یک مقام رسمی سوریه تصویر نشان می دهد که رئیس جمهور بشار اسد دیدار با ارتش سوریه پرسنل در ماه اکتبر.

عکس: سانا جزوه/شاتر

واشنگتن—مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وضع تحریم علیه کشت از بالا مقامات سوریه و اعضای خانواده رئیس جمهور بشار اسد را متهم کرده که آنها را از حمایت و بهره مندی از یک جنگ داخلی است که گرفته شده و صدها هزار نفر از زندگی بیش از دهه گذشته است.

حرکت چهارشنبه توسط وزارت خزانه داری ایالات متحده و ادارات دولتی که همچنین می افزاید: چندین برجسته دیگر سوری ها و کسب و کار خود را به لیست سیاه آمریکا شد, اولین اقدام تحت قدرت های جدید به منظور مجازات رژیم حامیان و اخلال در جریان منابع مالی است که کمک دیرین دیکتاتور تعقیب خود را جنگ برای حفظ قدرت است. اقدامات فعال شد توسط سزار سوریه غیر نظامی حفاظت از قانون است که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در ماه دسامبر به عنوان بخشی از سالانه دفاع-لایحه سیاست.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: تحریم های بیشتر خواهد بود معرفی شده در هفته های آینده و ماه.

“ما متوقف نخواهد شد تا زمانی که اسد و رژیم او خود را متوقف نیازی وحشیانه جنگ علیه مردم سوریه” او گفت:. “رژیم اسد و کسانی که از آن حمایت کرده اند یک انتخاب ساده است: را غیر قابل برگشت مرحله به سمت یک راه حل سیاسی پایدار برای دولت سوریه و…و یا در صورت همیشه جدید تراشه ها جای دادند از گذشته توصیف کرد.”

کاخ سفید گفت تحریم ها “ارسال یک پیام واضح و روشن است که هیچ فرد و یا کسب و کار باید وارد کسب و کار و یا در غیر این صورت غنی سازی چنین ننگین رژیم است.” آن را به دنبال تاکید بر اقدامات نیست به مردم سوریه.

عمل به اهداف اعضای خانواده است که شکل هسته رئيس جمهور در ساختار قدرت پس از تحکیم برای محافظت در برابر تهدیدات از رقبای درون خود دولت است.

رژیم اسد

  • بشار اسد چهره های فشار در حال رشد از خیابان بیش از افتادن اقتصاد (12 ژوئن)
  • اسد سوریه را با شکست دشمنان خود را. در حال حاضر او اهداف خود را از دوستان است. (May 14)
  • احیای سوریه اقتصاد نبرد دشوار برای اسد پس از سال ها از جنگ (Jan. 31)
  • دولت سوریه قطاری شهر استراتژیک در گذشته مخالفت دژ (Jan. 29)
  • 10,000 بدن: در داخل سوریه بشار اسد را سرکوب (25 جولای 2014)

اعضای خانواده عبارتند از آقای اسد در لندن متولد و مطرح همسرم, Asma و برادرش ماهر فرمانده و گارد ویژه ارتش نخبگان چهارم زرهی. دیگران در لیست سیاه شامل دو مقام نظامی مقامات غسان علی بلال و Samer al-دانا و سه بستگان سوریه تاجر محمد Hamsho بود که تحریم شده توسط آمریکا در سال 2011 برای خود ادعا فاسد حمایت از رژیم اسد.

تحریم منع سفر و مسدود کردن هر گونه دارایی های متعلق به افراد و کسب و کار خود واقع در ایالات متحده از حوزه های قضایی و می توانید مشابه عوارض در کشورهایی که قوی مالی و روابط دیپلماتیک به آمریکا

سوریه نخست وزیر ترکیه نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

وقوع چند انفجار پیاپی در سوریه در این ماه در سراسر کشور را از سقوط اقتصادی با برخی از تظاهرکنندگان سرزنش رژیم اسد پیش از این انتظار می رود اعمال تحریم های ایالات متحده.

سزار حکم عمل دولت استخدام “دیپلماتیک و سرکوبگر به معنی…برای وادار کردن دولت بشار اسد برای توقف حملات مرگبار خود بر مردم سوریه و حمایت از گذار به یک دولت در سوریه است که احترام به حاکمیت قانون و حقوق بشر و همزیستی مسالمت آمیز با همسایگان خود است.”

اندازه گیری نام برای سوریه پناهنده شناخته شده با نام مستعار سزار که فرار کرد کشور با بیش از 50,000 تصاویر از جنایات که ایالات متحده محققان گفته بودند که توسط رژیم اسد.

این نظامی سابق افسر پلیس است شهادت در لباس مبدل قبل از کنگره و همچنان در خفا.

نوشتن به ایان Talley در ian.talley@wsj.com و کورتنی در مک براید courtney.mcbride@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de