در ابتدا AJC Peachtree که با تاخیر تا روز شکرگزاری

Coronavirus همه گیر شده است لازم به تعویق افتادن یک آتلانتا استقلال روز سنت است که عملا مترادف با تعطیلات. The Atlanta Journal-Constitution هتل هفت افراز جاده مسابقه است که اجرا کردن Peachtree خیابان در هر چهارم جولای از زمان آغاز آن در سال 1970 بوده است تحت فشار قرار دادند به روز شکرگزاری, Nov. 26.

“هدایت شد به شرح زیر است” آتلانتا آهنگ باشگاه, مدیر اجرایی, غنی Kenah گفت: AJC. “با وجود این واقعیت است که منحنی ممکن است نگاه خوبی در جولای 4 وجود دارد نه فقط به اندازه کافی اطلاعات در این زمان به اندازه کافی تست و جامعه پزشکی فقط می تواند راحت با آوردن هزاران نفر از مردم با هم به سرعت.”

“مارک بردلی: حرکت AJC Peachtree تا به حال به انجام

برگزاری مسابقه تقریبا پنج ماه بعد Kenah گفت: “اجازه می دهد تا برای تست به میزان قابل توجهی یافت, تماس, ردیابی اتفاق می افتد و آن را اجازه می دهد تا ما را به بهتر آماده برای گرد هم آوردن مردم در گروه های بزرگتر.”

در ماه مارس Kenah رفتم جلو با ثبت نام برای 51 در حال اجرا از Peachtree بر این اساس است که مسیر باشگاه تا به حال نه دریافت اطلاعات از مقامات بهداشت که “Peachtree است در خطر می افتد نه در چهارم جولای.” یک خوش Kenah گفت که او صرفا به تأخیر انداختن آنچه برخی ممکن است تصور کنند که اجتناب ناپذیر به تعویق افتادن این مسابقه اما معتقد بود در آن زمان است که بزرگترین در جهان 10 کیلومتری مسابقه می تواند اجرا شود. اما در ادامه گفتگو با تیم پزشکی از جمله بیماری های عفونی خبرگان رهبری Kenah برای به تعویق انداختن بزرگترین 10 کیلومتری جاده مسابقه.

فراتر از خطرات بالقوه بهداشتی به شرکت کنندگان Kenah گفت که او نیز عمیقا تحت تاثیر تلفات که COVID-19 گرفته است نه تنها در کسانی که زندگی می کند که آن را ادعا کرده و خود و خانواده بلکه در جامعه پزشکی است.

خطرات بهداشتی ممکن است پایین تر در ماه جولای “اما هنگامی که شما را در درک عدم قطعیت در کوتاه مدت عدم تست و کلی خستگی عامل توسط کسانی که در جامعه پزشکی اولین پاسخ دهندگان و شما را در درک چه مقدار ما باید آنها را برای Peachtree شد کریستال برای ما روشن شد که در آن زمان (به تعویق انداختن),” Kenah گفت.

در مورد 45,000 مردم — به خوبی تحت 60,000-شرکت کنندگان حداکثر که در این مسابقه همیشه بازدید — ثبت نام برای Peachtree در ماه مارس است. آنها باقی خواهد ماند و تایید شده برای این مسابقه است. آهنگ باشگاه را دوباره باز ثبت نام Aug. 31 برای پیگیری اعضای باشگاه و هفت. 7 برای افراد غیر عضو در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده. ثبت نام ادامه خواهد داد تا سپتامبر. 13, مگر اینکه زمین را پر می کند به 60,000 قبل از آن نقطه.

فرود در روز شکرگزاری بود یک راه حل است که شامل عوامل متعدد. یکی مانند روز استقلال روز شکرگزاری است که یک روز محبوب برای مسابقات جاده. (آهنگ باشگاه برگزار شد مسابقه دو ماراتون در شکرگزاری از 1981 تا 2009 و پس از آن این باشگاه حفظ آن نیمه ماراتن و افزود 5K. کسانی که مسابقه لغو خواهد شد به نفع Peachtree.)

دو بعدها در سال است که آمار و ارقام به خطر پایین تر از آن ممکن است در روز کارگر دیگر تاریخ است که باشگاه در نظر گرفته شود. همچنین این باشگاه می خواستم به یک تاریخ انتخاب کنید که به حداقل رساندن تاثیر بر روی کسب و کار واقع در یا در نزدیکی هتل هفت افراز.

این مسابقه شامل تغییرات را به تلاش به حساب خطرات بهداشتی. به طور معمول تقریبا تمام زمینه گروه بندی به 21 شروع گروه که شروع هر پنج دقیقه. شرکت کنندگان در این سال Peachtree جدا خواهد شد به چند گروه و با فاصله بیشتر از هم جدا. آب ایستگاه نیز خواهد شد پیکربندی مجدد و پیگیری باشگاه کار خواهد کرد با مارتا در برنامه ریزی حمل و نقل.

شرکت کنندگان که نمی توانید و یا نمی خواهید برای شرکت در یک شکرگزاری Peachtree باید گزینه ای را برای اجرای این رویداد تقریبا (باشگاه ارسال خواهد شد آنها را دان تی شرت), تسلیم ورود آنها به 2021 انتقال شماره خود را به شخص دیگری اهدا $42 هزینه ورودی به باشگاه و یا دریافت بازپرداخت. آخرین گزینه این است که غیر معمول برای مسابقات جاده و نه ساخته شده و بدون درد است.

این هتل هفت افراز صندوق کمک می کند تا این باشگاه برنامه ها و Kenah گفت که او تا به حال به غیر روحانی کردن 10 درصد از کارکنان خود را از حدود 33 نفر است.

“ما می خواهیم به استاندارد طلا چگونه رویدادهای اندازه گیری می شوند در این زمان از عدم قطعیت” Kenah گفت. “و به مردم همه از این گزینه ها فقط احساس می کند مانند چیزی که حق انجام دهد. با این حال گفت: آتلانتا آهنگ باشگاه را احساس تاثیر این بیماری همه گیر برای سال آمده است.”

با وجود این برنامه وجود ندارد و به یقین در این مسابقه اجرا خواهد شد در روز شکرگزاری ، Kenah گفت که لغو این مسابقه در نظر گرفته شد اما که به اندازه کافی وجود ندارد اطلاعات منجر به باشگاه در این جهت است. Kenah گفت که کارشناسان بهداشت و درمان است که باشگاه مشورت با زن در حال “محتاطانه خوشبین” است که با زمان بیشتر و آزمایش Peachtree انجام می شود با خیال راحت در نوامبر است.

“ما با استفاده از بهترین اطلاعات و بهترین راهنمایی که ما به عنوان (سهشنبه),” Kenah گفت. “و مانند دیگر وقایع و سازمان ها در سراسر جهان ما در حال تلاش برای توان امیدوار و واقع بینانه در همان زمان.”

این برنامه ها که با هم برای شکرگزاری Peachtree. Kenah گمان wryly که “ما باید یک بزرگ ترکیه در علفزار در ناحیهای در شمال غربی پارک” که در آن finishers جمع آوری شده است.

“من امیدوارم که ما به عقب نگاه کنند و تشخیص دهند که آن را یک جشن واقعی از Peachtree در شکرگزاری,” او گفت:. “اما که هر کس می خواهد به نگاه به جلو به بعد چهارم جولای.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر