افزایش حجم باسن با تزریق چربی بزرگ شدن باسن با تزیرق چربی باسن برزیلی

به جهت جدا سازی این ناخالصی ها ، چربی باطن دستگاه سانترفیوژ قرار می گیرد. افرادی که اساسی خط پیشانی و خط خنده

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 28 آبان 1401
به جهت جدا سازی این ناخالصی ها ، چربی باطن دستگاه سانترفیوژ قرار می گیرد. افرادی که اساسی خط پیشانی و خط خنده عمیق و چین و چروک هستند. به جهت اطمینان عمده از انتخاب خود مثال کارهای دکتر گزینه لحاظ را مشاهده کنید. شما می توانید اساسی استعمال از همین شیوه زیبایی شکل خویش راکان تور کنید و به نواحی متفاوت آن حجم دهید. نه سپس از تزریق چربی باید دستکم 10 روز تا یک‌سری هفته، از انجام ورزش های سنگین خودداری کنید. تا چهار هفته ناحیه تزریق شده و جراحت های لیپوساکشن را ماساژ ندهید و فشاری به آن وارد نکنید.
  • چند روز که از فعالیت می گذرد، احتمالا ناحیه ای که از آن چربی خارج شده است، در گیر سوزش، ورم، کبودی و ترشح یک گونه مایع خونی رنگ شود که همین ها نیز به طور کامل طبیعی میباشند و جای هیچ نگرانی وجود ندارد.
  • هنگامی که تورم از در میان رفت، نتایج فعالیت معلوم خواهد شد و شما می‌توانید فرم نو باسن خویش را بازدید کنید.دنبال کردن ظریف دستورالعمل‌های پزشک، سوییچ پیروزی کار جراحی و وصال به نتایج مناسب است.
  • به همین استدلال است که در سال های اخیرجوانسازی واژن اساسی تزریق چربی به یار تنگ نمودن واژن از پاراگراف پرطرف دار ترین جراحی های زیبایی بوده است.
  • در هر بار انجام همین مراحل ، فقط مقدار پاره ای از چربی وارد پوست می شود.
  • به منظور دستیابی به نتیجه مطلوب و تمام و عدم افسوس از تزریق چربی لازم است تا تزریق چربی به جهت فرد متقاضی دربین ۲ تا ۴ مرتبه تکرار شود.
این چربی‌ها از روش سوزن‌های منحصر به فرد وارد منافذ پوست شده و میزان چربی مورد نیاز شکل را تامین می‌کنند. این سوزن‌ها ممکن است یکسری بار وارد منافذ پوست شوند که هر توشه یه خرده چربی به پوست تزریق می‌کنند. سلول‌های چربی پس از این که وارد پوست شدند، فورا از شیوه خون‌رسانی اخبار صنوف و کسبه جذب بافت پوست می‌شوند. چربی اصلی استفاده از ترفند های مدرن برداشت چربی به آرامی از بافت مورد نظر برداشته می شود و بعد از آن به جهت تزریق به شکل آماده می شود. علاوه بر این، ارتقاء سن باعث نازک شدن پوست، آتروفی عضلانی، کمتر حجم چربی و کمتر حجم استخوانی می شود. به محض ورود پروتز به بدن، به دور آن مایعی توده می شود و احتمال پارگی پروتز نیز بالاست البته تزریق چربی چنین عارضه ها خطرناکی را به دنبال ندارد و میزان ماندگاری آن عمده از پروتز است. تزریق چربی، قابلیت پیدایش واکنش آلرژیک به مواد بیرونی را نیز ندارد. علاوه بر این از آن جایی که چربی ها وابسته به خود فرد هستند، این قابلیت وجود ندارد که پس از انجام تزریق، تن آنها را پس بزند. سپس در سانتریفیوژ قرار گرفته و پس از خالص سازی سلولهای چربی، به محلی که مورد نظر بیمار و پزشک هست انتقال می‌یابند. همگی فرآیند همین عمل امکان انجام در مطب و کلینیک را دارا می‌باشد و نیاز به بستری شدن و امکانات بیمارستانی نخواهد بود. در همین شیوه باتوجه به این‌که از سلول‌های چربی بدن خویش شخص استفاده می‌شود، حیاتی عارضه ها دوچندان کمتری نسبت به روشهای دیگر می‌باشد. داشتن ارتباط جنسی سالم یک عدد از مهم ترین اصول داشتن زندگی زناشویی اضطراری است. طبق معمول اهمیت گذر زمان و ارتقاء سن و یا عارضه ها ژنتیکی، زنان اندام تناسلی زیبایی نداشته و همین موضوع در اعتماد به نفس و رابطه زناشویی شان تأثیر منفی گذارده است.

هایفوتراپی غبغب(رفع غبغب سوای درد و خونریزی)

برای اطلاعات عمده در ادامه پزشک معالج الهام کفایی ، پزشک معالج زیبایی پررنگ در تهران ، درباره این مورد قضیه کلام کرده است. از این رو از شما دعوت می کنیم به ادامه همین مطلب دقت فرمایید. حتی درصورتیکه 65 درصد از چربی های تزریق شده به تن شما بعد از آن از گذشت یکسری ماه جذب بدن شوند یا همین که به طور تام از بین بروند گشوده نیز 35 % از آن ها تا سالهای سال باقی خواهد ماند. البته در صورتی که احساس کردید که بعد از گذشت یک‌سری ماه شکل ، لب ها یا دیگر نواحی بدنتان که تزریق کردن چربی را انجام شده هست بد فرم شده میباشد می توانید مجددا انتقال چربی انجام دهید. شما می توانید به جهت هر یک سری بار که می خواهید انتقال چربی را فارغ از هیچ اختلال یا این که نگرانی انجام دهید. دسته‌بندی نشده اما به طور کلی آنگاه از تزریق شاهد تورم و کبودی ناحیه گیرنده چربی خواهید بود. فاکتورهای زیادی می‌تواند علت محبوبیت تزریق چربی در در بین اشخاص متفاوت جامعه باشد که ماندگاری این نحوه یکی از این عوامل است. در همین مقاله به طور کامل به ماندگاری تزریق چربی پرداخته می‌شود.

آمادگی قبل از تزریق چربی پشت دست

این عمل در دانش پزشکی و به اصطلاح تزریق چـربی خودی تعریف و تمجید شده است. قیمت و هزینه روش تزریق چربی فراوان بالا وجود ندارد و اهمیت میزان دارایی ای خیر چندان زیاد، می توانید به بهترین نتیجه ها برسید. این مورد قضیه به آن عامل می باشد که شما نیازی به خرید ماده ای که تزریق می شود ندارید بلکه چربی، از باطن تن خودتان برداشته خواهد شد. تزریق چربی، شیوه سرپایی هست که کاهش از دو ساعت به طول می انجامد. در ابتدا، بی حسی موضعی در منطقه اعمال و لیپوساکشن شروع می شود. نواحی آیتم لحاظ نشانه گذاری و برش های کوچکی در حوزه‌ هدف زده خواهد شد.

تزریق چربی به باسن (لیفت برزیلی) برای پهناور نمودن باسن

با گذشت چندین روز به تدریج از میزان تورم کاسته می شود و در غایت 1 الی 2 هفته آنگاه از انتقال چربی، ورم به طور کامل برطرف می شود. عاقبت ای که در بخش اعظم افراد مشاهده شده، همین میباشد که انتقال چربی از ماه هفتم به حجم ثابتی می رسد و شخص می تواند سرانجام تمام انتقال چربی خویش را مشاهده و باز‌نگری کند. همچنین چربی گزینه استفاده نیز از بدن خویش فرد استخراج خواهد شد در سرانجام هیچ دسته ماده خطر آفرین و آلرژی زایی به بدن بیمار انتقال داده نخواهد شد.

افراد مطلوب جهت انجام تزریق چربی

حتما شب قبل از تزریق ، حمام نمایید ؛ چون تا یک سری روز پس از تزریق جهت حفظ از نتیجه تزریق نباید استحمام نمایید. برای انجام تزریق ، قبل از ورود به اتاق تزریق بایستی پوست رخ خویش را به خوبی شسته و از هر گونه ماده آرایشی پاک کنید. داروهای ضد التهاب ، آنتی بیوتیک ها و داروهای ضد درد تجویز شده توسط پزشک معالج را به طور کامل و سروقت مصرف کنید. خوبتر است که به مدت 2 روز از دوش گرفتن بپرهزید و پس از آن هم به نحوی استحمام کنید که کمترین فشار ممکن به بخش ها تزریق شده وارد شود ، اجتناب از ماساژ دادن موضع در حین حمام کردن الزامی است.

تزریق چربی به باسن تا چه وقتی ماندگار است؟

ممکن است نیاز باشد یک پوشش حافظ به جهت منطقه لیپوساکشن شده قرار بدهید تا پوست آن منطقه عده شود. برخی بیماران اعلام می کنند که در آن منطقه احساس درد دارند، مثل زمانی که عمل سنگینی انجام دیتا اند. و با گذشت دوران به طور کامل اساسی رعایت مراقبت های طبی از در میان خواهند رفت. به نقل از الو پزشک انتقال چربی به منطقه باسن شامل برداشتن چربی از یک منطقه از بدن از نحوه روش لیپوساکشن میباشد که آنگاه از نحوه تزریق های کوچک به باسن شما تزریق می شود. بعد از آن پزشک معالج یک برش ریز در یک حوزه‌ ایجاد میکند و یک پروب ریز را وارد میکند که امواج اولتراسوند را منتقل می‌کند. هیچ نگرانی در گزینه محل های برش نداشته باشید؛ برش های تولید شده بر روی پوست که معمولا برای لیپوساکشن تولید می شوند زیاد کوچک هستند و زخمی در محل از خود به جای نمی گذارند. البته میزان آسیب تولید شده بر بر روی پوست به تکنیک استفاده شده هم بستگی دارد؛ و بخش اعظم زخم های ساخت شده خویش به خود از میان می روند؛ در واقع شیوه برداشت چربی مشابه به یک لیپوساکشن کوچک است. لینک و پیوند چربی یا انتقال چربی به شیوه اتولوگ برداشت چربی از گوشه ای از تن بیمار (سایت دونور) به نصیب دیگری است که دچار کاهش چربی شده است. به کارگیری از طریق های تزریقی زود بازده امروز برای جوانسازی شکل طرفداران متعددی دارد. تزریق بوتاکس به جهت کسانی که ترجیح‌شان طبیعی بودن چهره در عین حالا پیشگیری از پیدایش اکثر خطوط رخ انتخابی ساده است. تخصص و تجربه طبی که به جهت تخلیه چربی تزریق شده به شکل به ایشان مراجعه می کنید. چربی خارج شده از بدن، تصفیه شده و دوباره به محل گزینه حیث تزریق می گردد. جذب چربی بعد از آن از تزریق چربی به مرور زمان قابلیت دارد، از این رو اثر تزریق چربی می تواند به جهت حدود یک سال یا پاره ای بیشتر باقی بماند. گاها در مورد ها معدود ،در محل تزریق عوارضی چون تجمع کوچکی از چربی ، کبودی و چه کسی است دیده می شود که به راحتی برطرف خواهد شد. از همین رو ، چربی موجود در نصیب خارجی ران و باسن بهترین تعیین می باشند.

مراقبت ها و اقدامات آنگاه از عمل تزریق چربی و اثر گذاری آن در نتیجه عمل

این چربی ها هیچ جور عوارضی را برای مریض به ملازم ندارند، زیرا از تن خود شخص استخراج می شود. به طور کلی، هر چه میزان منطقه گزینه حیث به درصد چربی بیشتری نیاز داشته باشد، مدت زمان تزریق چربی عمده طول می کشد. مطمئنا تزریق چربی در منطقه شکل نسبت به دیگر نواحی مثل باسن و سینه مدت زمان کمتری نیاز دارد.

روش عمل صحیح به چه صورت است؟

از اینرو دارای تزریق میزان کلاژن و هم اسیدهیالورونیک پوست ارتقاء می یابد. مواد طبیعی گزینه به کارگیری در ژل، کلاژن و اسید هیالورونیک می باشد که به کار گیری از هر دو مواد فوق گزینه تایید سازمان طعام و داروی آمریکا است. تلاش نمایید به جهت تزریق چربی دست و جوانسازی دستان خود نزد جراحان پلاستیک مراجعه کنید که تایید شده انجمن جراحان پلاستیک ایران باشند . قسمت خارجی پا چربی مناسب و خوبی دارااست پس از آن چربی های شکم و پهلو هست اما عمده افراد از چربی های شکم و پهلو به کارگیری میکنند. برای اینکه این نواحی SAFE خیس است درد کمتری داراست عروق و جاری آنچنانی ندارد و دسترسی به آن آسان است. چربی که ما میخواهیم تزریق نماییم بایستی در حدی باشد که بیش از حد بافت پر رنگ نشود و وضعیت نکروز پیدا نکند. عمق نواحی که ما چربی را تزریق می کنیم تقریباً دو سانتیمتر تحت پوست است جایی که بافت چربی وجود دارااست که بتوانیم آنژوژنز و ایجاد عروق تازه را در آنجا افزایش دهیم. تجربه تزریق چربی به باسن نشان می دهد که این روش، ماندگاری متعددی دارد و دست کم 7 سال بدون تغییر‌و تحول باقی می ماند. در واقع سلول‌های چربی به کار گیری شده در همین ناحیه به جهت طولانی مدت زنده باقی می‌مانند.
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن