جراحی ژنیکوماستی

بعد از جراحی زیبایی سینه احساس درد و کبودی وجود دارد، اما این احساس درد تا حدودی قابل تحمل است و جراح به صلاحد

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 19 آذر 1400

بعد از جراحی زیبایی سینه احساس درد و کبودی وجود دارد، اما این احساس درد تا حدودی قابل تحمل است و جراح به صلاحدید شما دارو را تجویز می کند. تقریباً همه شرکت های بیمه درمانی، جراحی ژنیکوماستی را زیبایی می دانند. این عارضه در اوایل کودکی می تواند چند هفته طول بکشد، اما به ندرت تا 2 سالگی ادامه می یابد. این وضعیت سینه در مردان به دلیل عدم تعادل تستوسترون و استروژن ایجاد می شود. پرکاری تیروئید: در این بیماری هورمون تیروکسین به مقدار زیاد توسط غده تیروئید ترشح می شود. از طرفی استفاده از تکنیک ها و روش های مناسب برای جلوگیری از عود بیماری بسیار حائز اهمیت است. علاوه بر این، اگر موارد زیر را تجربه کردید، جراحی کوچک کردن سینه ممکن است گزینه خوبی برای شما باشد. اما در برخی موارد لازم است برش زیر قفسه سینه ایجاد شود.


در ادامه به بررسی علل، علائم، راه های پیشگیری و درمان و از همه مهمتر نقش تغذیه در این اختلال می پردازیم. 16 آیا ورزش و تغذیه قبل از عمل بر نتیجه تأثیر می گذارد؟ با این حال، اگر اختلالاتی مانند سوءتغذیه یا سیروز کبدی علت بزرگ شدن و التهاب سینه باشد، باید درمان شود. با این حال، اگر ژنیکوماستی ناشی از یک بیماری زمینه‌ای مانند هیپوگنادیسم، سوء تغذیه یا سیروز باشد، ممکن است نیاز به درمان داشته باشد. اگر برای این درمان از لیپوساکشن استفاده شود، ممکن است نیاز باشد که یک بانداژ محکم مخصوص برای مدتی روی ناحیه تحت درمان اعمال شود. بهتر است به مدت 6 هفته از ژن مخصوص استفاده شود، این ژن از لرزش و احساس درد جلوگیری می کند و همچنین منجر به از بین رفتن تدریجی تورم می شود. متخصصین ما در کلینیک زیبایی الو جراح که در زمینه جراحی سینه مردانه تخصص دارند، سینه ها را به روشی زیبا و طبیعی تراش می دهند.


در برخی موارد بر اثر سهل انگاری شاهد عفونت و اسکارهای نامناسب هستیم که با مراجعه به موقع به پزشک می توان از بروز این مشکلات پیشگیری کرد. سرطان ها معمولا درست زیر نوک پستان تشکیل نمی شوند. اگر ژنیکوماستی یا بزرگ شدن سینه در مردان دارید. برای تشخیص و درمان قطعی این بیماری در تهران می توانید با الو جراح تماس بگیرید. به طور کلی هدف از جراحی ژنیکوماستی بازگرداندن وضعیت طبیعی سینه‌های مردان و اصلاح سایز و ناهنجاری‌های سینه‌های مردان است. به همین دلیل تمام توصیه هایی که به بیمار داده می شود باید در منزل انجام شود. گاهی اوقات پزشک شما ممکن است درمان هورمونی را برای کنترل اثرات هورمون های استروژن تجویز کند یا حتی جراحی هایی مانند ژنیکوماستی با سونوگرافی را برای فشرده کردن سینه ها پیشنهاد کند. چه بیماری هایی باعث ژنیکوماستی می شوند؟

و ما همین روش را برای ژنیکوماستی سونوگرافی به شما پیشنهاد می کنیم. البته مهارت جراح نیز بسیار مهم است، بنابراین باید متخصصی را پیدا کنید که مهارت و تجربه کافی در کوچک کردن سینه مردان از طریق لیپوساکشن داشته باشد. اختلالات هورمونی به ویژه هورمون های جنسی در مردان نیز می تواند باعث مشکلاتی مانند بزرگ شدن سینه شود. توصیه های پزشک در مورد مراقبت از بخیه یا استفاده از دارو باید برای تسریع روند بهبود علاوه بر جلوگیری از عفونت رعایت شود. این بیماری می تواند در نتیجه عوامل خاصی مانند تغییرات هورمونی، شرایط ارثی، بیماری یا استفاده از برخی داروها باشد. اگر داروهای خاصی مصرف می کنید، حتما به جراح خود بگویید که برخی داروها تداخل دارند و باید مراقب باشید. حداقل 4 هفته قبل از جراحی سیگار و نیکوتین را ترک کنید. آیا از داروهای فعلی، مکمل های ویتامین و برخی داروهای گیاهی استفاده می کنید؟ برخی از داروهای قلبی، از جمله مسدود کننده های کانال کلسیم و دیگوکسین. پزشک با انجام آزمایشات مختلف و معاینه بیمار می تواند تکنیک مناسب را انتخاب کند.

 

جراحی ژنیکوماستی چیست
جراحی ژنیکوماستی چگونه انجام میشود
جراحی ژنیکوماستی با بیمه
جراحی باز ژنیکوماستی
جراحی بیماری ژنیکوماستی
برای جراحی ژنیکوماستی به چه دکتری مراجعه کنیم
جراح پلاستیک ژنیکوماستی
هزینه جراحی پلاستیک ژنیکوماستی
فوق تخصص جراحی پلاستیک ژنیکوماستی
جراحی ژنیکوماستی تهران
جراحی ژنیکوماستی در تهران
هزینه جراحی ژنیکوماستی تهران
تجربه جراحی ژنیکوماستی
هزینه جراحی ژنیکوماستی چقدر است ؟
چگونگی جراحی ژنیکوماستی
جراح خوب ژنیکوماستی
خطرات جراحی ژنیکوماستی
روش جراحی ژنیکوماستی
روشهای جراحی ژنیکوماستی
جراحی زیبایی ژنیکوماستی
جراح عمومی ژنیکوماستی
عمل جراحی ژنیکوماستی
عوارض جراحی ژنیکوماستی
عمل جراحی ژنیکوماستی اپارات

 
 

 

 

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن