یک پاریسی نوار خدمت کاربران بر روی تراس در تاریخ 2 ژوئن.

عکس: برتراند guay/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پاریس—عمومی-مقامات بهداشت عمومی در ایالات متحده آمریکا به طور خاص به رستوران ها و کافه ها به عنوان یک منبع coronavirus سرایت. در عین حال در اروپا و bistros ، pizzerias و کافه های شلوغ با مشتریان تا به حال هیچ عمده شیوع بیماری.

تفاوت مقامات بهداشتی می گویند ناشی از اروپا و موفقیت در مسطح آن عفونت منحنی قبل از رستوران ها و کافه ها بازگشایی شد. و این قاره نیز با بهره گیری از چیزی است که بسیاری از eateries در سراسر Sunbelt—از فلوریدا به کالیفرنیا—در حال حاضر فاقد: هوای تازه.

مجازات گرمای تابستان قرار دادند و رستوران ها و کافه ها و دیگر محیط داخلی جمع آوری فضاهای در ایالات متحده برای بستن پنجره ها و آتش تهویه مطبوع. در اروپا و درجه حرارت در تابستان تمایل به خفیف تر و بیشتر فضاهای داخلی ندارد و سیستم های تهویه مطبوع برای شروع با.

هنگامی که در رستوران نزدیک windows مردم تا پایان تنفس در هوا بیشتر شده است که در بازدم توسط دیگران گفت: ادوارد Nardell استاد در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی. “اگر شما در حال انجام است که در بالا از آرام محدودیت سپس شما باید از این دستور برای انتقال است.”

دکتر Nardell اشاره می کند که ایالات تجربه داغترین آب و هوا در هفته های اخیر—آریزونا و فلوریدا تگزاس و لوئیزیانا—دیده می شود بزرگترین افزایش در موارد.

مشتریان نشستن در مشخص کردن جداول در یک کافه تراس در آمستردام در اولین روز بارها و رستورانها و بازگشایی در تاریخ 1 ژوئن.

عکس: پیتر بوئر/مهر نیوز

در La Terrasse یک کافه یک بلوک از روی رود سن در غرب پاریس مشتریان sipped aperitifs در خفیف تابستان شب این هفته. کافه بزرگ, هوای آزاد, ناحیه و تمام درها باز شد.

“چیزهایی هستند که مانند آنها قبل از همه گیر” گفت: یک پیشخدمت زن.

صحنه معمولی است از رستوران ها در سراسر پایتخت فرانسه آغاز شد که بازگشایی برای ناهار خوری در ژوئن 2 و داخلی صندلی در ژوئن 15. اتاق ناهار خوری است که یک بار کهنه در داخل خانه اند به طور ناگهانی ریخته به خیابان. کافه جداول در نظر گرفتن پارکینگ و driveways. پیاده رو در حال سراسیمگی از فعالیت به عنوان پیشخدمت با پوشیدن ماسک در خدمت شام که تا حد زیادی بدون.

در برلین رستوران ها و کافه ها اجازه داده شده برای خدمت به مهمانان از اواسط ماه مارس و محدودیت های اعمال شده در حال حاضر در نیروی خفیف تر از در بسیاری از کشورهای دیگر اروپایی است.

یک پیشخدمت در خدمت مشتریان در بازگشایی رستوران در برلین است.

عکس: ایسنا/زوما پرس

این شهرستان را به دولت داده است رستوران های اضافی گریز به تنظیم جداول در گردشگاه و رستوران نیز در خدمت مهمانان در داخل به عنوان طولانی به عنوان جداول 5 فوت از هم جدا و فضای تهویه مناسب است. خدمات نوار یا بوفه ممنوع و کاربران مجبور به ترک خود اطلاعات شخصی برای تماس با ردیابی, اما آنها مجبور به پوشیدن ماسک در حالی که در جدول خود را.

ترکیبی از وزش قوانین و نرم دست اجرای به معنی ناهار خوری در پایتخت آلمان در حال حاضر تا حد زیادی تخمین قبل از مستند تجربه.

در موقع ناهار روز سه شنبه ، ننگ نیا رستوران در Veteranenstrasse شد سه چهارم کامل در داخل با نیم دوجین جداول اضافی اشغال شده در تراس با وجود این آب و هوا مرطوب.

از اواسط ماه ژوئن رستوران حضور در آلمان شده است نزدیک شدن به سال پیش سطح هر دو از نظر مجموع ترافیک و اشغال در آن رستوران است که بازگشایی با توجه به اطلاعات وارد شده توسط OpenTable, Inc., آنلاین رستوران-خدمات رزرو.

هلند روز چهارشنبه آرام برخی از محدودیت های که تا به حال داده شده سردرد به صاحبان رستوران. نیاز است که کاربران نگهداری می شود 5 فوت از هم اکنون می توان نادیده گرفت اگر پلکسی گلاس سپر نصب شده بین جداول. بسیاری از هلندی رستوران است که بازگشایی پس از ژوئن 1 شده بود جریمه برای پیوستن به 5 فوت حکومت.

یکی آمستردام رستوران در زمان مفهوم محافظت جداول به یک سطح جدید نصب فردی گلخانه ها بیش از هر, هوای آزاد, جدول اتصالات حداکثر چهار نفر است. مواد غذایی خدمت کرده است در تخته های چوبی اجازه می دهد پیشخدمت برای حفظ فاصله از مشتریان خود را.

در آمریکا کارت اعتباری هزینه در رستوران تمایل به پیش بینی جدید کروناویروس موارد تقریبا سه هفته بعد با توجه به تجزیه و تحلیل توسط اقتصاددانان در جی پی مورگان چیس, با استناد به داده ناشناخته خواهد ماند و از این بانک مشتریان.

کافه ها و رستوران ها بازگشایی در پاریس در ژوئن 2.

عکس: برتراند guay/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

کارشناسان بهداشت می گویند ایالات متحده در مناطق که در آن موارد در حال حاضر صعودی احتمالا بازگشایی شد خیلی زود و قبل از عفونت های جدید شده بود تحت فشار قرار دادند پایین به سطوح بسیار پایین به عنوان مورد در اروپا است. بسیاری از این کشورها نمی تحمیل مستندات به عنوان سخت به عنوان کسانی که در فرانسه و اسپانیا و یا در جای خود قرار داده گسترده قرارداد ردیابی آلمان مورد استفاده قرار گیرد برای صاف منحنی. سیاستمداران نیز بیشتر شده است و تمایلی در این مناطق به نیاز مردم به پوشیدن یک ماسک و یک ابزار حیاتی به سرعت انتقال.

رستوران ها و کافه ها در مناطق که شاهد افزایش در coronavirus موارد—آریزونا و فلوریدا تگزاس و کالیفرنیا—ارائه شده اند صندلی در فضای باز همراه با تهویه مطبوع داخل سالن صندلی. در تگزاس رستوران ها اجازه داده شد به پیشنهاد داخلی صندلی در 75 درصد از ظرفیت کامل در حالی که نگه داشتن جداول 6 فوت از هم جدا. این رقم کاهش داده شده است به 50 درصد از دولت تجربه افزایش موارد جدید.

Yan Chen استاد مهندسی مکانیک در پوردو گفت که اکثر تهویه مطبوع سیستم های ارائه نمی دهد به اندازه کافی هوای تازه با توجه به خطر ابتلا به عفونت کرونا ويروسی در بیشتر پرجمعیت فضاهای داخلی مانند کافه ها و رستوران ها. سیستم های تهویه مطبوع معمولا recirculate هوای داخل ساختمان برای کاهش مصرف انرژی است.

“هنگامی که شما برای باز کردن یک پنجره آن را بسیار امن تر گفت:” آقای چن. “و متاسفانه در ایالات متحده بسیاری از ویندوز نیست openable. آن را بسیار بهتر از به اشتراک گذاری همان هوا با غریبه ها.”

Hywel دیویس مدیر فنی CIBSE های خبره موسسه خدمات ساختمان مهندسین در انگلستان گفت: ساختمان های میزبانی رستوران ها باید خود را تغییر دهد و تهویه مطبوع سیستم را در بیشتر هوای تازه از خارج است. اضافی خنک کننده هزینه ها می تواند تا حدودی جبران پذیرش گرمتر درجه حرارت داخل سالن.

“به عنوان یک فرد که اغلب بازدید از ایالات متحده, من توصیه می کنم شما به نوبه خود ترموستات کمی,” او گفت:. “من اغلب پیدا کردن اتاق بسیار خنک تر ما را در نظر طبیعی است.”

نوشتن به متی دالتون در Matthew.Dalton@wsj.com و Bertrand Benoit در bertrand.benoit@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de