قبل از حرکت رو به جلو شاهین تا به حال به نقد و بررسی آنچه اتفاق افتاده است به خط حمله فصل گذشته.

“این هفته برای اولین بار ما شده ایم پس ما جلسات مجازی و رفتن را از طریق فیلم و همه چیز را” چپ مقابله با جیک ماتیوز کرد و گفت: در یک ویدئو کنفرانس از خانه اش در نزدیکی هوستون. “رفتن بیش از سال گذشته مسائل است.”

فصل گذشته شاهین’ خط حمله بود که تلاش برای ادغام دو rookies هرگز گرد هم آمدند. آنها وارد فصل را با پنج دور اول پیش نویس میدارد شروع در خط حمله. این گروه ترجیح استارت در خط حمله با هم بازی برای تنها 45 از 1,189 جرم بزند (3.7%).

اجرای-بازی اعداد و عبور-حفاظت از شماره های نفرت انگیز بودند.

شاهین پر شد – برای از دست دادن و یا بدون افزایش — در 21 درصد از آنها 362 در حال اجرا نمایشنامه که رتبه 27 در NFL با توجه به فوتبال خارج است.

خط داد تا 50 کیسه و 135 کارفرمایی بازدید. این linemen توهین آمیز که دریافت تخم مرغ سبز بزرگ افراد سیگاری از کارفرمایی Matt Ryan پس از 2017 فصل احتمالا نمی توانید یک هدیه خوب پس از 2019.

ماتیوز که مجموعه خود وارد فصل هفتم و در 100 بازی های NFL می داند که این واحد باید بهبود در سال 2020 است.

“مرد من یک کمال گرا است که همیشه وجود دارد برخی از چیزهایی که من می خواهم به گرفتن بهتر در گفت ماتیوز ساخته شده که نرم افزار کاسه پس از 2018 فصل است. “من می خواهم به قادر به اجرای توپ بهتر است به عنوان خط حمله. من فکر می کنم آن است که فقط رفتن به آمده با زمان با بچه ها, یادگیری چگونه به بازی با هر یک از دیگر.”

امیدوار راست گارد کریس Lindstrom دچار شکسته پا در فصل بازکن. او برای بازی در فینال چهار بازی. Rookie حق مقابله با Kaleb McGary بود و آن را نشان داد ،

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من می خواهم بهبود به عنوان یک گروه ما می توانید بهبود” ماتیوز گفت. “اما من می دانم که ما باید همه قطعات راست را که اتفاق می افتد.”

در پیش نویس NFL های شاهین اضافه شده گارد/مرکز مت هنسی که انتخاب شد در دور سوم به خط حمله. او در رقابت برای شروع در سمت چپ گارد و اگر او برنده رقابت او به بازی بعدی به متیوز.

“من بسیار هیجان زده هستم,” ماتیوز گفت. “بچه های ما انجام یک کار واقعا خوب در آوردن استعداد خوبی. من هیجان زده به کار با او.”

هنسی اصلی رقابت خواهد آمد از نه سال کهنه James Carpenter.

“فقط در این هفته گذشته ما فقط شروع به صحبت کردن به یکدیگر” ماتیوز گفت. “بدیهی است که ما در میانهی شب در فرد ملاقات کرد با این همه چیز در جریان است. من هیجان زده به عقب بر گردیم در فرد و در این زمینه و کار با (Hennessey). او بسیار با استعداد است. من خوشحالم که او را در اینجا.”

ماتیوز معتقد است در حال اجرا پشت تاد Gurley که در امضا رایگان آژانس می تواند کمک به بهبود عجله حمله.

“پسر عموی من (سابق قوچ linebacker) رس (ماتیوز) به من گفت که او یک شخص و بازیکن است و من باید واقعا هیجان زده است که او در تیم ما” ماتیوز گفت. “او ثابت کرده است که او یک گل میخ. من از کار اخراج شدند تا برای جلوگیری از برای او و امیدوارم او را نگاه خوب است.”

ماتیوز می داند که داشتن تداوم کلیدی برای موفقیت آمیز خط.

“داشتن یک گروه با هم به خصوص مانند آن 2016 (سوپر جام فصل) … من فکر نمی کنم هیچ یک از ما از دست رفته یک ضربه محکم و ناگهانی واقعا برای بیشتر قسمت ها بود و این که برخی از ما بهترین فوتبال” ماتیوز گفت. “به عنوان یک خط حمله که زمانی که شما در حال رفتن به انجام برخی از بهترین کار خود را هنگامی که شما در حال که با یکدیگر راحت است.”

آنها باید سعی کنید به اوراق قرضه به عنوان بهترین آنها می تواند بیش از سیستم عامل های دیجیتال در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“بدیهی است که این راه مورد نظر ما را می خواهید به آن را انجام دهد” ماتیوز گفت. “اما من فکر می کنم مربیان این چند هفته به عقب مجازی این برنامه من واقعا تعجب که چگونه به خوبی آن را برای رفتن.”

ماتیوز گفت: او تطبیق جلسات مجازی.

“هنگامی که ما در خارج وجود دارد ما را به استفاده از آن” ماتیوز گفت. “بدیهی است که امکان استفاده از آنچه که ما می توانید انجام دهید در این زمان در حالی که هنوز هم امن است.”

ماتیوز است که در یک باشگاه بدنسازی در خانه اش او شده است پس همان برنامه تمرین است که او اجرا شده در گذشته offseasons. هنگامی که او را از بیرون رفتن در این زمینه او می رود و با خود به سالن از شهرت پدر بروس متیوز.

پدرش به او کمک می کند تا با تکنیک های قرار می دهد و او را از طریق یک تمرین در پایان جلسه.

“من دوست دارم انجام می دهند که” جیک ماتیوز گفت. “بخش مورد علاقه من است که چیدن مغز خود را.”

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در dledbetter@ajc.com

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله