دانلود کتاب pdf

کتاب های PDF جایگزین خوبی برای کتاب های چاپی هستند. کافی است سری به اینترنت بزنید تا بتوانید با تعداد زیادی کت

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 24 آذر 1399
کتاب های PDF جایگزین خوبی برای کتاب های چاپی هستند. کافی است سری به اینترنت بزنید تا بتوانید با تعداد زیادی کتاب های پی دی اف رو به رو شوید. کتاب های پی دی اف عموما در موضوعات مختلفی موجود هستند و شما می توانید در رابطه با هر موضوعی کتاب مورد نظرتان را پیدا، آن را دانلود یا خریداری کنید.

معتبرترین سایت برای دانلود کتاب پی دی اف کدام است؟

سایت های زیاد در فضای اینترنت وجود دارند که می توانید نسخه PDF کتاب مورد نظرتان را در آن ها پیدا کنید. برخی از این کتاب ها به صورت رایگان و برخی با پرداخت هزینه قابل دریافت هستند. دانلود کتاب PDF رایگان نیاز به دانستن اطلاعات خاصی ندارد. اما در مورد کتاب هایی که نیازمند پرداخت هزینه هستند، باید حتما سایت هایی را انتخاب کنید که درگاه های مطمئن داشته و شناخته شده باشند. سامانه دانلود مقاله و کتاب ایران پیپر یک سایت ایرانی با قدمت چندین ساله در این زمینه هست.
دانلود کتاب pdf
دانلود کتاب pdf

چگونه یک کتاب پی دی اف کمیاب را پیدا کنم؟

موضوع دانلود کتاب های پی دی اف زمانی سخت می شود که شما به دنبال یک کتاب کمیاب با موضوعی خاص باشید. این کتاب ها معمولا به صورت رایگان در دسترس نیستد و برای خرید آن ها باید حتما هزینه پرداخت کنید. پرداخت هزینه بابت کتاب هایی که به زبان خارجی هستند، کمی مشکل تر است. این کتاب ها را باید حتما از سایت های مرجع خریداری کنید. سایتی مانند آماوزن مثال خوبی از این سایت هاست. آمازون دسته بندی وسیعی از کتاب های PDF کمیاب را دارد که می توانید، آن ها را خریداری کنید. البته این موضوع فقط برای کاربرانی امکان پذیر است که دارای حساب بانکی بین المللی باشند. در غیر اینصورت باید از روش دیگری که در ادامه به آن پرداخته ایم استفاده کنید.

چگونه بدون داشتن حساب بانکی بین المللی از آمازون کتاب بخرم؟

بیشتر کاربران ایرانی دارای حساب بانکی بین المللی نیستند. بنابراین توانایی خرید از سایتی مانند آمازون را ندارند. در مواقع خرید کتاب های ضروری این موضوع به مشکلی بزرگ برای تبدیل می شود سایت ایران پیر این مشکل را حل کرده است. ایران پیپر را می توانیم نسخه فارسی بخش فروش کتاب سایت آمازون بدانیم. تمام کتاب هایی که در امازون موجود است در سایت ایران پیپر نیز با همان کیفیت یافت می شود. کافی است سری به این سایت با آدرس IRANPAPER.IR بزنید. کتاب های موجود در این سایت را می توانید یا به صورت رایگان و یا به صورت پولی خرداری کنید.

چگونه نسخه پی دی اف کتاب را از ایران پیپر به صورت رایگان دانلود کنم؟

ایران پیپر کتاب های موجود در آرشیو خود را به دو دسته تقسیم کرده است که گروهی از آن ها به صورت رایگان در دسترس هستند. برای آنکه بدانید کتاب مورد نظر شما در آرشیو رایگان وجود دارد یا خیر مراحل زیر را طی کنید: ۱٫ بخشی از عنونان در بخش مربوط به جست و جوی کتاب در صفحه اول سایت (به آدرس https://iranpaper.ir ) وارد کنید. ۲٫ گزینه کتاب های رایگان از منوی کشویی کنار باکس جست و جو انتخاب کنید. ۳٫ بر روی جست و جوی کتاب کلیک کنید.   در صورتی که کتاب شما به صورت رایگان موجود باشد می توانید بر روی آن کلیک کرده و با استفاده از لینک های ارائه شده، آن را دانلود کنید.

چگونه نسخه پی دی اف کتاب ها را با ۹۵ درصد تخفیف از ایران پیپر خریداری کنم؟!

قبل از آنکه در مورد نحوه خرید کتاب لاتین از ایران پیپر صحبت کنیم، بهتر است از ویژگی برتر سایت ایران پیپر نسبت به دیگر سایت های با خبر شوید. تمام کتاب هایی که در سایت ایران پیپر به فروش می رسد، ۹۵ درصد پایین تر از قیمت اصلی آن در سایت مرجع است. اکنون برای خرید کتاب کافی است مراحل زیر را انجام دهید: ۱٫ نام کتاب را با املای درست در باکس جست و جو وارد کنید. ۲٫ از منوی کشویی کناری گزینه سایر کتاب ها را انتخاب کنید. ۳٫ بر روی گزینه جست و جو کلیک کنید. ۴٫ در صورت موجود بودن کتاب و ظاهر شدن کتاب، آن را به سبد خرید خود اضافه کنید. ۵٫ مراحل خرید را تکمیل کنید و پرداخت را انجام دهید.  
دانلود کتاب از آمازون
دانلود کتاب از آمازون
  با انجام این مراحل، نهایتا در عرض ۱۲ ساعت لینک دانلود کتاب مورد نظر شما، در دسترستان قرار خواهد گرفت.

چگونه می توانم کتابی که در هیچ سایتی پیدا نمی کنم را از طریق ایران پیپر درخواست دهم؟

ایران پیپر یک ویژگی دیگر را برای کاربرانش قرار داده است و آن سفارش کتاب هایی است که در آرشیو سایت موجود نیست. برای درخواست کتاب باید مراحل زیر را انجام دهید: ۱٫ هر دو مرحله خرید و دریافت رایگان کتاب را امتحان کنید. ۲٫ در صورتی که کتاب شما موجود نبود، بر روی گزینه سفارش کتاب ظاهر شده کلیک کنید. ۳٫ در صفحه ای که باز می شود، مشخصات کتاب خود را وارد کنید. ۴٫ بعد از محاسبه قیمت از طرف سایت ایران پیپر و اعلام آن به شما پرداخت را انجام دهید.  
دانلود کتاب از آمازون با ایران پیپر
دانلود کتاب از آمازون با ایران پیپر
  پس پرداخت لینک دانلود کتاب، حداکثر طی ۱۲ ساعت آماده و در اختیار شما قرار می گیرد. read more
آخرین مطالب