پلیس ضد شورش پراکنده یک antigovernment تجمع در یک مرکز خرید در هنگ کنگ در روز جمعه.

عکس: آنتونی کوان/گتی ایماژ

هنگ کنگ–پلیس ضد شورش با استفاده از اسپری فلفل برای پاک کردن تظاهرکنندگان از یک مرکز خرید جمعه اولین برخورد در ماه به عنوان شهر antigovernment جنبش به دنبال احیای اعتراضات پس از سکون در طول coronavirus بیماری همه گیر.

بعد از پلیس ممنوع سالانه مه روز اعتراض سازمان یافته توسط اتحادیه های کارگری شورش افسران در نیروی در سراسر شهر است که اعمال قانون منع بیش از چهار نفر جمع آوری به عنوان بخشی از اجتماعی-فاصله تلاش ها برای مقابله با ویروس است.

نمرات نقاب معترضان, اما جمع آوری شده در بازار ایستاده یک یا دو متر از هم به خواندن سرود غیر رسمی این جنبش قبل از شورش افسران نقل مکان کرد و در, با استفاده از اسپری فلفل به پاک کردن محل.

شورش افسران پاک جمعیت طرفدار دموکراسی تظاهرکنندگان در هنگ کنگ در روز جمعه.

عکس: آنتونی والاس/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

با هیچ جامعه coronavirus عفونت بیش از یک هفته هنگ کنگ از ساکنان بسته بندی سواحل و مغازه های جمعه کار روز تعطیل عمومی در نشانه از حالت عادی بازگشت. برای برخی از, است که به معنای از سرگیری خصومت با دولت است. به عنوان روش های تابستان طرفدار دموکراسی تظاهر کنندگان به دنبال احیای جرم حمایت از آنها دریافت شده در سال گذشته به دو میلیون نفر عضو یک تجمع در ماه ژوئن به مخالفت حال حاضر مرده استرداد لایحه.

با اهداف گسترده تر از جمله پرس و جو به اتهام سوء استفاده پلیس مخالفان اردوگاه رو به افزایش فشار از پکن و شهرستان دولت. چندین بالا مشخصات ارقام دستگیر شده اند و مقامات چینی خواستار هنگ کنگ تصویب امنیت ملی و قوانین به جرم رفتار مانند فتنه و یا ترویج جدایی از سرزمین اصلی است.

پس از شش ماه از اعتراضات—مربوط توسط درگیری ها بین پلیس و تظاهرکنندگان—هیچ کس نمی داند چه آینده نگه می دارد برای هنگ کنگ به عنوان یک محل برای زندگی و مالی توپی. تیک تاک ساعت است: چین گرفتن را سفت به عنوان 2047 نزدیک و شهر را منحصر به فرد آزادی منقضی خواهد شد. عکس های اعتباری: Visualtraveling

این شهر با رهبر, مدیر اجرایی, کری لام یکشنبه خواست مردم در برابر بیشتر ناآرامی که سوار این شهر به رکود قبل از coronavirus فرفورژه بیشتر قتل عام در کسب و کار و معیشت مردم. هنگ کنگ اقتصاد ممکن است قادر به زنده ماندن در زمستان با دولت بسته محرک اما “ما ممکن است قادر به زنده ماندن مداوم سیاسی شکنجه و سودای خشونت” او پست شده در Facebook صفحه.

بسیاری از ساکنان تصمیم به بازگشت جنبش و تقویت اقتصاد با حمایت از معترضان و دوستانه کسب و کار در طول چهار روز تعطیلات آخر هفته. در شلوغ خرید منطقه خلیج کازوی در روز جمعه صف های طولانی دیده می شد در حباب-چای مغازه ها که خود را تزئین مغازه با اعتراض پیام.

“شما می دانید بعد از اینکه به دام افتاده برای مدت طولانی, طبیعی است که شما می خواهید برای دریافت کردن و خرج کردن پول و به حمایت از ‘زرد’ مغازه گفت:” 60 ساله پزشکی کارگر است که می رود و توسط گربه است اما او را به نام به خاطر ترس از هدفمند توسط مقامات. رنگ زرد است که به طور گسترده ای مورد استفاده در هنگ کنگ برای نشان دادن پشتیبانی از جنبش دموکراسی خواهی.

مربوط به پوشش

  • چین طول می کشد سخت تر خط در هنگ کنگ در میان Coronavirus اعتراض آرامش
  • برای مقابله با کروناویروس هنگ کنگ می گوید جهان ماسک کار
  • هنگ کنگ برخورد با کروناویروس و تظاهرات به دست میلیاردها دلار پول نقد

عصر روز جمعه صدها نفر از معترضان نقاب با حضور در شهر جدید پلازا مرکز خرید در شا تین منطقه هنگ کنگ آواز خواندن و شعار دموکراسی شعار. حدود 7 بعد از ظهر جوخه از افسران پلیس با شورش دنده یورش برده و راه اندازی محاصره خطوط در بازار, صحنه از برخی از خونین بازداشت در سال گذشته شد. 8 p. m. آنها از کار اخراج شدند اسپری فلفل در تظاهرات از جمله حداقل دو انتخاب منطقه اعضای شورای.

تظاهرکنندگان بسیج در یک مرکز خرید در هنگ کنگ در روز جمعه.

عکس: قوم و خویش چونگ/آسوشیتد پرس

چند نفر دیده می شد زنده-تصویری تغذیه گرفتن جریمه برای نقض ممنوعیت گردهمایی اجتماعی یک بیماری همه گیر اندازه گیری در حال حاضر در حال انتقاد به عنوان وسیله ای برای سرکوب معترضان.

پلیس در حال حاضر مجوز برای تجمع در روز شنبه برگزار شده توسط هنگ کنگ کنفدراسیون اتحادیه های کارگری.

در سراسر شهر, اتحادیه گروه به جای راه اندازی ده ها تن از غرفه هر کدام با بیش از چهار نمایندگان برای جلوگیری از سقوط ناپاک از اجتماعی-فاصله گرفتن قانون است. بسیاری از آنها از نزدیک تماشا توسط phalanxes از پلیس گشت زنی در خیابان.

لی Cheuk-yan-دبیر کل طرفدار دموکراسی اتحادیه توزیع آگهی در یک خیابان غرفه در خرید منطقه مونگ کوک, دفاع بیشتر کارگران به راه اندازی اتحادیه های کارگری در هنگ کنگ است.

“بسیاری از مردم در حال حاضر اتحادیه های کارگری به عنوان یکی از آینده را در خط مقدم در مبارزه با” آقای لی گفت.

اعتصاب توسط کارگران بیمارستان در ماه فوریه به تقاضای بسته شدن کامل مرز با سرزمین اصلی چین که در آن همه گیر شروع شد و به هنگ کنگ شد و به دنبال آن دولت حرکت به مهاجرت بسیاری از پست های بازرسی. اعتصاب یک مثال خوب است که “به یاد هنگ کنگ مردم از این مسیر است که ممکن است کار” آقای لی گفت.

نوشتن به Joyu وانگ در joyu.wang@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله