حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای مجازی

فهرست: مولودی مال کالی ناب خانگی لند پیشرو مال آبیدر استوک فروشگاه لوازم خانگی اساسی پشتوانه واردات مست

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 22 آبان 1401
معرفی 4+1 <span class=changed>فروشگاه</span> <span class=changed>جدید</span> <span class=changed>اسباب</span> خانگی

فهرست:

  1. مولودی مال
  2. کالی ناب
  3. خانگی لند
  4. پیشرو مال
  5. آبیدر استوک

فروشگاه لوازم خانگی اساسی پشتوانه واردات مستقیم، مولودی جنس Moloudimall

فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی مجموعه مولودی متاع اهمیت بیش از سه دهه عمل رشته ای در راستا اثاثیه خانگی، به این معنی که از سال 1370 مشغول به فعالیت و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، گروه مولودی فرآورده در زمینه فروش اسباب و اثاث خانگی حساس اعتنا به استانداردها و نیاز مشتریان اهمیت بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت، فعالیت خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی شروع کرده است.

هم اکنون مولودی مال مفتخر هست که حیاتی دقت به رضایت مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار لوازم خانگی جمهوری اسلامی ایران باشد. در گفتگویی که کلیدی مادح مولودی رئیس ارشد این مجموعه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این تیم یار آوردیم:

امید میباشد که مشتریان همیشگی و قدیمی هم مهم حضور در باشگاه مشتریان تارنما مولودی مال، ما را مفتخر کنند و هم زمان از هدایا و تخفیفات ویژه وبسایت اینترنتی اسباب و اثاث خانگی مولودی مال برای مشتریان سابق به کار گیری نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت مشتری عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

برای مراجعه به تارنما مولودی متاع میتوانید از آدرس تحت استفاده نمایید:

آدرس سایت قانونی تیم مولودی مال: مولودی مال

لوگو مولودی مال
لوگو مولودی مال

فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

فروشگاه کالی ناب در سالهای پیشین به عنوان یکی از از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین شرکت عمل خود در حوزه اسباب خانگی را از سال ۲۰۱۸ با واردات محصولات مهم کیفیت دیجیتال شروع کرد. محصولاتی عمدتا دارای برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این شرکت از به عبارتی در آغاز بر این اورجینال بوده میباشد که لیاقت خرید کننده کالی ناب خرید یک فرآورده مهم میزان مرغوب بودن و راضی بودن بخش هست و خیر هر کلایی حیاتی هر قیمیتی.

اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از ارزش رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی می باشد وقتی که هدف شما هم ارائه محصولات کلیدی میزان مرغوب بودن و نیز بها مطلوب و رقابتی میباشد کار پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. ولی همین گروه امیدوار می باشد که به امداد معبود و عملکرد همکاران کماکان که تا به امروز در تحقق این اهمیت چیره بوده‌اند در آتی هم جهت جلب راضی بودن مندی اکثر مشتریانشان سعی ببیشتری صورت بدهند.

کالی ناب بی حریف در بها محصولات شیائومی در بازار

در ضمن فروشگاه کالی ناب رو در راستا محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی حیاتی قیمت رقابتی و بسیار عالی به نسبت بازار ارزش محصولات شیائومی در نظر گرفت.

برای مراجعه به مغازه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی لینک و پیوند ذیل کلیک نمایید:

آدرس وب سایت دکان اینترنتی کالی ناب: کالی ناب

لوگو کالی ناب
لوگو مغازه کالی ناب

فروشگاه محصولات خانه و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

یک تارنما آیتم پسند برای بانوان و نوعروسان نقص‌ پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به صورت حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته میباشد و از نخست سرمایه خود را بر تهیه و تنظیم محصولات کلیدی میزان مرغوب بودن بنا گذارده است.

بهار سال ۱۴۰۰ کرکره مغازه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا اهمیت خدماتی مختلف و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای تمامی چیز فروشی و فروش نامطمئن، اهمیت نگاهی اهمیت و هدف راضی بودن مشتریان خویش را از میان تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خود گزینش کند؛ مطمئن‌تر، دارای کیفیت‌تر و اصلی ارزش های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی اورجینال

در ارتباط حساس تارنما خانگی لند اساسی مدیر فروش متشخص این تیم توانمند و کلیدی کیفیت کلام کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع بسیار همین سایت به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات اثاثیه خانگی سوال پرسیدیم، البته پاسخ آقای هیمن عبداله پوری زیاد جذاب و به اندازه بود:

در سال چهارم فعالیت خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و قدمی جدید برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و دارای مجموعه‌ای از بهترین مراکز مستقیم صادرات محصولات اثاثیه خانگی و اسباب و اثاث جانبی بر سر میز مذاکره نشستیم و حساس متخصصین همین حوزه در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و راهنمایی خرید مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

آقای هیمن عبداله‌پوری مدیر فروش مجموعه خانگی لند

مشاهده و باز‌نگری محصولات تارنما خانگی لند پیشنهاد میشه، مخصوصا برای بانوان و دوستانی که به جهت تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

خانگی لند لوگو
لوگو دکان اینترنتی خانگی لند

آدرس وب سایت خانگی لند یکی از بهترین مراجع تنظیم و خرید جهیزیه عروس از بانه: خانگی لند

پیشرومال یک وب سایت جامع از لوازم خانگی و محصولات تکنولوژی روز عالم pishromall

سایت مغازه اینترنتی پیشرو مال ، از ذیل تیم سایتهایی می باشد که تمرکز اصلی آن‌ها بر محصولات یگانه و تکنولوژیک است، همین مغازه در سال 1400 اهمیت فروش محصولات وب سایت آمازون در ایران و اهمیت قیمت کاهش از این وب سایت بر سر زبانها افتاد.

پیشرومال به شکل جدی، فعالیت خویش را در راستا محصولات 'خانگی گجت و جانبی اساسی کیفیت و گارانتی دار در سال 1401 آغاز کرد. هدف همین گروه فروش محصولات اهمیت میزان مرغوب بودن و دارای قیمت های مناسب و سرویس ها متمایز از دیگر سایت ها می باشد. مجموعه پیشرومال همت بر ارسال محصولات در سرعت بالا ترین دوران و بالاترین سرویس ها را دارد.

مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین روزگار ممکن را دارد. قیمت محصولات موجود در پیشرومال سعی شده همواره به روز باشد و میتوانید اصلی خیال سهل وآسان ثبت سفارش نمائید.

در واقع مسئله خاصی که پیشرو محصول را در بخشی این مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات وبسایت برنده آمازون در محصولات همین سایت اینترنتی می باشد.

حتما سری به همین وب سایت بزنید، شاید شما نیز مانند ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در سایر سایتها یا این که سرچ های اینترنتی اهل ایران نتونید ببینید:

سایت پیشرومال: پیشرومال

فروشگاه پیشرومال
لوگو دکان پیشرومال

یک وبسایت بینظیر به جهت خرید لپ تاپ استوک، مارک نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

اما برسیم به معرفی پنجمی آیتم از لیست معرفی 1+4 دکان برتر، فروشگاهی غیر اسباب خانگی ولی ضروری به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید لپ تاپ، فروشگاه اینترنتی آبیدر استوک به تیتر وب سایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ مشغول به عمل شده است.

خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این امکان را به جهت مشتریان مهیا می‌آورد که ارزش ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را تحلیل کنند. نکته دیدنی در گزینه لپ تاپ استوک بها آن است. بودجه آیتم نیاز به جهت خرید لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم میزان دارایی مورد نیاز به جهت خرید یک لپتاپ نو مهم مشخصاتی شبیه است.

اما آنچه مغازه لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا متفاوتی می کند، علاوه بر قیمت منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره خوب قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید هر لپ تاپی اصلی همین مجموعه در ارتباط باشید و محصولات همین دکان رو یه نگاه بندازید.

آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید کردن فارغ از نگرانی

مسئله اساسی در خرید کردن لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و سلامت بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی به جهت راحتی خیال مشتریان، بدون شک قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای کامل دستگاه را به جهت مشتریان ارسال میکنند.

همچنین مهلت به کارگیری مشخصی را برای اعضا در حیث گرفته اند که در صورتی که در زمان به کار گیری مشکلی متوجه دستگاه شد فارغ از هزینه دستگاه را رجوع و برگشت داده و یا این که هزینه را به حساب مشتری واریز می نمایند و یا دستگاهی فارغ از خلل احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

یکی دیگر از خدماتی که توسط آبیدر استوک ارائه می‌شود، امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. کلیدی توجه به حجم بالای سفارشات، عملکرد کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

برای خرید و یا تماشا نوع های محشر لپ تاپ استوک قطعا به آبیدر استوک سر بزنید:

خرید و ارزش لپ تاپ استوک : آبیدر استوک

در نهایت در یک جدول میتونیم این چهار مغازه رو اهمیت هم مقایسه کنیم:

در جدول تحت همت کردیم بهترین خصوصیت های هر فروشگاه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
مولودی مال بالا بله بله بله عالی
کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
جدول مقایسه خدمات 1+4 دکان معرفی شده

در صورتی که شما نیز دکان لطف میشناسید صد رد صد معرفی کنید.

نکات حساس در خرید کردن اینترنتی

امکان خرید کردن و فروش امن از طرز اینترنت، عاملی کلیدی برای برد کسب‌وکارهای اینترنتی است. اکثری از مشتریان نسبت به همین دسته معاملات شک وتردید دارا هستند چون نگران‌اند که داده ها شخصیشان به وسیله هکرها یا کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. دارای یاری علم روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

این فناوری‌ها به‌سرعت در درحال حاضر پیشرفت‌ میباشند و هر روز به جهت امنیت و راحتی بخش اعظم خرید کردن و فروش اینترنتی یک استراتژی جدید ابداع می‌شود. حساس وجودِ این، هنوز هم اکثری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استفاده از اینترنت شک دارند و نگران مسائل امنیتی هستند.

نکته دارای که در خرید اینترنتی بایستی به آن اعتنا نمایید این می باشد که خرید خود را از یک وبسایت دارای و خوش سابقه انجام دهید. بدون شک نظرات کاربران در رابطه اساسی ارآیه جنس و راضی بودن مشتریان را در نظر بگیرید.

به همین نکته دقت کنید که به جهت پیدا نمودن وب سایت های اعتبار در نتیجه های جستجو ممکن هست تقلبی صورت دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس همت کنید سایت هایی که میشناسید را انتخاب کنید نیکی لزوما تارنما هایی که در نتایج ابتدایی وب سایت گوگل بالا آمده اند. در اسم وب سایت مراقب غلط املایی یا دامنه ی آن (به تیتر مثال .net به جای .com .net) باشید و بدون شک از صحت و صدق آدرس وبسایت اطمینان حاصل کنید.

حتما از سایتهای اصلی ssl دارای خرید کنید

هرگز اهمیت به کارگیری از کارت اعتباری خویش از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاشتن نکرده می باشد ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. البته همین آیتم را به چه صورت متوجه شویم؟ سایتی که اهمیت SSL رمزگذاری شده میباشد آدرس اینترنتی آن با HTTPS شروع می شود نه صرفا دارای HTTP.

علاوه بر این نمادی از یک قفل کوچک نیز در آدرس توشه آن ظاهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار نشانی یا نوار حالت زیر قرار دارااست که جایگاه قرارگیری آن ، بستگی به نوع مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS اکنون حتی در تارنما هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند هم فعال می باشد ونشانه ای از امن بودن آن سایت دارد. همین استاندارد تا جایی حیاتی میباشد که گوگل Chrome هر صفحه ی فارغ از رمزگذاری SSL را به تیتر “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

از رمز دوم پویا به کارگیری کنید

رمز پویا کارت بانکی یکی از از اصلی‌ترین موارد امنیتی به جهت جلوگیری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی حساس روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مرز و بوم زیاد گسترده شده و بخش اعظمی از افرادی که اطلاعات کمی از روش‌های سارقان امروزی دارا هستند دچار ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

در موقعیت رمز ثابت شما برای خرید اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم دائمی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری نظیر شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به روش فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک کاغذ جعلی پرداخت می‌کشانند.

مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که به عبارتی رمز پویا راهکاری برای وصال به امنیت در خدمات اینترنتی است. در برعلیه رمز ثابت، رمز پویا قرار داراست و به معنای کلمه و واژه رمزی هست که می‌تواند صرفا برای یک بار در تراکنش گزینه استعمال قرار گیرد. بر شالوده آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ دلیل شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرز و بوم است. به همین خاطر به کار گیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در دستور فعالیت قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود حیاتی جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی تمامی بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کمتر داد.

با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کارگیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید کردن اینترنتی یا پرداخت‌های نیازمند رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، به کار گیری کنند.

اهمیت داشتن درگاه پرداخت

یکی از بهترین فعالیت هایی که در سال های اخیر در باطن مرزوبوم شروع شده، تصویب و هدایت مغازه های اینترنتی است. علامت اعتماد الکترونیکی که بوسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور‌ایران به دکان های آنلاین دیتا می شود بهترین روش به جهت تشخیص و شناسایی یک وب تارنما دارای از وب تارنما های نا امن و کلاهبردار است.

تمامی مغازه های آنلاین می توانند حیاتی ثبت اسم اینترنتی در سامانه آرم اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir خواهش تصویب دیتاها و اختصاص آرم اعتماد را داشته باشند. همینطور تمامی فروشگاه های مورد تایید می بایست علامت اعتماد الکترونیکی را (که به رخ یک e آبی رنگ به یار یک یا چندین نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل نمودن یک آیکون گرافیکی فعالیت چندان سختی نیست. در نتیجه چنانچه می خواهید از امنیت یک وب وبسایت کاملا مطمئن گردید به اندازه هست به برگه به دست آوردن و کارهای حیاتی علامت اعتماد الکترونیکی در این وب تارنما مراجعه نمایید و حساس یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن تارنما مورد حیث اطمینان پیدا کنید.

درگاه بانکی را بررسی کنید

فروشگاه های آنلاین به جهت خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد به کار گیری می کنند. پس در این نخست باید توجه داشته باشید که هرگز به فروشگاهی که برای انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت شخصی به کار گیری می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی اساسی استعمال از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را اساسی بانک مورد نظر برقرار می کنند. به همین ترتیب در صورتی که به نوار آدرس وب وبسایت بانکی که از طرز فروشگاه به آن متصل شده اید توجه کنید، در شروع آن می بایست کلمه https را مشاهده کنید. در صورتی که برگه خزانه مورد حیث حیاتی عبارت http میباشد هیچ وقت دیتاها حساب بانکی خویش را در آن وارد کنید.

نکته سوم: در هنگام وارد کردن اطلاعات کارتتان در صفحه خزانه گزینه نظر، حتی اگر همگی شرایط دیگر نیز مثبت بودند تا جای ممکن از ورقه دکمه های مجازی (Virtual Keyboard) به کار گیری کنید تا ضریب امنیتی فعالیت شما بالاتر باشد. همچنین تا حد قابلیت و امکان از کافی نت ها و رایانه های موجود در مرکز ها عمومی مانند مدارس و دانش گاه برای انجام خرید اینترنتی استعمال نکنید.

از مرورگر به روز به کارگیری کنید

بسیاری از اشخاص از مرورگرهای دیرین و غیراستاندارد نظیر اینترنت اکسپلورر ورژن ۶ یا مرورگرهای قدیمی دیگر استفاده می‌کنند.

توجه نمائید که چنانچه به تندرست داده ها خویش اهمیت می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به درستی بر روی مرورگر خود ببینید، از نهایی نسخه مرورگر مورد علاقه‌تان به کار گیری کنید. چون در اصل مرورگرها خویش اهمیت مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که کلیدی کشف آن ها نسخه‌ای جدید جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از آخری ورژن مرورگرتان به جهت خرید الکترونیکی استفاده کنید.

 

روش فعالسازی رمز پویا برای خرید کردن اینترنتی


پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی صرفا و صرفا به وسیله بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خویش به شعب آن بانک مراجعه کنند. همینطور دریافت رمز پویا از طرز پیام کوتاه و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های فراهم شده به جهت ارائه آن به مشتریان بوسیله بانک‌ها است. بانک مرکزی هم دارای هدف تحلیل و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

در اکثر بانک‌ها باجه‌ای به منظور ارائه خدمات الکترونیک در لحاظ گرفته شده و مشتریان هر بانک به جهت اخذ راهنمایی و خدمات دارای ارتباط اساسی رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها دریافت کنند. همینطور در رخ پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند همین حیاتی را از روش روابط‌عمومی مدیر شعب هر خزانه پیگیری کنند. یا این که اصلی مرکز پشتیبانی تلفنی بانک تماس بگیرند.

نکات پایانی

معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از نحوه یکی از از بانک‌های مرزوبوم اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین هنگامی می‌خواهید تراز پرداخت وجه را از روش کارت انجام دهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

بسیاری از سارقان اینترنتی اصلی طراحی و ایجاد درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های اساسی بانکی و آدرس‌های مشابه آن را در اختیار کاربران قرار داده و به محض وارد کردن اطلاعات بانکی، اقدام به سرقت اطلاعات حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی کاربر می‌کنند، لذا باید نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خود اقدام کنند.

مجرمان سایبری حساس ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و باور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اسباب و اثاث خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا این که عضو را وارد صفحه جعلی و شبیه سازی شده خزانه کرده یا این که در بعضا از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مثل دیوارو شیپور مبادرت به گرفتن گوشه ای از پول محصول به تیتر پیش پرداخت یا این که به عبارتی بیعانه کرده و بعد قطع رابطه می‌کنند.

در پایان گشوده هم باید به همین نکته اشاره نماییم که یک دکان معتبر را نمی قدرت تنها دارای توجه به جايگاه آن در وب وب سایت هایی مثل الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن هست یک صفحه فروشگاهی ساده در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب سایت مالامال زرق و برق اینترنتی اهمیت هزاران بازدید کننده و سکو جهانی بالا داشته باشد. حیاتی رعایت همین نکات ساده می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

در ده سال اخیر، اهمیت اعتنا به سرعت بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت افراد به خرید کردن اینترنتی رغبت مضاعف زیادی نشان داده‌اند ولی نکته‌ای که همواره از شروع کسب و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

به یاد داشته باشید که اهمیت توجه به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از دنیا فراروگریز ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکات بالا از مهمترین مواردی هست که می‌تواند برای اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی به شما یاری نماید و درایت شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا ببرد تا در غایت خرید کردن اینترنتی بدون دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

امیدواریم همین مقاله توانسته باشد برای شما در خرید کردن اینترنتی خوبتر کمک کننده و راهنما باشد.

با تشکر

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن