پل Whelan, راست, با حضور در صدور حکم دادرسی در یک دادگاه مسکو در ژوئن 15, جایی که او برگزار می شود نشانه ای خواستار محاکمه یک شم.’

عکس: آنتون Novoderezhkin/زوما پرس

مسکو—یک دریایی سابق آمریکا که محکوم به 16 سال در زندان های روسیه برای جاسوسی در یک حکم محکوم کرد توسط مقامات ایالات متحده تصمیم گرفته است به درخواست تجدید نظر حکم او.

پس از 15 ژوئن حکم گناه توسط یک دادگاه مسکو وکلا برای پل Whelan از Novi, Mich., در ابتدا گفت که آنها را به چالش قضاوت. اما در روز پنج شنبه آقای Whelan را برادر دوقلو دیوید گفت که نمی خواهد اتفاق می افتد.

“پل ندارد ایمان در نظام حقوقی و معتقد است که تجدید نظر به معنی” دیوید Whelan در بیانیه ای گفت. “پل استعفا داد و به نظر می رسد که تنها امید خود را برای آزادی این گروگان گیری اتفاق خواهد افتاد دیپلماتیک است.”

آقای Whelan, 50 سال که دارای آمریکا کانادا و ایرلند شهروندی ممکن است تبدیل به بخشی از مبادله اسرا بین ایالات متحده و روسیه, تیم حقوقی خود را نشان داده است.

وکیل ولادیمیر Zherebenkov گفت: دولت روسیه آژانس خبری ریا نووستی, این هفته است که “سوال از ارز است که تصمیم گرفت” و این که مشتری خود را “امیدوار است برای یک ارز به زودی.”

تاتیانا Moskalkova روسیه کمیشنر حقوق بشر گفت: این موضوع از بازگشت شهروندان روسیه کنستانتین Yaroshenko یک خلبان و فروشنده سلاح به ویکتور جلسه که هر دو بازداشت در آمریکا تحت بررسی است.

“مسئله این است که محرمانه, مذاکرات, کامل نیست,” او گفت:, با توجه به رسمی روسیه آژانس خبری TASS. خانم Moskalkova کاهش یافته است به نظر که آیا آقای Whelan خواهد بود بخشی از یک امکان تبادل TASS گزارش شده است.

در ماه ژوئیه گذشته در روسیه به نام در واشنگتن به آقای Yaroshenko که محکومیت 20 سال زندان برای توطئه برای قاچاق کوکائین به ایالات متحده و پیشنهاد تبادل زندانی است که در آن واشنگتن می تواند امن انتشار هر ملی ایالات متحده برگزار شد و در روسیه به خبرگزاری روسی اینترفاکس گزارش داد. Mr. Bout خدمت 25 سال حبس در زندان فدرال.

لئونید Slutsky رئیس دومای دولتی کمیته امور خارجه گفت: هفته گذشته که آقای Whelan می تواند بخشی از یک ارز اما چنین توافق نامه نیاز به سیاسی در ایالات متحده را با توجه به TASS.

وزارت امور خارجه ایالات متحده نمی پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد امکان تبادل زندانیان.

کرملین گفته است که این موضوع برای نهادهای دولتی دیگر است. دیمیتری Peskov رئیس جمهور ولادیمیر پوتین و عبدالله گفته است که آن را غیر ممکن به نظر آقای Whelan سیاسی پیاده خاص پس از اتهامات عنوان شده علیه او.

آقای Whelan بازداشت شد توسط روسیه فدرال خدمات امنیتی در مسکو در ماه دسامبر 2018 برگزاری یک فلش درایو گفته می شود حاوی اسرار دولتی. او بعدها به اتهام جاسوسی. روسها مقامات گفت: سرویس های امنیتی تا به حال او را گرفتار “red-handed.”

آقای Zherebenkov گفت: مشتری نبود آگاه او مواد طبقه بندی شده در اختیار او و اعتقاد به فایل های موجود در محتوا مانند عکس از کلیساها و ساختمان های دیگر از معماری علاقه. آقای Whelan علاقه مند است در تاریخ و فرهنگ و روسیه سفر کرده بود و چندین بار قبل از بازداشت وکیل او گفت:. او گفته وکیل وی در زمان دستگیری او بود که او در این کشور برای شرکت در عروسی یکی از دوستان.

در طول محاکمه آقای Whelan بود که یک مدیر سابق امنیت جهانی در خودرو-تامین کننده قطعات BorgWarner Inc. قبل از بازداشت خود گفت: او بی گناه است. او نام خود را به صدور حکم “سیاسی است.”

نوشتن به Georgi Kantchev در georgi.kantchev@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de