گرجستان را در فصل آینده Basketball Hall of Fame دعوتی در بروکلین n. y.

این رویداد که متشکل از چهار بازی در یک روز برنامه ریزی شده است برای فصل دوم آن برگزار خواهد شد در مرکز بارکلیز در دسامبر. 13 یکشنبه. زرد کت در حال برنامه ریزی برای بازی استنفورد و دیگر بازی ها Penn State در مقابل فلوریدا پوردو در مقابل غرب ویرجینیا و ارتش در مقابل پرینستون. بازی بار منتشر نکرده بودند.

“ما هیجان زده و خوشحال به ارمغان می آورد Georgia Tech تیم بسکتبال نیویورک و حمایت از Basketball Hall of Fame در این درجه یک رویداد” تکنولوژی مربی جاش Pastner گفت: در انتشار اخبار را صادر کرد بعد از ظهر چهارشنبه. “استنفورد فوق العاده حریف برای ما; ما هر دو قوی موسسات دانشگاهی با کیفیت بسکتبال برنامه. ما انتظار این را به عنوان یک آزمون بزرگ برای تیم ما بخشی از قوی غیر برنامه کنفرانس.”

تکنولوژی و استنفورد دیدار خواهد کرد برای چهارمین بار و برای اولین بار پس Dec. 19 سال 2000 زمانی که کاردینال و سپس رتبه بندی شماره 3 برنده 80-66 در دانشگاه استنفورد دعوتی در پالو آلتو ، استنفورد دارای 2-1 سرب در این سری با کت پیروزی آینده در مرکزی وفاداری کلاسیک در Richmond, Va., در سال 1986.

استنفورد می شود یکی از چهار قدرت 5 کنفرانس مدارس در تکنولوژی برنامه فصل آینده است. بازی های حال حاضر اعلام شد و در مقابل گرجستان در نوامبر. 19 در McCamish غرفه و کنتاکی در Nov. 27 در دولت مزرعه آرنا. فناوری دیگر قدرت-کنفرانس حریف دشمن بزرگ خواهد بود ده مدرسه. این تیم شناخته خواهد شد که ACC-بزرگ ده چالش ترکیب هیرو ها را اعلام کرد.

در سایر بازی های کنفرانس تکنولوژی را در سه بازی Georgia Tech ویترین در McCamish غرفه آغاز می شود که با به طور منظم فصل بازکن Nov. 12 برابر کوه سنت ماری و همچنان با یک Nov. 16 بازی در برابر جیمز مدیسون. پس از نوامبر. 19 بازی در برابر یوگا به نمایش گذاشتن پیچد تا نوامبر. 22 وقتی لنگوود بازديد Tech.

کت نیز میزبان Florida A&M on Dec. 18 و دلاور امور خارجه در دسامبر. 20 قبل از سفر برای دسامبر. 23 بازی در آلاباما-بیرمنگام.

تکنولوژی برنامه ریزی شده است میزبان بوستون کالج, Clemson, دوک, فلوریدا, خارجه کارولینای شمالی, نوتردام, Pittsburgh, سیراکیوز, ویرجینیا و ویک فارست در فصل آینده. ACC برنامه ای برای اعلام کنفرانس برنامه در اواخر تابستان.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de