تبادل عمق است که همیشه کلید اما پارامونت در سال 2020 است. خوشبختانه برای بریوز, آنها یکی از بهتر واقع تیم از این نقطه نظر.

بریوز باز تابستان اردوگاه جمعه در Truist پارک, آغاز آماده سازی خود را برای 60 بازی فصل است که راه اندازی در سه هفته. مهم این است که آماده این کوزه تحت کوتاه قبل از فصل روند.

“ما ساخته شده برخی از تنظیمات در برنامه” مدیر برایان Snitker گفت. “همه رفتن به نیاز به چیزی متفاوت به خصوص ما کوزه. این که آیا آن را بهار آموزش 1.0 یا 2.0 آن را می توان در مورد تبادل. همه در یک نقطه دیگری بنابراین ما تا به حال برای برقراری ارتباط با آنها قرار داده و ما چشم بر روی آنها و ببینید که در آن آنها در.”

“مطلب: تاریخ های کلیدی در بریوز’ کوتاه فصل

مدیر کل Alex Anthopoulos در حال حاضر نشان داد این تیم است و با توجه به piggybacking استارت اولیه در معنی یک نویسنده ممکن است زمین تنها سه یا چهار نوبت در دو گردش. این معلوم نیست که چگونه بسیاری از تیم ها را به دنبال کت و شلوار اما بریوز کاملا موقعیت برای چنین استراتژی است.

در سال های اخیر بریوز شده اند مورد تحسین قرار گرفته برای جمع آوری بسیار تبادل. آن می پرداخت در سال 2020 زمانی که بازیکنانی مثل کایل رایت Bryse ویلسون و Touki توسن در میان دیگران می تواند بزرگ نقش.

“من نمی دانم که ما زمان را برای به دست آوردن هر استارت آماده برای پنج یا شش نوبت (در آغاز),” مدیر برایان Snitker گفت. “به همین دلیل است که آن را خوب به عمق کنیم.”

بریوز باید 30 در کوزه اولیه خود بازیکن استخر (که maxes در 60 بازیکن). روز افتتاحیه فهرست اسامی شامل 30 بازیکن با هیچ محدودیتی در تعداد از کوزه یک تیم می تواند حمل. بریوز قوی مخلوط به از را انتخاب کنید اعم از جانباز All-Stars به شدت تبلیغ چشم انداز.

تیم همیشه باید تا حد تبادل به عنوان امکان پذیر است اما نیاز به تقویت در حال حاضر. بریوز در میان بهتر تیم و باید به آنها از دست دادن تنگ متعدد در یک بار به نظر می رسد آنها به عمق به مقاومت در برابر آن است.

زیر بریوز کوزه در دسترس هستند برای سال 2020 های نجومی:

راست دست کوزه (18)

مایک Soroka: آینده خود را برای اولین بار همه ستاره ظاهر و بالا-شش جوان ماه پایان Soroka است بریوز’ ace در 22 سال ، آنها حساب او را به عنوان بهترین پارچ در این فصل — و به احتمال زیاد در بسیاری از به دنبال دارد.

مایک Foltynewicz: همه ستاره در 2018, Foltynewicz ضربه پایین سنگ در فصل گذشته و تنزل مقام به سه گانه-A. او آمد با احیا نیمه دوم و دوباره فرم خود را از دو فصل پیش. در صورتی که همچنان در سال 2020 بریوز’ چرخش خواهد بود توانمند.

فلیکس هرناندز: ‘پادشاه فلیکس’ یک شروع تازه پس از گذراندن 15 سال در سیاتل. او در رقابت برای یک چرخش نقطه اصلی در بهار آموزش و به نظر می رسید برای به دست آوردن nod. هرناندز محرومیت شرایط پیش بینی نشده خواهد بود در بریوز در این فصل است.

علامت گذاری Melancon: جانباز righty اسلات ها در پشت یک ستاره نکردم اغل گاو یا حشم. او را بیشتر انجام بریوز نزدیک پس از کریگ Kimbrel درآمد سه All-Star ظاهر و پیشرو بیس بال با 51 موجب صرفه جویی در 2015.

شین گرین: همه ستاره در سال 2019 گرین یکی از سه مسکن که پیوست بریوز در سال گذشته مهلت تجارت. او می بالد بیشتر بسته شدن تجربه بریوز هنگامی که بشدت مورد نیاز است.

کریس مارتین: یکی دیگر از 2019 مهلت خرید مارتین دارای عیب و نقص فرمان. در دو فصل گذشته مارتین صاحب یک 102:10 strikeout-به-نسبت به راه رفتن در سراسر 97-1/3 نوبت با رنجرز و بریوز.

لوقا Jackson: فصل گذشته Jackson شد بخش مهمی از اغل گاو یا حشم. او بسته بازی برای کشش اما این تیم را خریداری منتقل و او را به وسط امداد. که در آن او می شود در سال 2020 است.

دارن o’day: در عین حال یکی دیگر از مسکن با همه ستاره رزومه o’day آمد از آسیب به زمین در هشت بازی سال گذشته است. اگر او سالم — و او شده است از اواخر فصل گذشته — بریوز انتظار o’day به یک مجری قابل اعتماد و ارزشمند جانباز در محل باشگاه وانجمن.

جاش Tomlin: بریوز دوباره امضا Tomlin در ماه فوریه و پس از مدت زمان سرخپوستان پارچ ارزشمند ثابت به عنوان یک مسکن در فصل گذشته. با بریوز piggybacking کوزه زود Tomlin می تواند مهم دوباره.

ایان اندرسون: این سازمان بالا, تبادل, چشم انداز, اندرسون بود و انتظار می رود خود را به عمده-لیگ اولین بازی در این فصل است. او هنوز هم می تواند اما با توجه به تیم را عمق و توسعه خود را, او نمی تواند بخشی از باز کردن روزه ،

Touki توسن: در هر راه بریوز استفاده از تبادل فراوانی توسن در بخشی از این معادله است. او تلاش برای تحکیم نقش در رشته های گرفتار نامنظم فرماندهی, اما باید فرصت های منحصر به فرد 2020 فصل است. او را قادر به شروع و تسکین و مانند Tomlin حس می کند در piggybacking حالات.

Bryse ویلسون: سقوط در زیر همان چتر به عنوان توسن Wilson نشده خودش را در لیگ های بزرگ. در بهار آموزش او مشغول به کار بود, به تنوع در رپرتوار و تکیه کمتر بر روی fastball. او را در دسترس به عنوان یک نویسنده و مسکن.

کایل رایت: این تیم شماره 2 چشم انداز آن را آسان برای فراموش کردن رایت تنها تن به تن در 11 بازی MLB. مانند فوق جفت رایت می تواند نقش محوری در این فصل است. او قوی بهار برای دومین سال متوالی خواهد بود و در تلاش برای به دست آوردن توجه جدی برای یک نقطه چرخش در 2021.

پاتریک Weigel: با آسیب های خود را در آینه دید عقب, کردن یکی از گزینه های جالب. 6-پا-6, 240-کوبنده نیست تن به تن در عمده-بازی لیگ نشده است اما یکی از دلایلی است که بریوز’ تبادل عمق در نظر گرفته شده است ،

یعقوب Webb: به طور غیر منتظره Webb شد مشروع مشارکت کننده در rookie فصل است. Webb حال 1.39 عصر با 28 strikeouts برابر 12 در 36 بازی در فصل گذشته قبل از او لازم راست آرنج عمل جراحی است. بریوز شدند آوردن او به آرامی در امتداد در بهار.

چاد Sobotka: قد بلند و قدرتمند Sobotka کنترل مسائل مانع او آمار از هماهنگی با بدن. او همچنان جذاب اغل گاو یا حشم عمق با این وجود.

Jasseel De La Cruz: در حالی که او هنوز تن به تن در رشته De La Cruz می تواند پیدا کردن خود بازی بخشی در کوتاه فصل به خصوص اگر چندین کوزه باد در دسترس نیست برای یک کشش. بیس بال آمریکا امتیاز او بریوز’ شماره 11 چشم انداز ورود به فصل.

Huascar Ynoa: در حالی که Ynoa صرف زمان با بریوز او فصل گذشته به نظر نمی رسد در یک بازی. مانند De La Cruz او در دسترس باید بریوز بود در خرج کردن.

چپ دست کوزه (12)

کول Hamels: صحبت با خبرنگاران جمعه Hamels می گوید: او سالم و انتظار برای آماده شدن برای روز افتتاحیه. بریوز امضا سابق جهان سری MVP امید او می خواهم ارائه مداوم نوبت خوار و راهنمایی برای جوانتر کوزه. یکی از مزایای چند به بیس تاخیر تا آنجا که بریوز نگران هستند این است که Hamels خواهد بود خوب به آن بروید.

“مارک بردلی: Cole Hamels می گوید او آماده است

حداکثر سرخ شده: کالیفرنیا متولد southpaw ساخته شده گام های فصل گذشته ایجاد خود را در چرخش است. سرخ شده است در تلاش برای حرکت به مرحله بعدی از بلوغ است. بریوز امیدوارم که او و Soroka بخش مهمی از چشم انداز بلند مدت.

شان Newcomb: پس از پیدا کردن خود را در اغل گاو یا حشم فصل گذشته Newcomb شد انتقال به چرخش در بهار امسال (مورد نظر خود را در نقطه). حتی بریوز می دانید که چگونه آنها را اداره چرخش رتبهدهی نشده است, اما آن را معقول و منطقی به فکر می کنم Newcomb می تواند پر کردن هر دو نقش در سراسر 60-بازی مبارزه است.

ویل اسمیت: بریوز امضا اسمیت یک 2019 همه ستاره این offseason آوردن او به خانه و بانکی بر او اتمام یکی از چشمگیر ترین bullpens در بیس بال. بریوز تعجب برخی از زمانی که آنها اعلام کرد Melancon خواهد هنوز هم بخش عمده ای از فرصت های صرفه جویی اما اسمیت مستقر خواهد شد هر زمان که مورد نیاز ساخت و او را به طور بالقوه با ارزش ترین عضو اغل گاو یا حشم.

تاکر دیویدسون: یک بازیکن دیگر در آستان Davidson, شکست فصل گذشته در افراد زیر سن قانونی. وجود دارد یک جامد شانس او رزین در bigs در برخی از نقطه در این فصل است. دیویدسون است بریوز’ 10 رتبه چشم انداز در هر بیس بال آمریکا است.

A. J. Minter: هنگامی که تلقی بریوز’ نزدیک تر از آینده Minter نمی عامل به این تیم فکر آخرین offseason. او نوشته شده 7.06 دوران سراسر 36 بازی در فصل گذشته از دست دادن نه تنها خود را نزدیک اما نقطه خود را در رشته. قبل از او optioned است به جزئی-لیگ اردوگاه در ماه مارس Snitker را ستایش Minter پیشرفت و گفت که او “روند در مسیر درست است.”

کایل مولر: در حالی که مولر فرمان بود وحشی در بهار ظاهر پتانسیل آشکار است. سخت-پرتاب قوی lefty می تواند تبدیل به بریوز’ بعدی باارزش تبادل نظر چشم انداز. اما در حال حاضر او آماده نیست و برای کمک به یک رقیب ،

فیلیپ Pfeifer: در میان جذاب تر کوزه در اردوگاه Pfeifer می تواند کمک به پوشش نوبت در برخی از نقطه در این فصل است. Pfeifer, 27, نشده تن به تن در این رشته انجام شده اما در سراسر سه سطح فصل گذشته. او به دست آورده 2.97 عصر در 133-1/3 نوبت به عنوان یک نویسنده و مسکن.

کریس Rusin: در عنوان آورده غیر فهرستی invitee, Rusin به بریوز کهنه تر عمق. او تن به تن هشت فصل با رشته کوه های راکی و توله تبادل نظر در 188 بازی ها (49 شروع می شود).

تایلر Matzek: Matzek به حال خوب بهار جمع آوری چهار بدون گل گردش. 29 سال است 4.06 عصر در 25 حرفه ای عمده-لیگ ظاهر. او آخرین تن به تن در این رشته در سال 2015 با رشته کوه های راکی.

اعطای دیتون: دیتون به نظر می رسد در 14 بازی فصل گذشته پس از از دست رفته 2018 مبارزات انتخاباتی. او اجازه هفت به دست آورده اجرا می شود در 5-2/3 نوبت در این بهار. جدید سه-خمیر حداقل حکومت لطمه می زند و متخصصان مانند دیتون.

Jared شوستر: بریوز انتخاب شوستر در شماره 25 به طور کلی در ماه گذشته پیش نویس است. او را در قطار ثانویه اردوگاه در Gwinnett گرفتن اولین تجربه خود در سازمان, اما او نمی تواند بخشی از 2020 باشگاه.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de