بهداشت و درمان پرسنل مشغول به کار در یک بیمارستان قرنطینه در قاهره در ماه گذشته. حداقل 103 پزشکان فوت کرده اند از coronavirus پس از وقوع آغاز شد.

عکس: ایسنا/زوما پرس

مقامات مصری دستگیر شده اند حداقل نه پزشکان و دیگر پرسنل پزشکی که در حال صحبت کردن در مورد مرگ و میر ناشی از خط مقدم بهداشت و درمان کارگران به عنوان کشوری کشتی با افزایش coronavirus موارد و تلاش برای بازگشایی آن تلاش اقتصاد است.

از ماه مارس نیروهای امنیتی مصر بازداشت شده اند به مراقبت های بهداشتی حرفه ای برای شکایت در مورد عدم دنده محافظ در بیمارستان; انتقاد از دولت در پاسخ به این ویروس; یا گزارش coronavirus موارد بدون مجوز با توجه به پزشکی کشور اتحادیه ها و گروه های حقوق.

مصر در آستانه یک بحران رو به رشد در آن بيمارستان به عنوان underequipped پزشکان دست و پنجه نرم کردن با هجوم در coronavirus بیماران. حداقل 103 پزشکان فوت کرده اند از coronavirus پس از وقوع آغاز شد و بیش از 3000 آلوده شده اند به گفته مقامات در مصر پزشکی سندیکا.

مرگ و میر در میان پزشکان منجر به نادر عمومی رویارویی این کشور با جامعه پزشکی و دولت مصر بیش از چگونه دولت است که دست زدن به ویروس. وی افزود: این دولت را متهم به سهل انگاری و عدم ارائه دنده محافظ و تست و منزوی کردن کارگران بیمارستان شده اند که در معرض ویروس.

“خشم رو به رشد در میان پزشکان و وزارت بهداشت در مورد نیاز به حفاظت از آنها گفت:” مونا مینا عضو پزشکی سندیکا و هیئت مدیره در Facebook پست در ماه مه. “شما نمی توانید با قرار دادن سربازان در میدان جنگ بدون سلاح است.”

دولت گفته است که در حال کار برای ارائه بیشتر دنده محافظ و همچنین افتتاح 4000 تخت بیمارستان صحرایی در قاهره مرکز کنوانسیون در ژوئن 27.

مصر می پیوندد یک لیست در حال رشد از کشورهایی که بازداشت پزشکان برای صحبت کردن در مورد دولت خود را از دست داده و coronavirus شروع با چین که آن را بازداشت یک دکتر از شهر ووهان که در تلاش برای هشدار دادن به دیگران در مورد اولیه گسترش ویروس. پاکستان و روسیه نیز بازداشت پزشکان که انتقادی از دولت در پاسخ به این بیماری است.

در اوایل این سال دولت مصر رد تماس از پزشکی سندیکای برای تحمیل یک کل مستند برای جلوگیری از این ویروس را پخش کرد و اعلام کرد این کشور نمی تواند از عهده هزینه های اقتصادی از خاموش شدن است. دولت به جای اتخاذ اقدامات جزئی مثل یک شب حکومت نظامی یک توقف پروازهای بین المللی و بسته شدن مدارس و دیگر مکان های تجمع.

رو جدی رکود اقتصادی مصر در حال حاضر بازگشایی اقتصاد آن تحت یک دولت طرح می کند که این کشور را به “همزیستی” با این ویروس. مصر گزارش کرده است 66,754 موارد coronavirus و 2,872 مرگ و میر. ارشد مقامات مصری نیز گفت: به احتمال زیاد تعداد زیادی از عفونت است به همان اندازه به عنوان ده بار به بالا پس از تست عقب مانده کشورهای دیگر است.

یک پیشخدمت در خدمت مشتریان در قاهره کافه. مصر در حال حاضر بازگشایی اقتصاد آن تحت یک دولت برنامه ای که برای کشور به همزیستی با این ویروس.

عکس: خالد elfiqi/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

پزشکان انتقاد از دولت غیر معمول است که در مصر به این دلیل که دولت اجازه می دهد تا فضای کمی برای عبارات عمومی مخالفت. مقامات مصری به شدت سانسور رسانه ها و قانون شکنان اکثر تظاهرات و آمریکا هزاران نفر از مردم در سرکوب مخالفان سیاسی در سال های اخیر است.

“ما فکر همه گیر خواهد بود یک زمان به رسمیت شناختن کار پزشکان, اما چهار ماه به این همه من با چپ است و ترس و افسردگی و سکوت” گفت: یک پزشک متخصص اطفال در سن 40 مشغول به کار در یک بیمارستان تعیین شده برای coronavirus بیماران در مصر Minufiya استان است.

این مبارزه بین دولت و پزشکان به یک نقطه بحران در تاریخ 23 ژوئن زمانی که نخست وزیر مصطفي Madbouly گفت که دکتر غيبت منجر به موج اخیر در coronavirus مرگ و میر.

زمانی که پزشکان تقبیح این بیانیه در پست در رسانه های اجتماعی نیروهای امنیتی مصر را پایین نگه داشته. ماموران امنیتی بازداشت Mohamed Al-Fawal عضو هیئت پزشکی سندیکا که به عقب رانده نخست وزیر این کشور بیانیه ای آنلاین در طی یک حمله به خانه اش در ژوئن 25, با توجه به سندیکای مقامات. در ژوئن 27, ماموران امنیتی تعطیل یک کنفرانس خبری برگزار شده توسط اتحادیه در قاهره.

یک سخنگوی مصر وزارت بهداشت نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر. مصر کابینه سخنگوی نادر سعد با اشاره به نظرات قبلی او ساخته شده است که هم مقصر مرگ coronavirus بیماران پزشکان ادعا غيبت.

دادستان متهم را بازداشت پزشکان و پرستاران با طیف وسیعی از اتهامات از جمله “پخش اخبار نادرست” و عضویت در یک گروه تروریستی اتهامات پزشکان رد. همان اتهامات اغلب وارد فعالان و دیگران بازداشت شده در جریان سرکوب.

“مقامات می گویند شما را به قربانی اما شما باید برای خاموش کردن در مورد آن گفت:” حسین Baoumi یک مصر محقق با سازمان عفو بین الملل است که تحقیق اخیر بازداشت پزشکان در کشور است. “شما را به تمام سوء استفاده است.”

نوشتن به Jared Malsin در jared.malsin@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de