنبه خبری را ندارد مربی کمتر خوش بینانه در مورد فصل آینده گفت. تیم او اولین بازی است که برای برنامه ریزی Aug. 21.

“این یک شکست برای ما, اما این یکی ما رو به غلبه بر” گفت: پولاک در فصل چهارم در مدرسه. “ما در حال استفاده می شود به چالش ها در شهرستان. ما بهترین های ما به پا می خیزند و به بهتر ادامه خواهد داد.”

پولاک متوقف کوتاه از پیش بینی یک فصل عادی ،

“ما تا به حال سوال از گرفتن بروید از طرفداران و مربیان,” او گفت:. “ما می خواهیم همه چیز را به بازگشت به حالت عادی. ما می خواهم به عقب بر گردیم در می ایستد و در میدان رقابت دوباره اما این وزن با ایمنی دانش آموزان و عموم مردم. ما قصد داریم برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد در ماه جولای. ما به معنای واقعی کلمه در نظر گرفتن این یک روز در یک زمان. آن خواهد بود جالب سال است.”

این شهرستان تا به حال تنها 24 مورد تأیید دو بستری شدن در بیمارستان و مرگ نسبت به COVID-19 از طریق پنج شنبه با توجه به گرجستان وزارت بهداشت. طولانی شهرستان جمعیت تقریبا 19,000 با توجه به سرشماری تخمین می زند.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

درباره نویسنده

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de