رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen در بروکسل در روز دوشنبه گفت: بلوک تجارت و سرمایه گذاری در رابطه با چین باقی مانده نامتعادل.

عکس: ایو هرمان/استخر/شاتر

بروکسل—Top مقامات رسمی اتحادیه اروپا هشدار داد رهبران چین در روز دوشنبه که روابط بین دو شرکای تجاری خواهد بود آسیب دیده و اگر آنها موفق به بیشتر باز اقتصاد خود را به شرکت های اروپایی و درمان شرکت های خارجی نسبتا روشن نشانه ای از سخت شدن نگرش به پکن.

پس videoconferences با لی کچیانگ نخست وزیر چین و رئیس جمهور شی جینگ پینگ رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen و رئیس شورای اروپا چارلز میشل خواست پکن به سرعت با ارائه وعده های در حال حاضر ساخته شده است و این نتیجه سالها از مذاکرات در یک سرمایه گذاری معامله است که اروپا امیدوار خواهد توازن تجاری روابط.

مقامات اتحادیه اروپا بارها و بارها گفت: در ماه های اخیر است که آنها نمی خواهند به کشیده شود به آنچه آنها را به عنوان یک جهانی در حال رشد رویارویی بین آمریکا و چین است. این سخنان خانم von der Leyen و آقای میشل در مقابل منعکس کننده رشد نگرانی از به طور فزاینده ای قاطعانه چین و بیشتر تمایل به عقب براند.

“چین یک فرصت است نه یک رقیب آقای یازدهم در بیانیه ای گفت: پس از آن که به نظر می رسد به مراجعه به اروپا را شرح اخیر پکن به عنوان یک “سیستمیک رقیب.” او گفت: چین ادامه خواهد داد برای باز کردن اقتصاد و خواست اروپا برای حل و فصل اختلافات از طریق گفت و گو است.

روابط بین اروپا و چین بوده است به خصوص راکی در ماه های اخیر. اتحادیه اروپا متهم کرده است چین از گسترش دروغ در مورد دست زدن به آن از coronavirus بحران و هشدار داد پکن در برابر سفت گرفتن آن در هنگ کنگ است.

اما آن را در تجارت و مسائل اقتصادی که بلوک رهبران فشرده سخت ترین. با توجه به گسترده روابط اقتصادی بین اروپا و چین—حجم تجارت رسیدن €1.5 میلیارد دلار ($1.677 میلیارد دلار) روزانه—خانم von der Leyen گفت: “ما همچنان به نامتعادل رابطه تجارت و سرمایه گذاری.”

“ما ساخته شده است پیشرفت های ما با هدف و…در پرداختن بازار-دسترسی موانع,” او گفت:. “ما باید به دنبال این تعهدات فوری. و ما نیز باید بیشتر جاه طلبی در طرف چینی به منظور نتیجه گیری مذاکرات در توافق نامه سرمایه گذاری.”

خانم von der Leyen گفت: اروپا نیاز به دیدن “قابل توجه تعهدات” از چین در ماه های آینده چگونه آن شرکت های دولتی عمل باز بودن بیشتر در مورد یارانه پکن دست و اقدام علیه مجبور انتقال فن آوری. او گفت: چین مورد نیاز برای اختصاص سطح بالا با توجه به سرمایه گذاری توافق در ماه های آینده برای تکمیل معامله با پایان سال مهلت.

قابل توجه دو طرف نمی صدور یک بیانیه مشترک یا برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک بیش از ویدئو.

روز دوشنبه اجلاس در اصل برنامه ریزی شده برای بهار قرار بود شروع چه مقامات اروپایی امیدوار خواهد بود یک سال تحول برای اتحادیه اروپا و چین روابط. یک اجلاس از تمام رهبران اتحادیه اروپا و رئیس جمهور یازدهم قرار بود به اتفاق در آلمان در ماه سپتامبر بود که در آن امیدوار پیمان سرمایه گذاری خواهد بود به امضا رسید و روابط می تواند عمیق تر.

اما در اوایل این ماه برنامه ریزی شده لایپزیگ جلسه به تعویق افتاد به دلیل coronavirus بحران است. با کندی پیشرفت در تجارت و تفاوت های اقتصادی هیچ تاریخ جدید تعیین شده است. مقامات چینی گفت: در هفته گذشته یک توافق هنوز هم می توان تا پایان سال اما مقامات اتحادیه اروپا می گویند این تفاوت هنوز هم عمیق است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت فشار رهبران اروپایی با موفقیت محدود به کاهش بلوک اقتصادی قرار گرفتن در معرض چین از جمله ممنوع کردن شرکت های چینی از خود 5G شبکه. آن را تحت فشار قرار دادند تا اتحادیه اروپا برای مقابله با پکن بیش از آن در اوایل اداره coronavirus بیماری همه گیر.

مربوط تصویری

چین نشانه برنامه ای برای اعمال جدید امنیت ملی و قوانین در هنگ کنگ برخورد یک ضربه به این سرزمین خودمختاری. وال استریت ژورنال به جاش چانه توضیح می دهد که چگونه این قوانین می تواند سفت چین گرفتن در شهر و ماشه بین المللی واکنش. عکس: Kevin Frayer/گتی ایماژ

اروپا با تاکید بر اهمیت گفت و گو است. هنوز اتحادیه اروپا آغاز شده است در حال توسعه ابزار برای دفاع از خود در برابر پکن اقتصادی و جاه طلبی. آن است که افزایش سرمایه گذاری غربالگری با صدور دستورالعمل در نظر گرفته شده برای اطمینان از ملی مخابراتی سیستم های امن از نفوذ خارجی و هفته گذشته در بروکسل پیشنهاد یک وصله پینه کردن قوانین رقابت برای محافظت بهتر از شرکت های اروپایی از تصاحب توسط یارانه شرکت های خارجی.

دو رهبران اتحادیه اروپا گفت: آنها همچنین فشرده آقای یازدهم بیش از این وضعیت در هنگ کنگ است.

خانم von der Leyen گفت که اگر پکن پیشرفته با تحمیل آن امنیت ملی و قانون در هنگ کنگ آن را تضعیف می کند به طور مستقل اداره منطقه را به درجه بالایی از استقلال و چین را خود تعهدات بین المللی.

“چین خطرات پیامدهای بسیار منفی اگر آن را به جلو می رود با اعمال این قانون” او گفت اتحادیه اروپا در حال کار با آن گروه از هفت سازمان ملل همکاران در این موضوع است.

نوشتن به لورنس نورمن در laurence.norman@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de