طراحی سایت برای فروش محصول

طراحی وبسایت به جهت فروش محصول چه یک عکاس آزاد باشید، چه صاحب یک مغازه دشوار افزاری، یا این که جور دیگری از ک

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 27 شهریور 1401

طراحی وبسایت به جهت فروش محصول

چه یک عکاس آزاد باشید، چه صاحب یک مغازه دشوار افزاری، یا این که جور دیگری از کسب و عمل کوچک، یک وب تارنما خوب به جهت موفقیت شرکت شما ضروری است. چنانچه به دنبال طراحی سایت نو یا این که بهینه کردن وب سایت فعلی خویش هستید، در اینجا 10 تراز اصلی به جهت آغاز و امداد به وب تارنما به دست آوردن و کار کوچک خویش به جهت رقابت اثرگذار در بازار آنلاین آورده شده است.

1. یک اسم دامنه خوب به گزینش کنید

نام دامنه شما که به تیتر آدرس وب وب سایت شما نیز شناخته می شود، اکثر اوقات نقطه ورود به وب سایت شما است. حیاتی می باشد که برای هدف ها امکان استعمال و همینطور به جهت بهینه سازی موتورهای جستجو( SEO وبسایت )  تأثیر مهربانی بگذارد. به عنوان نمونه فرض شما شرکت طراحی وبسایت در گرگان میباشید ، پس همت نمایید از اسم شهر و خدماتی که انجام می دهید در نام دامنه خویش استعمال کنید در همین رخ موثرتر خواهد بود.

در اینجا چند نکته به جهت تولید یک اسم دامنه بهینه وجود دارد:

املای آن را آسان کنید. تلاش کنید از لغات عامیانه، ساختگی یا به شدت باطنی استعمال نکنید.

آن را تا حد قابلیت و امکان کوتاه نگه دارید. هر چه کوتاه تر باشد، به خاطر سپردن و تایپ صحیح آن آسان تر است.

از اعداد و ارقام و خط فاصله پرهیز کنید. آنها به سختی به خاطر سپرده می شوند و کاهش از نام های دامنه تنها کلمه ای دقیق و به یاد ماندنی هستند، و ممکن هست در هنگام صداگذاری اسم دامنه خطا متوجه شوند.

اطمینان حاصل نمایید که به یاد ماندنی است. با وجود وب‌سایت‌های بسیار فراوان در اینترنت، اساسی هست که نام وب‌سایت شما جذاب باشد تا مردم شیوه دسترسی به آن را در آتی به خاطر بسپارند.

بررسی کنید که آیا قیمت مطلوب است. تعیین کنید که آیا می توانید نشانی وب وبسایت آیتم حیث خویش را اصلی قیمت مطلوب خریداری کنید چون بخش اعظم اسم های دامنه عالی گرفته شده اند و می بایست از صاحب و مالک فعلی خریداری شوند.

از نام های بی معنا پرهیز کنید. نامی را گزینش نمایید که معنایی را بیان نماید تا اعضا بلافاصله بدانند به دست آوردن و فعالیت شما چیست. یاهو و google نام های جذابی هستند، البته برندسازی آن ها مضاعف گران بود و ممکن میباشد به دست آوردن و عمل ریز شما میزان دارایی یکسانی نداشته باشد.

یک URL مناسب SEO تولید کنید. در صورت لزوم، سعی کنید یک نشانی وب سایت سازگار حساس سئو ایجاد کنید که شامل کلمات حیاتی و موقعیت جغرافیایی باشد. به تیتر مثال: https://surena3d.com/

2. میزبانی وب وب سایت یا این که هاست ایمن و حیاتی پشتیبانی فنی عالی خریداری کنید

میزبان وب وبسایت (یا گاهی زمان ها به تیتر هاست شناخته می شود) شرکتی است که فناوری و خدمات لازم به جهت تماشا وب وبسایت در internet را ارائه می دهد. شما نام دامنه خویش را به ارائه دهنده هاست خود متصل می نمایید تا زمانی که کاربران از نشانی وب تارنما شما مشاهده می کنند، وب وب سایت شما را که در حساب میزبانی خود ذخیره می کنید نشان دیتا شود.

3. تفسیر واضحی از به دست آوردن و عمل خویش را به شکل پررنگ سناریو دهید

مهم میباشد که فوراً به مردمان اطلاع دهید که چه کسی میباشید و چه کاری انجام می بدهید تا هنگام مشاهده از وب وب سایت به دست آوردن و عمل ریز شما احساس سردرگمی نکنند. اطمینان حاصل نمایید که بنر با کاغذ اساسی شما و بنرهای بعدی بازنمایی بصری خدمات شما هستند، و همچنین حساس یک تار نوشته مقدماتی در بالای کاغذ میباشد که توصیف می نماید شما چه کسی هستید و چه می کنید. .

علاوه بر این، مطمئن شوید که هر دو منوی پیمایش با و پاورقی شما مهم پیوندهای صفحه «درباره ما» هستند که به راحتی قابل دسترسی هستند تا افراد بتوانند روی آن‌ها کلیک نمایند و درباره به دست آوردن و عمل شما عمده مطالعه کنند.

4. بهترین سیستم مدیر محتوا را پیاده سازی کنید

سیستم مدیریت محتواCMS یک برنامه یا برنامه قابل انعطاف افزاری می باشد که به جهت تولید و مدیر محتوای دیجیتال استفاده می شود. یک CMS عالی به شما امداد می نماید تا وب سایت خویش را نگهداری کنید و به جهت به کارگیری از آن به دانش فنی متعددی نیاز ندارید. شما باید یک CMS را گزینش کنید که برای نیازهای اختصاصی به شخص شما طراحی شده باشد. سیستم های گوناگون به دلایل متفاوتی نظیر عضو پسند بودن، توسعه پذیری و میزان دارایی استعمال می شوند.

5. یک پلتفرم تجارت الکترونیک خوب گزینش کنید

اگر قصد دارید کالاها و/یا خدمات را از طرز وب وب سایت خود بفروشید، به جهت انجام این عمل به فناوری مطلوب نیاز دارید. (اگر در حالا حاضر چیزی نمی فروشید و قصد سفارش وبسایت شرکتی دارید ، ممکن میباشد بخواهید این عمل را انجام دهید چون تجارت الکترونیک به طور بالقوه می تواند سود شما را ارتقاء دهد.) درصورتیکه تصمیم دارید به کاربران اجازه بدهید به شکل آنلاین اصلی شما معامله کنند، بایستی پلتفرم مناسب را برای خود انتخاب کنید. گونه تجاری.

6. یک رابط کاربری وب وب سایت جالب، به یاد ماندنی و دیدنی ایجاد کنید

مطمئن گردید که وب سایت به دست آوردن و کار ریز شما رابط کاربری تأثیر مثبتی بر جای می گذارد که سبب به نتایج می شود. اساسی اجرای پیشنهادات زیر می توانید این عمل را انجام دهید:

 • از گرافیک های قشنگ و فونت های خوانا استعمال کنید.
 • مطمئن گردید که گرافیک شما به جهت بارگذاری سرعت بالا فشرده و بهینه شده است. اگر وب وبسایت شما کند است، موتورهای جستجو مانند google جايگاه شما را جریمه می کنند.
 • در آیتم رقابت تحقیق نمایید تا مشاهده کنید چگونه وب وب سایت های خود را طراحی و بهینه کرده اند. اجزای مشابهی را پیاده سازی کنید که برای وب وبسایت کسب و عمل کوچک شما فعالیت می کنند.
 • در گزینه مخاطبان هدف خویش تحقیق کنید تا ملاحظه کنید آنها از تارنما شما چه می خواهند و انجام آن را به جهت آنان آسان کنید.
 • در طول طراحی وب تارنما خود به طور مداوم در برند بمانید.
 • یک سیستم ناوبری بصری طراحی کنید که به کاربران امکان می دهد به سرعت به صفحه ها گزینه نیاز خویش برسند.
 • اطلاعات تماس اهمیت دسترسی آسان را منتشر کنید.
 • فراخوانی آشکار (مخصوصاً دکمه‌های «اکنون خرید») را بگنجانید.
 • صفحاتی را ساخت نمایید که برای وب سایت های تجاری ریز استاندارد هستند، مانند:
 • صفحه اصلی
 • درباره ما
 • محصولات/خدمات (با توضیحات و تصاویر جذاب)
 • نقشه سایت (برای اهداف سئو)
 • تیم مدیریت
 • با ما تماس بگیرید
 • شرایط به کار گیری (قرارداد آنلاین قاضی بر طرز استفاده کاربران از سایت شما)
 • سیاست حفظ حریم خصوصی
 • صفحات اضافی مرتبط حساس کسب و فعالیت ریز خاص شما

7. وب وب سایت کسب و فعالیت کوچک خود را به جهت موتورهای جستجو بهینه کنید

سئو مجموعه ای از اقداماتی می باشد که شما در وب وب سایت خود اعمال می نمایید تا اطمینان حاصل نمایید که موتورهای جستجو وب وب سایت شما را به طور مطلوب فهرست و مرتبه بندی می نمایند و سپس آن را به کاربران موتورهای جستجو نشان می دهند. هنگامی که وب سایت شما توسط موتورهای جستجو خزیده می شود، با وب وب سایت هایی که محتوای شبیه دارند رقابت می کند. هرچه طراحی و محتوای وب سایت شما خوب تر باشد، تارنما شما در صفحه ها نتیجه های موتور جستجو بالاتر نشان داده می شود.

سئو عمدتاً شامل اقدامات پایین است:

 • تحقیق و پیاده سازی لغات کلیدی
 • کد وب وبسایت بهینه
 • سرعت بارگذاری سریع
 • ایمن بودن و نصب سند SSL؛ SSL یک فناوری امنیتی استاندارد میباشد که تضمین می نماید داده های ارسال شده در بین وب سرورها و مرورگرها خصوصی باقی می مانند
 • داشتن وبسایت سازگار مهم موبایل
 • وجود بک لینک و پیوند های اساسی میزان مرغوب بودن (لینک هایی در وب سایت های خارجی کلیدی محتوای مرتبط) که به وبسایت شما منتهی می شود
 • داشتن بسیاری از نظرات مثبت آنلاین (Google، Yelp، Facebook و غیره)
 • استفاده از پیوندهای داخلی در سرتاسر تارنما برای نگه داشتن مردم در کلیک و خواندن
 • استفاده از رسانه های اجتماعی به جهت لینک و پیوند دادن به تارنما خویش (لینکدین، توییتر، فیس بوک، پینترست و غیره)
 • سئو یک روند مداوم و بسیار اصلی می باشد که می تواند به معنای تفاوت در میان نمایش در کاغذ اول صفحات نتیجه ها موتور کاوش (که باعث به راه‌بندان مجانی زیادی به جهت وب سایت شما می شود) یا این که کاغذ 300 (در عاقبت فارغ از ترافیک) باشد.

8. به طور منظم محتوای اهمیت کیفیت ساخت و منتشر کنید

هم کمیت و هم تازگی محتوا به جهت موتورهای جستجو دارای است، به این ترتیب مهم است که برنامه ای به جهت نشر مقالات اصلی کیفیت و/یا پست های وبلاگ در تارنما خویش و در وب سایت های خارجی که به وب سایت شما لینک دارند ساخت کنید. چنانچه می خواهید در نتیجه ها موتورهای جستجو رتبه بالایی کسب نمایید و مردم را تشویق نمایید که بارها و بارها به وبسایت شما بازگردند، بایستی وب وبسایت خویش را مهم محتوای نو و دارای ارتباط هرچه بیشتر به روز کنید.

علاوه بر محتوای برگه ایستا و مقالات، یک فرم خوب از محتوا به جهت ارسال در وب سایت شما، توصیه طومار ها است. درخواست از مشتریان خویش و آن‌گاه تکثیر آن ها در وب وب سایت خود، راهی خوب برای ارسال محتوای جدید و با میزان مرغوب بودن در وب سایت شما هست که کسب و فعالیت ریز شما را جالب تر می کند.

مطمئن گردید که محتوای شما از لحن مناسب و مهم مارک به کارگیری می نماید که مردم از قرائت آن لذت ببرند.

9. ابزارهای وب مستر را کارگزاشتن کنید

با نصب Google Analytics و Google Search Console هر دو ترجیحاً از طریق Google Tag Manager و Bing Webmaster Tools از دیتا های اهمیت برای کمک به تجزیه و تحلیل ازدحام و کارایی تارنما استعمال کنید. از این ابزارها می قدرت برای ردیابی انواع دیتاها تحت استفاده کرد:

 1. بازدیدکنندگان روزانه، هفتگی و ماهانه وب سایت شما
 2. آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن