بریوز مدیر برایان Snitker روز شنبه اعلام کرد که این تیم تا به حال چهار بازیکن تست مثبت برای COVID-19: اولین baseman فردی Freeman, left-hander Will Smith, right-hander Touki توسن و utilityman پیت Kozma.

اسمیت و توسن بدون علامت هستند. فریمن و Kozma باید تب اما Kozma احساس بهتر با توجه به Snitker.

بازیکنان داده خواهد شد تعیین شده COVID-19 مجروح لیست. آنها می تواند بازگشت پس از تست منفی دو بار حداقل 24 ساعت از هم جدا و پس از 72 ساعت حذف یک تب.

“هر روز ما در حال رفتن به باید برای مقابله با این کار را برای سه ماه آینده” Snitker گفت. “این رفتن به روزانه یک چیز.”

>> Bradley: همه چیز گریمر

فریمن آزمایش منفی در مصرف تست در اوایل این هفته. او توسعه علائم و پس از آن آزمایش مثبت در روز جمعه. Snitker گفت که او نمی باید هر گونه تماس با هم تیمی.

“او یک تب” Snitker گفت. “به او صحبت کرد ، او احساس بزرگ. آن خواهید بود در حالی که قبل از ما می توانید او را به عقب.”

چهار بازیکن اول شناخته شده بریوز به آزمایش مثبت است. این تیم پیش بینی آن موج بعدی از نتایج شنبه شب یا جمعه صبح.

MLB نمی خواهد به طور خاص اعلام یک بازیکن قرار دادن در COVID-19 IL با توجه به قوانین حفظ حریم خصوصی. بریوز بازیکنان به رضایت خود را اعلام نام خود را.

“من این را تحسین فردی خواهد شد و همه آن بچه ها به من اجازه می گویند نام خود را در اینجا” Snitker گفت. “این یک چیز خوب در صنعت ما را نشان می دهد و بازیکنان دیگر که این واقعی است. این ویروس واقعی است. این چیزی است که ما باید آگاه باشند از. این چیزی است که جدی است اگر ما قصد داریم به ادامه و بازیهای ما.”

روز شنبه, اخبار بریوز’ اولین دوز از واقعیت جدید. این ویروس همچنان به تاثیر تیم و ورزش های فردی آنها به عنوان تلاش برای بازگشت.

متعدد MLB NBA و لیگ بازیکنان را آزمایش مثبت جلوتر از لیگ ری استارت. همان می رود برای فردی ورزشی, آخرین نمونه بودن مشهور راننده نسکار Jimmie Johnson که تست مثبت او را مجبور به بیرون از آخر هفته را Brickyard 400.

MLB جمعه اعلام کرد که 19 از 30 تیم تا به حال حداقل یک تست مثبت در موج اول از تست. به طور کلی نرخ پایین تر از انتظار می رود: 31 3,185 بازیکن نمونه مثبت (1.2%) که شگفت زده Snitker.

بریوز ادامه خواهد داد به آموزش بازیکنان خود و تاکید بر اهمیت ایمنی در طول تمرینات و فصل.

“این ویروس واقعی است” Snitker گفت. “هیچ چیز آن را به یک ظرف غذا با. ما صحبت کردیم به بازیکنان ما (شنبه) بود و پزشکان ما با آنها صحبت کنید. اهمیت پوشیدن یک ماسک و اجتماعی و فاصله آن را به در حالی که برای. وجود دارد (جمعه) زمانی که بچه ها می آیند از پنبه حلاجی شده قفس و جمع. برخی از این چیزها را درک نمی کنند آنها در حال انجام آنها است. آن را برای رفتن به یک در حالی که.

“چیزی که بچه ها باید درک کنند و ما به آنها گفتم فقط به خاطر شما تست مثبت و شما بیش از آن را دریافت شما هنوز هم حساس. بچه ها بدست آن بیش از یک بار. ما باید مراقب باشید در تمام طول سال. آن را برای رفتن به طبیعی جدید برای سه ماه آینده.”

بریوز شروع گزارش به اردوگاه های این هفته است. سهشنبه مشخص شده تیم اول تمرین. 60-بازی MLB فصل برنامه ریزی شده است برای شروع در سه هفته.

بیشتر AJC پوشش از شیوع کروناویروس

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de