سازمان های اطلاعاتی تایید ووهان تحقیقات ویروس

این ووهان موسسه ویروس شناسی در ووهان چین در آوریل 17.

عکس: هکتور retamal/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

واشنگتن—ایالات متحده هوش جامعه علنا تایید کرد این است که تلاش برای تعیین اینکه آیا coronavirus فرار کرده اند ممکن است از یک آزمایشگاه در ووهان شهر که در آن همه گیر آغاز شد.

در غیر معمول بیانیه عمومی دفتر مدیر اطلاعات ملی و یا ODNI همچنین گفت که آمریکا و سازمان های اطلاعاتی موافقم با گسترده اجماع علمی است که “Covid-19 ویروس بود نه ساخته دست انسان و یا اصلاح شده ژنتیکی است.”

اما ODNI که مختصات کار از 17 سازمان های جاسوسی امریکا گفت ایالات متحده هوش “ادامه خواهد داد به دقت بررسی فناورى اطلاعات و هوش برای تعیین اینکه آیا شیوع شروع از طریق تماس با حیوانات آلوده و یا اگر آن را ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان.”

آمریکا و سازمان های اطلاعاتی به ندرت بحث در مورد کار خود و یا نتیجه گیری علنی و ODNI بیانیه مشخص شده از این الگو است.

متحده تعادل بهداشت عمومی و رفاه اقتصادی به عنوان مستندات منقضی; آمریکا و سازمان های اطلاعاتی تایید بررسی اگر coronavirus فرار از آزمایشگاه در ووهان; اپل و آمازون گزارش سود. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Matthew هچر/ایسنا

رئیس جمهور تهمت و میگوید که او با هوش است که ارتباط ووهان موسسه ویروس شناسی با منشاء ویروس. “بله, من,” او گفت: در پاسخ به یک سوال در کاخ سفید در مورد اینکه آیا او دیده می شود از جمله هوش است. خواسته به استادانه درست شده او گفت: “من نمی توانم به شما بگویم که من مجاز نیست به شما بگویم که.”

آقای ترامپ گفت: دولت به دنبال نزدیک در این مسئله و ابراز امیدواری کرد که پکن می تواند در آینده در مورد آن.

وال استریت ژورنال و دیگر سازمان های خبری که قبلا گزارش کرده اند که سازمان های اطلاعاتی آمریکا در حال بررسی این که آیا این ویروس ممکن است فرار کرده اند از یک آزمایشگاه در ووهان موسسه ویروس شناسی.

هیچ شواهد بتن پدید آمده برای حمایت از آزمایشگاه تئوری و دولت چین بارها و بارها آن را تکذیب کرد. ارشد مقامات ایالات متحده قبلا اذعان کرد تلاش ها برای نگاه به این که آیا این ویروس ممکن است فرار کرده اند از این موسسه که در آن دانشمندان با بررسی بت coronaviruses به عنوان بخشی از یک تلاش جهانی برای درک ویروس است که می تواند در برخواهد داشت خطر برای انسان است.

نقش چین در گسترش ویروس به شکل برجسته به بحث در ایالات متحده, که در آن بیش از یک میلیون نفر آلوده شده اند با بیش از 61,000 کشته شدند. کارشناسان در ایالات متحده و جاهای دیگر باید گسله چین برای به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد شیوع بیشتر به سرعت و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او اغلب مورد حمله قرار پکن زمانی که سوال در مورد دولت خود coronavirus پاسخ.

سناتور. تام پنبه یک جمهوری خواه از آرکانزاس که نشسته در کمیته اطلاعات مجلس سنا برای ماه پیشنهاد کرده است یک آزمایشگاه حادثه می تواند منجر به این بیماری همه گیر. وزیر امور خارجه مایک Pompeo بارها و بارها به نام توجه به مشارکت احتمالی آزمایشگاه در ووهان و اصرار داشت که چین اجازه می دهد خارج از کارشناسان به آزمایشگاه.

روزانه گزارش Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا
توجه: برای تمام 50 ایالت و دی سی, ایالات متحده آمریکا سرزمین و کشتی است. اطلاعات به روز شده در روزانه.
منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

در اواسط ماه آوریل ارتش ژنرال علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: آمریکا مقامات امنیتی گرفته شده بود یک نگاه سخت در شواهد و مدارک در مورد امکان دخالت های چینی آزمایشگاه. “و من فقط می گویند در این مرحله آن را مجمل اگر چه وزن از شواهد به نظر می رسد نشان می دهد طبیعی است. اما ما نمی دانیم که برای برخی,” او گفت:.

سوزان میلر یک ODNI سخنگوی اختلاف است که این تحقیقات باعث شده درخواست کاخ سفید و یا دیگر بخش های این دولت یا آن را دریافت کرده بود فشار وارد در یک خاص نتیجه گیری. “ما به این اتهامات از فشار سیاسی بسیار جدی و دیده می شود بدون این اقدامات به تاریخ. ما را دیده اند هیچ مدرکی از این” خانم میلر گفت.

آقای ترامپ—پنجشنبه خواسته که آیا او موافق با هوش جامعه را نتیجه رسیدند که این ویروس بود نه ساخته دست انسان و یا اصلاح شده ژنتیکی — گفت: او تا به حال دیده نشده از گزارش این موضوع. معلوم بود چه گزارش آقای ترامپ با اشاره به.

بسیاری از کارشناسان علمی که مطالعه کرده اند این ویروس می گویند آن است که بسیار بعید است که آن را فرار از ووهان آزمایشگاه و همه گیر مسلما آغاز شد به عنوان یک نتیجه از انسان بودن آلوده از حیوانات. برخی از کارشناسان ایمنی زیستی با این حال باید سوال ووهان آزمایشگاه روش های ایمنی و گفت: این امکان وجود دارد که دانشمندان وجود دارد مطالعه این ویروس و از آن فرار کرد.

کارشناسان در انتقال ویروس باید گفت که رمان coronavirus می افتاده از خفاش به انسان به طور مستقیم یا از طریق واسطه پستاندار در یک از راه های مختلفی از جمله تماس در هنگام شکار و یا حمل و نقل از حیوانات. این توالی ژنتیکی از ویروس خرس قوی شباهتی به دیگر بت coronaviruses که قبلا شناسایی شده و کارشناسان گفته اند که وجود دارد به نظر نمی رسد به نشانه هایی از انسان های مهندسی تغییرات به ویروس.

سابق آمریکا مقامات امنیتی گفته اند که قطعی نتیجه گیری دقیق ریشه های شیوع ویروس خواهد بود دشوار است اگر نه غیر ممکن است هوش tradecraft به تنهایی.

برای انجام این کار نیاز به پیدا کردن “یک تفنگ سیگار کشیدن” گفت: Glenn Gerstell سابق مشاور عمومی از آژانس امنیت ملی. “من شگفت زده نمی شود اگر ما هرگز تا پایان با واقعی قطعی جواب او گفت:” در طول یک رویداد آنلاین اسپانسر شده از طرف جورج میسون دانشگاه هیدن مرکز.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن برای Warren P. Strobel در Warren.Strobel@wsj.com و داستین Volz در dustin.volz@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر