این کنفرانس ساحل اقیانوس اطلس در حرکت است آن فوتبال رسانه روز آنلاین ساخت آن گذشته از 10 FBS لیگ اعلام کند که مجازی به دلیل نگرانی در مورد COVID-19.

ACC Football Kickoff در اصل برنامه ریزی شده برگزار می شود در Westin در شارلوت, N. C. آن موکول شده است برای جولای 21-23 با پوشش در شبکه ACC. کمیسر جان Swofford هر یک از این کنفرانس 14 سر مربیان — از جمله گرجستان فناوری جف Collins — و انتخاب بازیکنان برجسته خواهد شد.

“همچنین: SEC رسانه روز نقل مکان کرد و از آتلانتا به آنلاین

“همانطور که ما همچنان به حرکت لازم است گام های اطراف COVID-19, انتقال این سال ACC Football Kickoff از یک فرد رویداد به یک تجربه مجازی بهترین گزینه برای ارائه دسترسی رسانه ها به ما مربیان و ورزشکاران” Swofford در بیانیه ای گفت. “تمرکز اصلی ما در همه تصمیم گیری ها همچنان به سلامت و رفاه ما دانشجو-ورزشکاران و مربیان و در این نمونه خاص همه ما همکاران رسانه ای و رویداد شرکت کنندگان.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de