به WNBA اعلام کرد قصد دارد برای شروع سال 2020 فصل در ماه جولای با 12 تیم به رقابت در IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا. لیگ بازی خواهد کرد 22 بازی فصل به طور منظم به دنبال برگشتی. بازیکنان دریافت کامل حقوق و مزایا در تغییر فصل.

به WNBA فصل بود برای شروع در مارس 15, اما به تعویق افتاد به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

“پس از یک بازی هیجان انگیز رایگان آژانس و پیش نویس مربیان و ورزشکاران هیجان زده برای شروع سال 2020 فصل در هفته های آینده,” رویای رئیس جمهور و مدیر کل کریس Sienko در بیانیه ای گفت. “ما سپاسگزار برای تلاش همه درگیر برای رسیدن ما به این نقطه است. ما بزرگترین ناامیدی با این خبر و عدم توانایی بازی در مقابل طرفداران ما و در خانه جدید ما, دروازه, مرکز آرنا. با این حال ما امیدواریم که ما می توانید تعداد طرفداران ما به دنبال حمایت از ما – بدون در نظر گرفتن محل.”

تحت این طرح در حال حاضر که در حال نهایی با IMG Academy, تیم, خواهد گزارش در اوایل ماه جولای و به طور منظم فصل اقدام خواهد شد نکته در اواخر ماه ژوئیه پس از یک تیم آموزش-camp دوره است.

به WNBA را به ادامه کار با پخش شرکای ESPN و CBS Sports Network و همچنین رویای منطقه ای شریک, Fox Sports, جنوب, Fox Sports شرقی و Fox Sports برای سال 2020 فصل است. یک برنامه از بازی ها و پوشش تلویزیونی اعلام خواهد شد در تاریخ بعد.

“ما در حال نهایی یک فصل شروع به برنامه ریزی برای ساخت فوق العاده ای بر شتاب ایجاد شده در لیگ برتر در offseason و باید با استفاده از اصول بهداشت و ایمنی بازیکنان و ضروری کارکنان برای ایجاد لازم و گسترده پروتکل” WNBA کمیسر کتی Engelbert در بیانیه ای گفت.

“ما همچنان به مشورت با کارشناسان پزشکی و مقامات بهداشت عمومی به عنوان به خوبی به عنوان بازیکنان تیم صاحبان و سایر ذینفعان همانطور که ما حرکت رو به جلو با ما در اجرای طرح. و با وجود این اختلال ناشی از جهانی همه گیر به ما 2020 فصل WNBA و حکام این باور به شدت در حمایت و ارزش نهادن به نخبگان ورزشکاران که بازی در WNBA و بازیکنان خواهد خود را دریافت کامل حقوق و مزایای, در طول سال 2020 فصل است.”

در این فصل نشانه 13th رویایی که اصلاحی خود را فهرست و تنها چهار بازگشت بازیکنان.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de