نامه فرستاده شده به چینی معاون نخست وزیر لیو او, مرکز, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin دوم از سمت راست و تجاری آمریکا نماینده رابرت Lighthizer در سمت راست.

عکس: استیو Helber/آسوشیتد پرس

نیویورک—به عنوان ارشد ایالات متحده و اقتصادی چین مقامات برنامه ریزی برای بحث در مورد چین را مطابق با یک قرارداد تجاری امضا شده در اوایل سال جاری بیش از 40 کسب و کار آمریکا از گروه های به نام در پکن به گام تا خرید از ایالات متحده کالاهای تولیدی و همچنین انرژی و محصولات دیگر به عنوان بخشی از توافق است.

در نامه ارسالی دوشنبه به خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin, U. s. Trade Representative رابرت Lighthizer و چینی معاون نخست وزیر لیو او انجمن های کسب و کار به رهبری ایالات متحده در اتاق بازرگانی ابراز حمایت قوی برای “فاز یک” پیمان تجارت اما فشرده هر دو طرف—به خصوص چین به “کوشش برای پیاده سازی تمام جنبه های توافق.”

نامه ای نیز امضا شده توسط کسب و کار میزگرد ایالات متحده-چین در شورای کسب و کار و دیگر گروه تجارت پوشش یک نوار از صنایع از جمله هوا و فضا, خودرو, نیمه هادی ها و داروسازی. این گروه ابراز نگرانی های خود را که چین در حال سقوط کوتاه از خرید کلی اهداف گذاشته در ایران با وجود پیشرفت آن ساخته شده است نسبت به خرید آمریکایی محصولات کشاورزی است.

پکن متمرکز شده کشاورزی خرید که رئیس جمهور تهمت ساخته شده هسته ای از خواسته های خود را در طول دو سال از مذاکرات است. مقامات چینی بر این باورند که اگر آنها را نگه دارید ramping تا خرید چنین است که کمک خواهد کرد که نگه داشتن برخورد زنده با توجه به افراد با دانش پکن تفکر است.

“ما می خواهیم به بیان حمایت برای فاز یک توافق و تاکید به نیاز حیاتی برای توافق به طور کامل اجرا شود” گفت: مایرون درخشان, معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس امور بین المللی در ایالات متحده مجلسی. “جامعه کسب و کار می خواهد برای جلوگیری از این معامله از تبدیل شدن به یک قربانی از افزایش تنش ها در روابط دو جانبه.”

آقایان Lighthizer و Mnuchin نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

واشنگتن و پکن امضا خرید-محور ایران در ماه ژانویه پس از نزدیک به دو سال تعرفه جنگ که تا به حال صدمه زدن هر دو اقتصاد و کتک بازارهای جهانی است. در حالی که آن را پوشش نمی thornier تغییرات اقتصادی به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله صنعتی چین یارانه ها و اصلاح آن گسترده دولت در بخش قرارداد را در زمان به کمک قرار دادن یک طبقه زیر رو به وخامت روابط دو جانبه.

پس از امضای توافقنامه با این حال روابط دو قدرت جهانی را بیشتر تیره و تار. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به چالش کشیدن چین تحت رهبری رئیس جمهور چین بیش از یک میزبان از مسائل اعم از دست زدن به آن از شیوع کروناویروس به پکن را تنگ تر حاکمیت هنگ کنگ خود را سرکوب Uighurs در سین کیانگ در غرب چین و مانورهای نظامی در دریای چین جنوبی است.

در حال حاضر تجارت معامله با این حال محدود است و در حال ظهور به عنوان یکی از چند کانال که از طریق آن هر دو طرف درگیر شدن با یکدیگر است. ایالات متحده و چین مذاکره کنندگان led توسط آقایان Lighthizer و لیو برنامه را به یک مکالمه تلفنی در اواسط ماه اوت به منظور بررسی معامله اجرای به گفته افراد آشنا با این موضوع.

اگر چه تشکل های صنفی به دنبال تقویت کاخ سفید را به تلاش برای به دست آوردن چین به انجام معامله در این دولت نگران است که رئیس جمهور می تواند با خواندن این نامه به معنی مخالف—که جامعه کسب و کار است که بحرانی در توافق زیرا چین نیست مطابق. که می تواند اضافه کردن به محافظه کار فشار بر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به قراضه توافق.

Clete ویلمز سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید تجارت ایران می گوید: معامله تجاری بسیار مهم برای حفظ فشار بر پکن. “اگر شما لازم نیست که یک توافق شما هیچ راهی برای رفع مشکلات,” او گفت:. “هیچ راهی وجود دارد به اهرم خرید اضافی وجود دارد هیچ راهی برای رفع بیوتکنولوژی مسائل است.”

با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آقای ترامپ گفت: توافقنامه تجارت در مسیر است حتی اگر برخی از مقامات دولت پیشنهاد کرده اند در غیر این صورت. در پکن hard-خط احساسات در برابر ایالات متحده آمریکا نیز در حال افزایش است و مقامات ارشد از جمله چین دیپلمات ارشد یانگ Jiechi و آقای لیو آقای Xi اقتصادی کاپیتان هشدار داده اند واشنگتن در برابر دخالت بیش از حد در مسائل از جمله هنگ کنگ ،

در حال حاضر چین به عنوان عقب تعهد خود را تحت قرارداد تجارت ایالات متحده با رهبران کسب و کار به طور سنتی پکن بزرگترین متحدان در واشنگتن نگران است که تعمیق خصومت میان این دو کشور می تواند بیشتر تضعیف روابط تجاری.

تحت تجارت, معامله, پکن موافقت کرده است برای افزایش خرید خود را از آمریکایی کشاورزی و تولید کالا و انرژی و خدمات توسط $200 میلیارد دلار بیش از دو سال سریع تر و پایدار سرعت از در هر زمان پس از چین 2001 ورود به سازمان تجارت جهانی. در سال 2017, قبل از جنگ تجاری ایالات متحده صادر $130 میلیارد دلار کالا به چین است.

در حالی که چین به تازگی پا تا خرید خود را از ساخته شده در ایالات متحده پای مرغ, گوشت خوک و دیگر محصولات کشاورزی آن باقی مانده است یک راه طولانی از جلسه اهداف تا حدودی به دلیل کاهش تقاضا در طول بیماری همه گیر. همانطور که از مه چین خرید تمام محصولات تحت پوشش بودند $26.9 میلیارد دلار تنها در حدود 45% از سال خود را-به روزترین اهداف با توجه به چاد Bown, یک عضو ارشد و تجارت متخصص در پترسون موسسه بین المللی اقتصاد.

چینی خرید کالاهای تولیدی شد و در 56 درصد از سال-به-تاریخ هدف; محصولات کشاورزی—حتی با های اخیر افزایش خرید شد در 39 درصد از سال-به-تاریخ هدف در حالی که انرژی بود که در تنها 18% آقای Bown محاسبات نشان می دهد.

در آن دوشنبه نامه کسب و کار گروه ها خواست, چینی, سازمان های دولتی و شرکت های دولتی به “نقش پیشرو با افزایش خرید خود را از صادرات ایالات متحده” مانند هواپیما محصولات نفتی و گاز طبیعی است. تحت کنترل دولت اشخاص معمولا بیشتر پاسخگو به دولت در مورد احکام خرید و تدارکات از کسب و کار خصوصی.

برخی از اقتصاددانان ابراز نگرانی می کند که از جمله موفق تجارت می تواند به تقویت بیشتر نقش دولت در اقتصاد چین است. آقای درخشان از ایالات متحده در مجلسی گفت: هدف بلند مدت خود را برای سازمان به فشار برای بازار محور اصلاحات در چین است که می تواند آن را آسان تر برای کسب و کار خارجی به رقابت در کشور است. “در حال حاضر ما در حال عملی و بسیار متمرکز شده است,” او گفت:. “فاز یک توافق است که یک کف و یک سقف.”

در این نامه همچنین خواستار چین برای حذف برخی از nontariff موانع برای افزایش آن ایالات متحده-واردات. به عنوان مثال آن را می گوید چین باید حذف آن “خرید محلی” سیاست برای تجهیزات پزشکی و خودداری از شدت برش قیمت در زیر آن “بر مبنای حجم” خرید سیستم برای دستگاه های پزشکی. چین همچنین باید سرعت بخشیدن به آن بازاریابی بررسی و تصویب داروهای نوآورانه و حفاظت بهتر از دارویی ثبت اختراعات در این نامه توصیه می کند.

یک مانع عمده برای پکن به دیدار با خرید آن تعهدات است طرح خود را برای کاهش چین تکیه بر فن آوری آمریکا. یک پروژه بزرگ آغاز شده است که در سال گذشته با هدف پاکسازی چینی ادارات دولتی و شرکت های مخابراتی و شبکه های قدرت های خارجی سخت افزار و نرم افزار تا پایان سال آینده است.

“چین تلاش بیشتر خود کفا زنجیره تامین می تواند آن را سخت تر برای افزایش خرید مانند بالا-خط تجهیزات پزشکی گفت:” براد Setser یک عضو ارشد در شورای روابط خارجی.

نوشتن به Lingling وی در lingling.wei@wsj.com و باب دیویس در bob.davis@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de