قیمت سبوس برنج قهوه ای دکتر بیز در آریوکالا/09109483228

نحوه تولید سبوس برنج: بیشتر ارزش غذایی برنج در جوانه و سبوس آن نهفته است که در طی فرآیند آسیاب دور ریخته می ش

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 2 آذر 1401

نحوه تولید سبوس برنج:

بیشتر ارزش غذایی برنج در جوانه و سبوس آن نهفته است که در طی فرآیند آسیاب دور ریخته می شوند. سبوس لایه بیرونی آندوسپرم برنج است.

 

برخلاف تصور رایج، زمانی که سبوس برنج به عنوان یک محصول جانبی در طی فرآیند آسیاب به دست می آید، می توان آن را اکسید کرد.

 

در این صورت تلخ می شود و خاصیت خود را از دست می دهد، اما در شرکت تولید کننده این محصول با روش تکنولوژی جدید از اکسید شدن محصول جلوگیری می شود.

 

سبوس برنج قهوه ای:

سبوس برنج قهوه ای منبع غنی از پروتئین، ویتامین، فیبر و آنتی اکسیدان است و فواید بسیاری برای سلامتی دارد.

 

گنجاندن سبوس برنج در سبد غذایی روزانه برای درمان مشکلاتی مانند دیابت، چاقی، افزایش وزن، ریزش مو و حتی یبوست مناسب است.

 

جالب است بدانید که خواص سبوس برنج بیشتر از خود برنج است، به طور کلی دانه هایی که حاوی سبوس هستند و سبوس از آن جدا می شود ویتامین ها و پروتئین های مهم خود را از دست می دهند، پس بهترین کار این است که صدا به صورت جداگانه تهیه شود. و به طور موازی استفاده می شود تا از تمام خواص آن بهره مند شود

 

خواص درمانی سبوس برنج قهوه ای

 

سبوس برنج قهوه ای یکی از مفیدترین و مغذی ترین ترکیبات مورد نیاز بدن است. سبوس پوشش بیرونی سطح برنج قهوه ای است و سرشار از مواد معدنی و ویتامین است که برای حفظ سلامت پوست، مو، دستگاه گوارش، گردش خون، سیستم عصبی و کلیه ها و مصرف خوب و منظم آن بسیار مفید است. از بسیاری از مشکلات جسمی جلوگیری می کند. سبوس برنج قهوه ای یکی از بهترین و پرطرفدارترین محصولات تغذیه ای تولید شده توسط این شرکت است و طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است.

 

خواص بی نظیر سبوس برنج قهوه ای

 

سبوس موجود در برنج قهوه ای به دلیل دارا بودن ترکیبات معدنی، ویتامین ها به ویژه ویتامین های گروه B و ریزمغذی ها دارای خواص فراوانی است و مصرف آن به همه افراد به ویژه زنان باردار بسیار توصیه می شود. ، کودکان و سالمندان.

 

مقدار مصرف گانودرما و سبوس برنج

 

تا اینجا با خواص قارچ گانودرما و سبوس برنج به طور جداگانه و کاربرد آن ها آشنا شدیم و قضاوت کردم که هر کدام از این گیاهان دارویی و درمانی به تنهایی برای سلامت عمومی انسان در طول زندگی او مناسب و کافی هستند. حال اگر گانودرما و سبوس برنج با هم و به نسبت مناسب استفاده شوند مکمل هم خواهند بود و اثری مضاعف خواهند داشت. گانودرما و سبوس برنج را می توان با غذا یا به صورت دم کرده به تنهایی یا مثلاً با نوشیدنی های گرم مانند قهوه استفاده کرد و از خواص آنها بهره برد.

 

آیا گانودرما و سبوس برنج را با هم بخورم؟

 

در مورد خواص گانودرما و سبوس برنج توضیحاتی ارائه شده و استفاده از آنها مکمل و تقویت کننده یکدیگر است. اما برخی از افراد از مشکلات گوارشی رنج می برند و می خواهند این وضعیت را بهبود بخشند. بنابراین استفاده همزمان از این دو مجموعه می تواند برای او مشکل ایجاد کند. بنابراین استفاده همزمان از این دو الزامی نیست و می توانید هر دو را در یک برنامه ثابت استفاده کنید و یا از گانودرما و سبوس برنج با دوز کمتر استفاده کنید. برای مثال از سبوس برنج در کنار غذا استفاده کنید و از پودر گانودرما به عنوان ماریناد استفاده کنید.

 

قیمت سبوس برنج قهوه ای دکتر بیز

آخرین مطالب