زمانی که “جان کالینز” و “lobs” در همان جمله آن است که معمولا برخی از تنوع standout rim-دونده Collins ابتلا به lobs از Trae جوان و در پایان در اطراف لبه.

اما این بار کمی متفاوت است: در حال حاضر که درست مرکز Clint کپلا یک شاهین, کالینز, کشویی به عقب به موقعیت طبیعی در قدرت به جلو نمی توانید صبر کنید برای اتصال با کپلا در یک تنبلی و سنگینی حرکت کردن.

“برای من داشتن شخص دیگری که در همان سطح از ورزشکار است که من آن را به شگفت انگیز به نوعی می دانید که چگونه به او پرتاب کفش و می دانم که چگونه او می خواهد به گرفتن توپ” کالینز گفت.

“من مشغول به کار در پرتاب lobs و تلاش برای رسیدن به او باز بالاتر از لبه زیرا من می دانم که چیزی است که من می خواهم به انجام آنچه را که او دوست دارد انجام دهد, بنابراین ما می تواند به همان زبان صحبت می کنند.”

که روابط به چه کالینز می بیند به عنوان مرحله بعدی خود را از بازی در بازیسازی. در فصل سوم خود را با بازها, Collins, که طول می کشد افتخار در تنوع خود را در رهبری تیم در 3 نقطه در صد (40.1 درصد) و یکی از سه بازیکن به طور متوسط 20-به علاوه امتیاز و 10-به علاوه پرتاب ریباند (21.6 نقاط 10.1 ریباند) در زمان فصل را تعلیق مارس 11, البته در یک نمونه کوچکتر از اندازه از 41 بازی به دلیل 25-بازی تعلیق و شاهین که یکی از هشت تیم از مطالعه حذف از NBA را راه اندازی مجدد در اورلاندو است.

او در زمان یک گام به جلو در دفاع هم با وجود اغلب بازی از موقعیت در مرکز و مطابق با بازیکنان بزرگتر (او 6-پا-8.5 بدون کفش). اما بهتر در راه اندازی تیمی است که یکی از بزرگ اولویت رفتن به سال 4 (کالینز به طور متوسط 1.5 کمک در هر بازی).

“رفتن به جلو احساس می کنم مثل بازیسازی برای من در حال رفتن به بعدی بزرگترین چیز” کالینز گفت. “بدیهی است که من همیشه می توانید بهتر دفاع در بهبود شدت تمایل من به قفل در و اقامت در یک موضع تمام چیزهای که بزرگ است اما من احساس می کنم مثل بازیسازی برای خودم نه تنها به ایجاد عکس برای خودم بلکه برای ایجاد عکس برای دیگران منافع همه است.”

به عنوان نقطه شروع گارد (و همه ستاره استارت دوم در NBA در کمک با 9.3 در هر بازی) جوان بدیهی است شاهین’ رفتن به بازیساز اما چند وجود دارد به جلو و مردان بزرگ در اطراف لیگ که اکسل به عنوان رهگذران هم از جمله دنور نیکولا Jokic (6.9 پاس گل در هر بازی) و لیکرز’ LeBron James (10.6 در هر بازی).

هاوکز نمی خواهد بازی یکی دیگر از بازی NBA در حالی که با Dec. 1 به عنوان آزمایشی شروع تاریخ 2020-21 فصل Collins قطعا باید برخی از زمان به کار بر روی در حال توسعه بازیسازی که شروع می شود با مطالعه و تلاش برای بهبود به عنوان یک ballhandler.

“Ballhandling خواهد بود فقط در تلاش برای تشدید آن را دریافت و آن را ترد” کالینز گفت. “تماشای فیلم و دیدن هم تیمی های من می خواهم برای گرفتن توپ از دیدن آنچه تمایلات خود هستند کمک می کند. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که بسیاری از چیزهایی است. من احساس می کنم مثل گرفتن پایین و من می خواهم گفت تا بدانند که چگونه من می خواهم به تصویب بدانند چه نقاط قوت در حال انجام من می خواهم ببالا, فراروی و زمان وجود دارد یک دسته از عوامل است که رفتن به آن. فیلم است که احتمالا اولین جایی که شروع می کنم و پس از آن ما می توانید از وجود دارد.”

کالینز است که شاهد افزایش در تولید و, نقش در هر یک از فصل NBA و می تواند تبدیل به طولانی ترین-شاغل فعلی شاهین بازیکن این offseason, در سن 22 با توجه به آنچه اتفاق می افتد زمانی که DeAndre’ Bembry بازدید رایگان آژانس.

در کنار جوان (او predates توسط یک فصل در فهرست) کالینز شده است یک بخش مرکزی از شاهین’ بازسازی تلاش. کالینز است تا برای یک تازه کار, فرمت, و امید برای دریافت یک معامله انجام می شود این offseason هر چند Hawks همچنین می تواند را انتخاب کنید و صبر کنید تا Collins بازدید رایگان آژانس پس از فصل آینده است.

کالینز گفت: چند بار او احساس می کند او باید در این گفتگو برای حداکثر معامله اگر او را درک ماهیت مذاکرات و همیشه دقیقا آنچه شما در تصویر. او نیز مصمم است که او ترجیح می دهند برای دریافت یک معامله انجام می شود این offseason به عنوان مخالف به ورود به یک “قرارداد سال است.”

“من فقط احساس می کنم مثل کار من را در برای خود صحبت می کند. … این تنها چیزی است که امیدوارم ما می توانیم به یک توافق در این تابستان”کالینز گفت. “من قطعا احساس می کنم مثل من در قرار دادن مقدار زیادی از کار و نشان داده شده است من ارزش و نشان داده شده است که ارزش نشان داده شده است من روح رقابتی تمایل من به درون سازمان من, مهارت های رهبری. امیدوارم که همه خاموش می پردازد و در پایان ما می توانیم به یک توافق است. من می خواهم به شاهین و امیدوارم من می خواهم به نشانه آن است که معامله در اینجا.”

صرف نظر از اینکه یک معامله رسیده است این offseason و یا این که تحت فشار قرار دادند به پشت رایتر کالینز خواهد شد که یک سال دیگر در آتلانتا و شاهین هسته “پنج” بازیکنان تمام خواهد شد بازگشت با یکی دیگر از سال تجربه زیر کمربند خود را در کالینز 22 ساله ده’Andre شکارچی 21 ساله جوان و Huerter و 20 سال کم مایل به قرمز. آنها خواهید بود پیوست 26 ساله کپلا که آمار و ارقام به این تیم دفاعی و rebounding افزایش و همچنین به عنوان محصولات از شاهین’ پیش نویس انتخاب و رایگان-آژانس خریدهای.

شده اند وجود دارد پرسش از چگونه کالینز و کپلا در نهایت مش (که نبوده است به آزمایش گذاشته و در عین حال از کپلا مجروح شد که شاهین هنوز بازی) و سوال در مورد اگر کالینز می تواند مدافع هاوکز نیاز به او را به حرکت به جلو.

اما اگر شما بخواهید کالینز داشتن او را در موقعیت طبیعی و کپلا (که 6-10) ممکن است کمک به روشن کردن تعداد زیادی از آن.

“اندازه تنها چیزی است که شما نمی توانید از آموزش شما می دانید منظورم چیست؟” کالینز گفت. “من نمی تواند بزرگتر از جوئل Embiid یا استیون آدامز یا Aron Baynes. آن را تقریبا نزدیک به غیر ممکن است. من بهترین من برای محافظت از بچه ها که من می توانم و یا هنگامی که زمان می آید برای ما به بازی های کوچک-توپ موقعیتی مسائل است. اما قطعا داشتن Clint وجود دارد که 5 قرار می دهد من در موقعیت و اجازه می دهد تا همه چیز برای اجرای روان تر و اجازه می دهد تا ما را به ما واقعی و طبیعی (موقعیت) بنابراین امیدوارم کار می کند و جریان مثل من تجسم در ذهن من است.”

به طور کلی کالینز به نظر می رسد به جلو به بازی با کپلا از آنجا که او تا به انجام کارهای دیگر و به این تیم به عنوان یک کل بیشتر اندازه در دفاع. فیلادلفیا مرکز Embiid محبوب است به عنوان مثال کالینز با اشاره به عنوان Hawks تلاش برای مهار Embiid این فصل است.

“برای بچه ها که اصلا دیده بان به طور خاص و درک کنند که چگونه من بازی را از موقعیت شما نگاهی به آمار و می گویند من بازی جوئل که شب و من در ناپاک مشکل” کالینز گفت. “بسیاری از بار آن را به خاطر من از موقعیت و من در تلاش برای را تشکیل می دهند برای او خیلی بزرگ است. فقط چیزهای کوچک در حال رفتن به امیدوارم منجر به بزرگتر مازاد در پایان. بدیهی است که شما نمی ممکن است آن را ببینید هر بازی هر جزئیات اما کسانی که چیزهای کوچک و کوچک آن جزئیات را اضافه کنید تا خیلی و این چیزی است که باعث ایجاد برنده.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de