مراحل انتخاب یک فلش مموری خوب با قیمت مناسب

اگر به مرحله انتخاب و خرید فلش مموری رسیده اید ، خرید فلش مموری اینجا کلیک کنید حتماً در ذهن شما بوده است که ا

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 12 شهریور 1399
اگر به مرحله انتخاب و خرید فلش مموری رسیده اید ، خرید فلش مموری اینجا کلیک کنید حتماً در ذهن شما بوده است که اکنون کدام یک از فلش مموری ها را انتخاب کنم؟! با توجه به تنوع درایوهای فلش در این برند ، ظرفیت و حتی شکل ظاهری خرید فلش مموری آنها ، شما باید انتخاب درستی داشته باشید.

بهترین فلش مموری 2019

  البته ، بعضی اوقات مردم ترجیح می دهند خرید فلش مموری کارت حافظه را بیش از درایو فلش خریداری کنند. اگر هنوز در خرید کارت حافظه یا درایو فلش USB شک دارید ، بهتر است ابتدا مطمئن شوید که کدام یک برای شما مناسب است ، سپس اقدام به خرید کنید. در آخر ، اگر به این نتیجه رسیدید که خرید کارت microSD بهتر است خرید فلش مموری ، یک راهنمای خرید کارت حافظه می تواند کمک زیادی به شما کند. اما در این مقاله نکاتی را بررسی می کنیم که باید قبل از خرید فلش مموری به آنها توجه کنید. ما به شما اطمینان خرید فلش مموری می دهیم اگر این نکات را دنبال کنید و این مراحل را دنبال کنید ، خرید خوبی خواهید داشت. حافظه فلش و کارت حافظه 32 گیگابایتی کدام نوع حافظه فلش برای شما مناسب است؟ بسته به نوع حافظه فلش ، باید گزینه ای متناسب خرید فلش مموری با نیازهای خود پیدا کنید. ظاهر ، قدرت بدن چشمک زن ، رنگ بدن و موارد دیگر ممکن است برخی از گزینه هایی باشد که در خرید شما تأثیرگذار است. با این حال ، مسائل خرید فلش مموری مهمتری در مورد رنگ بدنه فلاش وجود دارد. در ادامه به مهمترین مواردی که تأثیر مستقیم در قیمت فلش دارند اشاره خواهیم کرد.

بهترین مارک فلش مموری

  1. بالاترین ظرفیت را با توجه به خرید فلش مموری بودجه خود انتخاب کنید! ممکن است فکر کنید که ظرفیت حافظه فلش یکی از پارامترهایی است که همه هنگام خرید به آن توجه می کنند و چیزی نیست که فراموش خرید فلش مموری شود! اما واقعیت این است که بارها و بارها ، پس از یک یا دو ماه ، مردم تعجب می کنند که چرا آنها یک فلش USB با ظرفیت بالاتر خریداری نکرده اند! این به این دلیل است خرید فلش مموری که کاربران دید درستی از ظرفیت مورد نیاز ندارند. معمولاً اولین ظرفیتی که کاربران به ذهن می رسند کمتر از میزان مورد نیاز آنها است. محبوب ترین ظرفیت در بین کاربران 32 و 64 گیگابایت است ، اما بسته به نوع پرونده هایی که معمولاً می خواهید انتقال دهید ، ظرفیت خرید فلش مموری فلاش مورد نظر را انتخاب کنید. حافظه فلش با ظرفیت های مختلف از 1 گیگابایت تا 2 ترابایت موجود است.

بهترین درایو فلش USB 3 برای لپ تاپ

  2. سرعت انتقال اطلاعات فلش گاهی خرید فلش مموری بسیار مهم است! اگر یک درایو فلش USB را به عنوان یک حافظه قابل جابجایی می بینید ، زیاد به سرعت انتقال فلش یا سرعت خواندن و نوشتن توجه نکنید! این توصیه ممکن است برای شما عجیب به نظر برسد ، اما ما پیشنهاد می کنیم که گاهی سعی کنید عادت اسراف و کمال گرایی را کنار بگذارید! سرعت انتقال حافظه فلش یکی از عواملی خرید فلش مموری است که در قیمت آن تأثیر مستقیم دارد. به همین دلیل است که می گوییم اگر فقط به دنبال یک مخزن متحرک برای داده های خود هستید ، به سرعت انتقال داده توجه خرید فلش مموری نکنید. سعی کنید به جای پرداخت هزینه بیشتر برای خرید یک درایو فلش 3.0 ، همین مقدار را برای یک فلش مموری USB با سرعت کم اما با ظرفیت بالا هزینه کنید! اما اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به طور مداوم اطلاعات را از Flash به رایانه شخصی یا بالعکس منتقل می کنید ، سرعت خواندن و نوشتن خرید فلش مموری Flash گزینه مهمی برای شماست که باید برای بررسی وقت بگذارید. اما قبل از بررسی انواع درایوهای فلش USB از نظر سرعت خواندن و نوشتن ، بیایید نگاهی کوتاه به اهمیت این ویژگی بیندازیم. انواع فلش با ظرفیت های مختلف را می توانید خرید فلش مموری در صفحه خرید فلش مموری فروشگاه جانبی بررسی کنید.

راهنمای خرید فلش مموری علم فردا

  منظور از سرعت خواندن و نوشتن خرید فلش مموری فلش چیست؟ وقتی فلش مموری را به رایانه متصل می کنید ، در حال خواندن یک درایو فلش هستید و منتظر دیدن اطلاعات آن هستید. در اصل ، خواندن داده های فلش فقط توسط رایانه انجام نمی شود. اگر یک فلش OTG دارید و آن را به تلفن خود متصل خرید فلش مموری می کنید ، اساساً تلفن شما اطلاعات فلش را می خواند! اکنون همین فرآیند برای نوشتن اطلاعات در حافظه های فلش اعمال می شود. نوشتن هنگامی انجام می شود که پرونده ها و اطلاعات را از Flash به تلفن یا رایانه خود منتقل کنید!

نکات مهم در خرید فلش مموری

  هرچه سرعت درایو فلش USB بیشتر باشد ، خرید فلش مموری روند نوشتن و خواندن داده ها نیز سریعتر انجام می شود. به همین دلیل ، سرعت فلش یکی از مهمترین پارامترها برای افرادی است که به طور مداوم پرونده ها را انتقال می دهند. از آنجا که انتقال پرونده های سنگین بیشتر طول می کشد ، توصیه می شود هزینه بیشتری برای یک درایو فلش پرسرعت پرداخت کنید.

بهترین مارک فلش مموری 64 گیگ فلش خوب چی بخریم

بهترین درایو فلش USB از نظر سرعت خرید فلش مموری چیست؟ درایوهای فلش با درگاه USB 2.0 رایج ترین درایوهای فلش هستند. سرعت چشمک زن USB 2.0 کمتر از سرعت چشمک زن USB 3.0 است. می توان گفت که Flash 3 حدوداً 10 برابر سریعتر از Flash 2. حافظه فلش USB 3.0 معمولاً گرانتر از درایوهای فلش سری 2 است.
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن