شنبه اولین روز از بریوز اردوگاه که احساس تا حدودی عادی, مدیر, برایان Snitker اذعان کرد که آن روز صبح.

تا کنون بریوز’ بازگشت شده است زده با اخبار ناگوار. چهار بازیکن تست مثبت برای COVID-19 دو جانبازان منتخب در برابر بازی های این فصل و یک مربی تصمیم گرفتند. شنبه به سادگی در مورد تمرینات.

“این بوده است که ما اول طبیعی-احساس روز پس ما رو به عقب” Snitker گفت. “ما باید تمام گروه های خارج وجود دارد در یک بار. آن را احساس می کند مانند بهار آموزش. … من در نهایت این شانس را به در مقابل این تیم است. گفتم بچه ها من هرگز احساس بسیار جدا از یک تیم در تمام زندگی من است. در واقع من احساس می کنم مانند امروز شروع از چیزی. ما در حال برگشت به نوسان از چیزهایی است.”

نکات برجسته از Snitker زوم کنفرانس روز شنبه:

بریوز را بازی اول خود را “کنترل داد و بیداد” در 1:10 بعد از ظهر چهارشنبه. مایک Soroka حداکثر سرخ شده جاش Tomlin و شین گرین زمین خواهد شد در این بازی با توجه به Snitker. آنها همچنین می خواهید یک بازی شبیه سازی شده پنج شنبه.

“ما یک دسته از بچه ها پرتاب دو روز آینده,” او گفت:. “ما فشار آنها را به سه نوبت 45-50 زمین. … ما می آیند (چهارشنبه) کشش, اجرا, پرتاب, آیا ما دفاعی کار ضربه, نگاهی به یک استراحت و پس از آن بازی در 1:10 بعد از ظهر سعی کنید به نگه داشتن آن را به عنوان نزدیک به آن است.

“در برخی از نقطه من مطمئن هستم که ما در حال رفتن به مخلوط را در برخی از شب ها. در حال حاضر با راه این آب و هوا است که من می ترسم صبر کنید تا در روز بعد در اینجا به دلیل آن طوفان شده اند ظاهر. آن را خوب است برای ما در حال حاضر در اینجا در صبح و رسیدن تا آنجا که ما می توانید قبل از آب و هوا سازد.”

شدت خواهد برگرد تا هفته آینده. Snitker گفت: دوشنبه آینده خواهد بود “مانند نمایشگاه فصل شروع شده است.” داوران نیز اختصاص داده خواهد شد به تیم جولای 13. در آن زمان Snitker انتظار کوزه خواهد بود تا چهار نوبت و در حدود 60-65 زمین.

موقعیت بازیکنان بهتر خواهد بود آماده هفته آینده هم Snitker گفت. او تاکید کرد برای آنها که همه خود را در خفاش ها مهم هستند.

“این در خفاش, تعداد,” او گفت:. “آنچه ما را, شما نیاز به آن را به دفعات مشاهده شده است. این چیزی است که ما داریم. آنها در حال رفتن برای دیدن برخی از خوب تبادل (چهارشنبه) در اولین بار از این چیز. آنها در حال رفتن به باید در بازی خود را به رقابت در برابر این بچه ها.”

  Snitker به یاد می آورد از سخنان خود به تیم سهشنبه گفت که “حتی نزدیک” به گفتار او به آنها در ماه فوریه زمانی که عادی بهار آموزش آغاز شد. او را گرامی داشتن لحظه ای از حالت عادی به در مقابل بازیکنان خود را و نگاه آنها را در چشم دیگر است.

از اردوگاه باز در هفته گذشته Snitker گفت: احساس امنیت در محیط کنترل شده در Truist پارک. او با ابراز نگرانی در مورد سفر اما حفظ کرده است او احساس راحت در تمرین دوره است.

“من احساس بسیار امن است اینجا در این فضای چرا که ما در حال گرفتن تست شده و ما نمی دانیم,” Snitker گفت: دوباره اضافه کردن بریوز نیست در میان تیم های است که تا به حال مسائل با تست. “من احساس امن تر به دلیل تست ما در حال انجام است. شما دریافت نتیجه آزمون شما خوب شما منفی شما می دانید که شما در حال انجام کارهای درست است. وجود دارد هیچ چیز 100 درصد آن را دشوار است اما به عنوان نتایج آزمایش ما نشان داده اند, ما بچه ها باید یک کار خوب انجام داده و تا کنون مسئول است.”

Outfielder نیک Blackburn تصمیم گرفت در برابر بازی این فصل اما بریوز نیست به دنبال خارج خود کمک کند در حال حاضر. Snitker گفت: این تیم چسبیده است با بازیکنان آن را در اردوگاه.

بریوز هنوز هم خود عمق و برنامه ریزی برای بازی رونالد Acuna و Marcell Ozuna هر روز (هر چند دومی می تواند ورود به سیستم در زمان تعیین شده hitter).

Minor league زمینه هماهنگ کننده داگ Mansolino نظارت بریوز’ ثانویه اردوگاه در لاورنسویل. اردوگاه باز پس از بریوز’ اردوگاه به دلیل تست. Snitker ارائه اولین مختصر به روز رسانی در اردوگاه:

“وجود دارد برخی از بچه های ما آنها را می خواهید به کشش بنابراین ما در حال صحبت کردن با آنها در مورد این که” Snitker گفت. “آنها فقط گرفتن بچه ها خود را به عقب رفتن در شکل و انجام آموزش, مطبوع, فیلدینگ زمین توپ. ما باید آزادی (که) … اگر ما نیاز به جلو و از کسانی که بچه ها زمانی که ما شروع می کنیم که همچنین.”

بریوز باز خواهد شد در این فصل به طور منظم در متس در جولای 24. خانه خود را بازکن است که در برابر اشعه پنج روز بعد. این متس و اشعه شامل بریوز برای اولین بار در 11 بازی. آنها بازی 20 بازی متوالی بدون یک روز خاموش برای شروع این فصل است.

“من خوشحالم که ما در حال بازی” Snitker گفت. “من تا به حال بدون اولویت به عنوان به که ما ایفا کرده است. من فقط خوشحالم که ما در حال بازگشت به بازی. من فکر می کردم که دو ماه پیش. آن را به موضوع که ما در حال بازی فقط تا زمانی که ما در حال بازی است. من به دنبال در چگونه ما شروع با 20 در یک ردیف. که برای رفتن به یک چالش.

“این بهترین برنامه خراب می توانید تعداد زیادی شود. این عصر جدید ما در هر سوم یا چهارم بعد وجود دارد یک تماس است که می تواند در آمده است که در اینجا شما در حال رفتن به مجبور به تنظیم و انطباق با. ما خوب اعداد. ما خواهید بود با سرنشین دار آن را و ما را از طریق آن دریافت کنید.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de