هاوکز’ فصل به طور رسمی بیش از آنها بخشی از NBA قصد دارد برای راه اندازی مجدد این فصل در اواخر ماه ژوئیه در اورلاندو است. آنها نمی خواهد بازی یکی دیگر از بازی رسمی تا ماه دسامبر (آه). اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی به بحث در مورد در مورد offseason, طرح پیش نویس قرعه کشی آینده از حق رای دادن و بیشتر.

با تشکر از همه کسانی که ارسال شده سوالات در رسانه های اجتماعی برای کیسه مراسلات پستی. من انجام بهترین من برای پاسخ به این سوالات در زیر. بیایید شیرجه رفتن در:

که چشم انداز به نظر شما مناسب مناسب در شاهین’ بازسازی روند ؟

چیزهایی اول اول. شاهین (20-47) مدیر کل تراویس Schlenk گفته است که آنها متعهد به خود را در دور اول انتخاب کنید و آنها را به آن را نگه دارید مگر اینکه یک پیشنهاد بزرگ چیزی است که آنها نمی تواند به نوبه خود پایین می آید. در زمان خود به عنوان Hawks GM Schlenk شده است تهاجمی در پیش نویس شب و مربی لوید پیرس بیانیه که شاهین خواهد بود حذفی تیم در فصل آینده که نیاز به یک جهش بزرگ در یک مقدار کوتاه از زمان می افزاید: کمی فتنه است.

بیایید همچنین بحث پیش نویس شانس: هاوکز باید 12.5% شانس گرفتن شماره 1 قرعه کشی انتخاب کنید (گلدن استیت کلیولند و مینه سوتا سه تیم که تا به حال بدتر رکورد از شاهین در این فصل را تعلیق کرده و 14 درصد شانس). شانس قرعه کشی بر تیم سوابق به عنوان در 11 مارس که فصل متوقف شد, پس از راه اندازی مجدد در اورلاندو نمی خواهد آنها را تغییر دهید. هاوکز یک 12.2% شانس در شماره 2 انتخاب یک 11.9% شانس در شماره 3 انتخاب 11.5% در شماره 4 7.2% در شماره 5 25.7 درصد در ردیف 6 و 16.7 درصد در ردیف 7.

این یک مشکل پیش نویس (برخی از تحلیلگران این را به عنوان یک ضعیف تر و آن را به نظر می رسد بر روی کاغذ وجود دارد کمتر از ستاره های آینده) بدون یک اجماع بالا انتخاب کنید. بسته به جایی که آنها به زمین فوق العاده جوان شاهین تیم ممکن است بهتر در خدمت تجارت این انتخاب برای یک بازیکن ثابت و یا تجارت را به سعی کنید به امن یکی دیگر از دارایی هر چند بدیهی است که Schlenk خواهد بازی که نزدیک به جلیقه. که ممکن است به نظر می رسد مانند flashiest حرکت می کند به خصوص که شور و شوق/بی حوصلگی برای برنده رشد می کند در میان پایه فن, اما من هنوز هم فکر می کنم شما باید به فکر می کنم در دراز مدت به یک اندازه است.

حرکت رو به جلو هاوکز چند نیاز: بسته به آنچه اتفاق می افتد با جف تیگ در رایگان آژانس (تیگ بزرگ نیست برای شاهین در 25 بازی این فصل با 7.7 امتیاز و چهار کمک در 20.8 دقیقه در هر بازی) آنها به احتمال زیاد نیاز به یک پشتیبان گیری نقطه گارد کسی که می تواند به جلوگیری از جرم از سقوط از هم جدا هنگامی که جوان می رود به نیمکت. و با به عنوان بسیاری از دقیقه به عنوان جوان پخش (35.3 در هر بازی) که بازیکن باید قادر به بازی در کنار جوان اغلب با توپ. آنها همچنین نیاز به عمق و تیراندازی بیشتر در بال و به عنوان یک تیم آنها نیاز به یک گام به جلو در دفاع. هاوکز همچنین نیاز به دریافت یک کمی مسن تر با Schlenk امیدوار به اضافه کردن برخی از بازیکنان با تجربه تر در اواسط 20s یا بیشتر.

بدیهی است که آنها خود را اصلی ستاره جوان و آنها به احتمال زیاد نمی خواهد به دنبال یک از آنها فقط اضافه شده مراکز Clint کپلا و Dewayne Dedmon و هنوز هم Bruno فرناندو در فهرست با قدرت رو به جلو جان کالینز سنگ بنای بازسازی است. اگر آنها را انتخاب کنید, من فکر می کنم آن را حس می کند به هدف همه کاره بال است که دفاعی بالقوه است. شما هرگز نمی دانید که خواهد شد در هیئت مدیره باقی مانده اما اویاما Avdija از مکابی تل آویو اسحاق Okoro از Auburn ایالتی فلوریدا را Devin Vassell و Vanderbilt را هارون Nesmith به ذهن می آیند و من فکر می کنم که متناسب با شاهین.

اگر LaMelo توپ بهترین بازیکن در دسترس زمانی که شاهین خود را انتخاب خواهد آنها را به او و یا پیش نویس برای نیاز دارید ؟

راستش هاوکز مطمئن می تواند با استفاده از یکی دیگر از ballhandler و گلزن, بنابراین من نمی خواهد می گویند توپ را مجموعه ای از مهارت های متناسب نیست هر یک از نیازهای خود را. توپ دیوانه عبور از توانایی و لمس او را به یک standout چشم انداز است که بسیاری از مردم پروژه برای اولین بار به طور کلی. همچنین ارتفاع (6-پا-7) باعث می شود او جذاب برای Hawks چرا که با جوان قد (6-1, 180) از شاهین واقعا نمی توانیم به یکی دیگر از کوچک و گارد خود را backcourt که حذف گزینه های متعددی در این پیش نویس است.

اگر Schlenk شرح زیر است خود را “بهترین بازیکن در دسترس”, فلسفه, سپس آن را ممکن است, اما من شک و تردید از دو چیز است. 1. خواهد یک backcourt جوان و توپ (زمانی که توپ در حال اجرا نیست جرم در آن جا) قادر به بازی دفاع در همه ؟ 2. این احتمال وجود دارد او می تواند در هیئت مدیره زمانی که Hawks انتخاب کنید به هر حال.

با علاوه بر این از کلینت آیا شما فکر می کنم برگشتی است که انتظار واقع بینانه در سال آینده ؟

جواب کوتاه این است که من فکر می کنم این ممکن است به خصوص با توجه به شاهین رفت 12-15 نهایی خود را در 27 بازی. این تعداد چیزی برای نوشتن صفحه اصلی درباره, اما وجود دارد یک مسیر ساده تر به پلی آف در شرق نسبت به غرب است. اورلاندو سحر و جادو (30-35) با شماره 8 دانه از رفتن به NBA راه اندازی مجدد در اورلاندو نیز رفت 12-15 در سال های اخیر خود را از 27 بازی.

هاوکز کردم خیلی بهتر است هنگامی که کالینز آمد از تعلیق rookies د’Andre شکارچی و کم مایل به قرمز کردم بیشتر دقیقه در زیر کمربند خود را و کوین Huerter کردم سالم است. دفاع و rebounding شد مشکلات بزرگ و اضافه کردن کپلا با آن کمک خواهد کرد هر چند او فقط یک پسر است.

اما آن را در حال حاضر یک گام در مسیر درست و شاهین باید این پول را به حرکت می کند این offseason آورد و در برخی از جامد نمایندگی رایگان, در علاوه بر این به هر آنچه انجام می دهند خود را با پیش نویس انتخاب کنید که نمی توانید سقوط از بالای صفحه 8.

اضافه کردن که همه با هم و من فکر می کنم این امکان وجود دارد که شاهین می تواند رقابت برای نقطه حذفی اگر آنها می تواند قرار دادن تمام قطعات با هم با موفقیت اما آنها باید برای اثبات آنها قادر به آن است.

با وینس کارتر بازنشستگی وجود دارد یک بازیکن شما باید چشم خود را به گام به نقش جانباز رهبر این Hawks تیم ؟

هیچ کس نمی تواند جای کارتر و یا تجربه خود را (به معنای واقعی کلمه هیچ کس با کارتر بازی NBA-رکورد 22 فصل). اما با تمام حذفی تجربه من کپلا (که به تازگی تبدیل شده 26) پله به آن نقش خیلی به راحتی و من فکر می کنم او در حال حاضر شروع به انجام این کار. او با صدای بسیار بلند اما من خال خال او مربیگری بازیکنان جوان (ویژه طب مایل به قرمز) چند بار در طول وقفه پس از بازها به دست آورد و او را در مهلت تجارت.

با توجه به Huerter, کپلا شده آوازی رهبر در اتاق قفل است. من کپلا رهبری و تجربه در زمان بازی کمک به شاهین را بسیار کمی.

می Trae فریب حداکثر رایگان-agent بازیکن به شاهین?

بله در برخی از نقطه و یا حداقل بسیار بالا-کالیبر رایگان عامل با توجه به آنچه این تیم می خواهد برای اضافه کردن. پیرس در مورد ارزش بسیار زیاد می آید که با داشتن یک All-Star استارت در فهرست.

اما معمولا آن دسته از بچه ها نشانه با فرانشیز که در حال برنده شدن در سطح بالا پس از آن کمی زود به بگویید و همه بستگی دارد در صورتی که شاهین را یک جهش بزرگ رو به جلو در فصل آینده و اگر آنها می تواند به حفظ آن است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de