اسرائیل بازگشایی بسیاری از کسب و کار در این هفته از جمله آرایشگران. اما رستوران ها و کافه ها بسته باقی می ماند به جز takeout.

عکس: ایسنا/زوما پرس

تل آویو—اسرائیل به عنوان شروع به بلند کردن مستندات با هدف شامل گسترش coronavirus دولت است و با توجه به یک امتیاز بر اساس سیستم برای کمک به تعیین این که چه کسی باید در نظر جداسازی حتی پس از اقدامات برداشته شده است.

دولت ها در سراسر جهان در حال مطالعه طرح های مختلف است که اجازه می دهد آنها را به راه اندازی مجدد اقتصاد خود را در حالی که به حداقل رساندن خطر عفونت های جدید و مرگ و میر. بیشتر خواهد شد در سمت چپ بر روی تخته رسم در نظر گرفته شده بیش از حد بحث برانگیز اما این پیشنهاد نشان دادن مقامات تقلا برای احیای فعالیت های اقتصادی و محدود کردن آسیب به جامعه است.

Clalit Health Services یک semipublic ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی است که در خدمت نیمی از اسرائیل به مردم پیشنهاد کرده است یک سیستم است که اختصاص امتیاز برای کمک به مردم خود را تعیین سطح خطر و تصمیم بگیرد که آیا به در خانه باقی می ماند پس از محدودیت ها برداشته.

دولت در نظر دارد این پیشنهاد در میان تعدادی از دیگران توجه کنند.

تحت Clalit سیستم در معرض خطر خواهد بود اختصاص داده مبتنی بر سلامت فرد و سن. از قبل موجود شرایط مانند بیماری های قلبی و دیابت و فشار خون بالا می تواند به ارزش یک نقطه در هر یک مشخصات خطر به عنوان سابقه سیگار کشیدن و چاقی و یا بستری شدن در بیمارستان.

بسته بر روی تعدادی از نقاط آسیب پذیر مردم خواهد بود. به عنوان افراطی خطر و یا در معرض خطر. هر کسی در سن 70 ساله یا مسن تر به طور خودکار در نظر گرفته شود در معرض خطر با سه امتیاز و یا بیشتر قرار دادن آنها در خطر شدید دسته و دیدن آنها توصیه به ماندن در خانه. کسانی که بین 50 و 69 با دو امتیاز در نظر گرفته خواهد شد در معرض خطر به عنوان کسانی که زیر 50 با چهار امتیاز و یا بیشتر.

اسرائیل تحمیل کرده است درجات مختلفی از مستند از ماه مارس با ممنوعیت ورود اتباع خارجی و nonresidents.

عکس: menahem kahana/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Clalit تعمق در مورد اینکه آیا به موضوع پتو توصیه برای کسانی در نظر گرفته شده در معرض خطر و یا خیاط مشاوره بسته به محل و حرفه. برای مثال معلمان مهد کودک ممکن است دریافت مجموعه ای متفاوت از توصیه های از میز کارگران در cubicles.

Clalit است که ارائه مشاوره به دولت در بازگشایی روش پیشنهاد می کند که دولت باید ارائه پشتیبانی های اضافی برای پر خطر افراد به آنها را تشویق به جدا.

زد Balicer, Clalit ارشد نوآوری افسر گفت که مقامات اسرائیل در حال حاضر با استفاده از یک نسخه از سیستم امتیاز به تصمیم می گیرید که چگونه به اولویت بندی coronavirus آزمون برای بیماران.

مقامات اسرائیلی کاهش یافته است به نظر در این نقاط بر اساس پیشنهاد. آنها می گویند که آنها به دنبال راه های خلاقانه برای بازگشت زندگی به حالت عادی به عنوان آنها می آیند تحت فشار از کسب و کار و کارگران به بازگشایی اقتصاد است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما فکر می کنید این امتیاز بر اساس سیستم ارائه می دهد یک راه موثر برای جوامع با خیال راحت به بازگشایی? پیوستن به مکالمه زیر.

آنها هشدار داد که هر سیستم که مجرد از اقشار جامعه از جمله افراد مسن می تواند به تولید یک واکنش و گفت: دولت میلی به نیاز مردم به در خانه باقی می ماند بعد از مستندات برداشته می شوند. در عوض این سیستم و دیگران می تواند کمک راهنمای افراد تصمیم گیری گفت: مقامات دولتی و مدیران در Clalit.

فشار به اعتصاب تعادل بین حق حفاظت از بهداشت عمومی و حاوی خسارت اقتصادی بالا است.

اقتصاد اسرائیل است که انتظار می رود به کوچک 6.3 درصد در سال جاری با توجه به صندوق بین المللی پول. نرخ بیکاری در حال حاضر 27 درصد است و می تواند سنبله بیشتر اگر این مستند در ادامه با توجه به اسرائیل خدمات اشتغال است.

اسرائیل تحمیل کرده است درجات مختلفی از مستند از ماه مارس برای جلوگیری از گسترش این ویروس با اکثر فروشگاه ها بسته و ممنوعیت ورود اتباع خارجی و nonresidents. این کشور گزارش کرده است 16,004 coronavirus موارد از جمله 8,758 کسانی که بهبود یافته اند. دو صد و بیست و سه فوت کرده اند.

رو به با داده ها نشان می دهد که بیشتر مردم از بهبود در حال حاضر آلوده و کاهش میزان مرگ و میر در بسیاری از کشورهای دیگر اسرائیل است که به تدریج بازگشایی آن, اقتصاد, کار در دو هفته افزایش است.

مربوط تصویری

متحده تعادل بهداشت عمومی و رفاه اقتصادی به عنوان مستندات منقضی; آمریکا و سازمان های اطلاعاتی تایید بررسی اگر coronavirus فرار از آزمایشگاه در ووهان. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر.

در اوایل این هفته بازگشایی بسیاری از کسب و کار از جمله سالن مو و آرایشگر ها ، ورزشگاه, رستوران ها, کافه ها و کافه ها بسته باقی می ماند به جز takeout. محدود بازگشایی مدارس آغاز خواهد شد و یکشنبه.

دولت در ارائه اضافی خدمات اجتماعی برای سالمندان و سایر افراد آسیب پذیر و خواستار ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به آنها ارائه جداگانه ساعت به دیدار پزشکان. اما آن را نه تحمیل هر گونه رسمی محدودیت بر روی آنها.

“ما به شدت توصیه این است که این جمعیت در خانه بماند اما ما مجبور نیست آن گفت:” آشر ماهی قزل آلا, مدیر روابط بین المللی در وزارت بهداشت ، “وجود دارد یک بحث که آیا با قوانین و مقررات ما باید از آنها بخواهید برای جلوگیری از پله ، این اتفاق نمی افتد.”

Clalit را دکتر Balicer اسبق دولت اسرائیل در استراتژی خود برای بازگشایی اقتصاد و پیشنهاد کرده است که این امتیاز بر اساس مدل به عنوان یک ممکن است ابزار.

“یکی از ما اقدامات ایمنی در زمان خروج باید دیفرانسیل سیاست برای جمعیت های در معرض خطر,” او گفت:. “ما نیاز به یک قرارداد اجتماعی جدید با آن جمعیت برای حمایت از آنها در این زمان نیاز است.”

Clalit خود را با استفاده از یک پیچیده تر مدل که اسکن یک بیمار سلامت کل ثبت و استخدام هوش مصنوعی برای قرار دادن آن در معرض خطر است. پزشکان خانواده پس از تماس با بیماران در معرض خطر مربی آنها را در راه برای محافظت از خود و ارائه دسترسی به در خانه مراقبت های بهداشتی. آنها رسیده به اسرائیل در اوایل بیماری همه گیر برای کمک به راهنمای آنها را در چگونه برای مدیریت خطر است.

بدن در خدمت حدود 52 درصد از جمعیت اسرائیل و بیش از 60 درصد از جمعيت سالمندان دکتر Balicer گفت. ساده مدل پیشنهادی به دولت برای توسعه ملی استفاده کرد.

اسرائیل در حال حاضر با استفاده از بنفش نشان سیستم به تصمیم می گیرید که آیا محل کار می تواند بازگشایی شده است. این طرح همچنین توصیه می کند که همسر و در معرض خطر از مردم هنوز نمی بازگشت به کار.

کسب و کار در اسرائیل را به خود تایید کرد که آنها در دیدار با بنفش نشان استاندارد که نیاز هر کسب و کار به کسی اختصاص به مسئول coronavirus روش.

که فرد باید مطمئن شوید که هیچ یک از جمع آوری در kitchenettes و قهوه مناطق و کارکنان خوردن به طور جداگانه. او همچنین نظارت بر درجه حرارت چک و ترتیبات برای حمل و نقل کارکنان برای اطمینان از آنها لازم نیست همه وارد در همان زمان. مقامات گفت: آنها به دنبال در چگونه به درخواست این استانداردها به سالن بزرگتر از جمله مراکز.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به Felicia شوارتز در Felicia.Schwartz@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله