در حالی که لگد زدن در اطراف ایده های داستان در قرنطینه ما مطرح متعدد در موضوعات مربوط به بریوز. همانطور که می دانید تنها وجود دارد در بسیاری از مواقع شما می توانید دوباره یک پاک بهار آموزش. وجود دارد راه بی پایان دوباره تاریخ در حال, و این چیزی است که ما امروز انجام می دهند.

برای این تمرین من استرس های اخیر تاریخ است. در پیش نویس NFL, من شروع به فکر کردن در مورد 49ers-Seahawks رقابت. چه آن را فاقد سنت آن را می سازد تا برای در شدت و فیزیکی از ما Niners به نسخه جدیدتر. همه ما می دانیم که رقابت مثل یانکی ها-Sox لیکرز-Celtics, آلاباما-Auburn هکرها-خرس و غیره. آنها ورزش استیپلز.

اما اکثر رقابت ها به موقع. آنها مایع. مردم استدلال می کنند که نه واقعی رقابت و آنها حق به یک اندازه اما عمر محدود معنا نیست که رقابت ارزش تحقیر یا بی توجهی. من صحبت می کنند برای بسیاری از افراد در بیس بال که می خواهم خوش آمدید تازه رقابت به اطلاع عموم به عنوان Red Sox-یانکی — لطفا اجازه دهید به شنیدن در مورد چیز دیگری است.

انرژی در تورنتو-تگزاس سال پیش هیجان انگیز بود (به عنوان بو و باتیستا نبرد رویال). اشعه و Red Sox تا به حال برخی از گرم جنگ است. دایاموند هرگز داجرز’ رقیب اصلی اما دشمنی مشروع است. حتی Mariners, بازنده, برای بسیاری از وجود آنها تا به حال مختصری اسپوت با یانکی ها در 1990s.

میلواکی را حمل می کند اعتبار از شیکاگو یا St. Louis اما رقابت با این باشگاه به تازگی گرفته شده است. آستروس متنفر بودم به اندازه کافی توسط همه است که وجود خواهد داشت یک تیم و یا دو که می رود مایل اضافی برای نمایش مخالفت خود.

در مورد تیم ما در آتلانتا و هیچ کس نمی خواهد سوال متس و فیلیز به عنوان بریوز’ طولانی ترین مدت از رقبا. برخی از طرفداران به یاد داشته باشید این تیم روز در لیگ ملی غرب است و ممکن است نظر بازی در برابر این تیم متفاوت تر از جوان طرفداران. پس از آن وجود دارد اتباع که به نظر می رسد بیشتر دوست نداشتند از Expos تا کنون بوده است.

در سال 2020 در اینجا چگونه من می خواهم رتبه بریوز’ رقبا — شما احتمالا نمی خواهد مخالف با نام اما جهت قابل بحث است:

5. Los Angeles Dodgers

بریوز و داجرز باید تاریخ است که قدمت آن به بابی Cox, تامی Lasorda و NL غرب است. شما می توانید حتی بیشتر به عقب اگر شما انتخاب می کنید – هی هنک آرون شکستن رکورد هومر آمد در مقابل پسران آبی. شما حتی می توانید مرجع ژوئن اوریبه خانه اجرا و کریگ Kimbrel صلیب مسلح موضع.

به تازگی داجرز نشان داده اند قوز بریوز در حال تلاش برای گرفتن بیش از. لس آنجلس کلاس از لیگ ملی و کاملا احتمالا بهترین اجرای تیم در بیس بال. داجرز باید برنده هفت متوالی NL غرب عناوین, که باعث می شود بریوز طرفداران عرق — حداقل کمی — که خود 14-راست لشکر و تاج و خط ممکن است تهدید شود.

استن Kasten که نظارت بریوز’ موفقیت بی سابقه ای است که نظارت بر داجرز’ بهترین ماکت. بریوز’ زمان معمار, Alex Anthopoulos صرف دو فصل در داجرز سازمان قبل از پایین آمدن جنوبی. در فصل اول خود را به عنوان GM داجرز حذف این تازه بدوران رسیده بریوز از postseason. هر دو تیم در حال لود شده با آبی chippers جوانان و انعطاف پذیری در حالی که مباهات مشهور در مقابل دفاتر. به نظر می رسد این رقابت به مقدار زیادی از اتاق در حال رشد.

که گفت:, آن را کاملا هنوز وجود دارد. داجرز مشت زن حداکثر Muncy سوال بریوز حتی به نام یک رقیب در تابستان گذشته. من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند تا آنجا که به غیر از بخشی از مخالفان به درخواست و داجرز چیزی دم. آن را فقط هنوز در مراحل اولیه است. یک زن و شوهر بیشتر حذفی جلسات باید مشکل رفع شود.

آن را هم می خواهم کمک کند اگر بریوز در واقع می تواند ضرب و شتم داجرز. آنها 6-21 در ورزشگاه طفره زن از سال 2013. آنها از دست هر دو بازی در کالیفرنیا در سال 2018 NLDS و آنها outscored وجود دارد 23-7 فصل گذشته در یک رفت و برگشت. شاید آنها که چیزی در ماه اوت زمانی که آنها در زمان دو از سه در خانه.

4. New York Mets

این متس همیشه شامل به عنوان رئیس رقیب. سنت قوی است در اینجا با بریوز و متس رقابت به طور مستقیم از سال 1994. بریوز و متس طرفداران در آغوش این و شهرستانها لذت بردن از گفتگوی بورسی.

حرکت نزولی: از آن بوده است مدت زمان طولانی پس از این دو نفر به طور همزمان مدعی است. این متس بودند 86-پیروزی تیم فصل گذشته اما بریوز برنده 97 بودند و هرگز فاصله قابل توجه است. من فکر می کنم آن را نشانه خوبی برای رقابت در حال حرکت رو به جلو چرا که هر دو تیم می تواند عالی در سال 2020 (و یا هر زمان که فصل آینده است).

اما تاریخ اخیر نیست و از ویژگی های قابل توجه بسیاری Braves-متس بازی. بریوز بودند بازسازی برای یک تکه از 2010s. این متس تر بودند punchline از چوب اندازه گیری.

قبل از اینکه فصل گذشته آخرین بار بریوز و متس تا به حال برنده شدن مبارزات در همان سال 2007 بود. که همچنین آخرین زمان رقابت داغ بود با متس تازه کردن پایان بریوز’ 14 سال بخش اجرا فصل قبل. رقابت نیز از دست برخی از درخشش پس از جیک جیک جونز’ بازنشستگی با توجه به پویا بین او و نیویورک.

نیویورک اخیر بخشی حریف بریوز مواجه شده اند در یک postseason. این متس جای کسی را گرفتن آتلانتا 4-2 در سال 1999 NLCS.

3. Philadelphia Phillies

بریوز’ رقابت با فیلیز مانند متس است تقویت شده است. آنها دو “سنتی” رقبا. در حالی که شور و شوق کاهش یافته در هشت سال گذشته – تیم نیست زمان زیادی را صرف رقابت در برابر یکدیگر برای تقسیم تاج آن احیا شده است بیش از دو فصل گذشته.

فیلادلفیا بود مانورهای رندانه با بریوز در سال 2018 زمانی که دومی در نهایت بازگشت به پلی آف پس از تحت گسترده بازسازی است. فیلیز — بدنام بریوز دشمن برایس هارپر امضا شده با فیلیز قبل از 2019 فصل که اضافه شده طبیعی خصومت. هارپر امضا 13 سال مقابله معنی او را صرف بقیه کار خود را در NL East, که در آن بریوز طرفداران ادامه خواهد داد booing او هر در-خفاش — رهبری دیوانه گیب Kapler که پس از برکنار شد — زخم محو شدن در ماه سپتامبر.

فیلیز به راحتی می تواند به کار و راه خود را به بالا و حتی به شماره 1 هر زمان که آنها بازگشت به شهرت. با وجود 2018-19 offseason جایزه فیلادلفیا نشده تا به حال برنده فصل از سال 2011 است. خود را به بیهودگی شده است bookended توسط 81-81 مبارزات در سال 2012 و 2019 با یک دسته از وحشتناک در میان است. هنوز هم شما باید به فکر می کنم آنها را از طریق شکستن در چند فصل به خصوص با مدیر جدید جو Girardi بر روی نیمکت.

2. St. Louis Cardinals

بریوز هرگز علاقه کاردینالز اما 2019 NLDS پرتاب سنت لوئیس تا لیست. آن را دشوار است به یک تا 2012 کارت های وحشی که در آن بریوز’ حذف تزئین شده بود توسط بدنام زمین زیر کشت پرواز تماس و جونز’ وداع.

در عین حال 2019 آن را به دست آورد. و به همین دلیل کاردینالز برای زمان حال را leapfrogged کردن و فیلیز. بریوز طرفداران بیشتر به دلیل “نفرت” آنها در حال حاضر از دو سابق هر چند شما قطعا می تواند استدلال می کنند برای هر دو یا هر دو از دیگران با توجه به قرار گرفتن در معرض و تاریخ است.

پس از عقب و جلو سری کاردینالز به پایان رسید بریوز با فراموش نشدنی 10-اجرای اولین ورود به آخرین NLDS. خود مدیر مایک Shildt کسب نیست هر فضل خوب با بریوز طرفداران خود پست-سری نظرات عمومی رفت: “این (درخواست) آغاز شده و برخی از s—. ما به پایان رسید s—. و این که چگونه ما رول. هیچ یک f—- با ما همیشه.”

OK پس از آن. Shildt بود احتمالا اشاره به وقوع بین رونالد Acuna و کارلوس مارتینز. در بازی 1, Acuna homered خاموش مارتینز و تحسین شات نقاشی مارتینز خشم. “من می خواستم او را به احترام بازی و احترام من به عنوان یک بازیکن” پارچ گفت. Acuna پرشور عاطفی بازیکن و آن را نشان می دهد. کاردینالز در زمان استثنا بازی “سرگرم کننده پلیس” و بریوز و طرفداران خود را پشتیبانی خود بازیکن.

سری شدت ادامه داشت با یک ژست جنگ تا حدودی شکستن. در پایان کاردینالز شده plunked Acuna در بازی 5 با بریوز’ سرنوشت در حال حاضر تصمیم گرفت برای به دست آوردن یک نهایی پانچ در. بریوز طرفداران متنفر کاردینالز خیلی بعد از دنباله ای است که مورد علاقه بسیاری از این اتباع در متعاقب آن NLCS – و این که چیزی گفته با توجه واشنگتن را جایی در این لیست است.

1. اتباع واشنگتن

وجود ندارد بسیار شک در اینجا. از سال 2012 بریوز و اتباع برنده هفت هشت NL East عنوان (نیویورک 2015). رقابت واقعا برانگیخته در بخش قبل از دهه گذشته است. بریوز طرفداران به سرعت رشد به خشم برایس هارپر بود که در آن واشنگتن پسر طلایی به خصوص پس از 2014 یک حادثه که در آن او کشیده پای خود را در سراسر بریوز’ “A” پشت جعبه خمیر را.

هر دو حق رای دادن طرفداران لذت می برد reveling در دیگر postseason شکست. است که تا اکتبر سال گذشته زمانی که وحشی-کارت اتباع برنده سری جهانی. ساعت پس از بریوز شد خرد کاردینالز اتباع حیرت زده داجرز در یک بازی 5 در ورزشگاه طفره زن. خود را متعاقب آن اجرا حذفی دربسته در محیط نفرت انگیز ماه برای آتلانتا وفادار.

این رقابت فقط نگه می دارد در حال رشد حتی با هارپر پایین من-95. آن را سرگرم کننده برای دیدن پویا در آن طول می کشد هر زمان که بیس بال رزومه. بریوز و اتباع دوباره پیش بینی شده به عنوان پتانسیل حذفی تیم, به معنی هر بازی ادامه خواهد داد حمل postseason مفاهیم.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

Gabriel Burns

گابریل می سوزد

گابریل سوختگی است بریوز ضرب و شتم نویسنده برای مجله آتلانتا قانون اساسی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله