محلی عملی غیر سیاسی: در داخل آلمان موفق Coronavirus استراتژی

مرسدس بنز خط مونتاژ در زیندلفینگن آلمان در روز پنج شنبه. این کشور نگه داشته و بسیاری از کارخانه ها باز در طول بیماری همه گیر.

عکس: رونالد wittek/شاتر

برلین—آلمان موفقیت در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس کشیده شده بین المللی مورد توجه است. اصلی درس: مبارزه با ویروس به صورت محلی و حفظ سیاست خارج از آن.

آلمان در مبارزه با این ویروس تا حد زیادی مبارزه کرد توسط مقامات منطقه ای است که ایجاد شده و ای اداره اجتماعی-فاصله, قوانین, کار با کسب و کار برای مدیریت خاموش شدن ناگهانی و اقدامات ایمنی و آمادگی در حال حاضر قوی بهداشت و درمان-مراقبت از زیرساخت های بیماری را بنماید.

آلمان تا به حال 162,530 تایید Covid-19 موارد توسط یکشنبه, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز و آن را در جهان ششم-ترین-کشور آسیب دیده. اما آن نرخ مرگ و هر دو نسبت به تعداد بیماران و به این کشور جمعیت قابل ملاحظه ای پایین در 6,572.

این ترجمه به 79 مرگ و میر به ازای هر میلیون نفر جمعیت در مقایسه با 463 برای ایتالیا 364 فرانسه و 191 ایالات متحده

جدید روزانه موارد شده است روند کاهش از اوایل ماه آوریل از اوج 6,559 به 1,478 روز پنج شنبه با توجه به رابرت کخ موسسه که نظارت بر پاتوژن ها و توصیه به دولت در مبارزه با بیماری های عفونی.

آلمان دست یافته است این به رغم تحمیل برخی از اروپا خفیف ترین محدودیت در اقتصاد اجازه می دهد اکثر کارخانه ها و دفاتر به باز بماند و در طول پنج هفته مستند از مدارس غیر ضروری و فروشگاه ها و رستوران ها.

همه چیز هنوز هم می تواند به اشتباه. پرداختن به مجلس در هفته گذشته آنگلا مرکل هشدار داد که کوچکترین خطا در کالیبراسیون بلند کردن اجسام از سلول اقدامات یک حرکت که آغاز شده بود روز زودتر ارسال می تواند عفونت های جدید افزایش است. آلمان او هشدار داده بود در “باریکترین یخ.”

آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان می گوید باید بسیار مراقب باشید در کاهش آن سلول اقدامات و یا خطر شیوع در موارد جدید.

عکس: Sean گالوپ/گتی ایماژ

با توجه به داده های رسمی میزان مرگ و میر در میان تشخیص داده Covid-19 بیماران افزایش یافته است از 0.7 درصد در مارس 29 به 3.8% در روز چهارشنبه.

در عین حال به عنوان بزرگترین اقتصاد اروپا revs تا پس از یک نسبتا سست خاموش کردن سیاست گذاران و رهبران کسب و کار از ورشو به سان فرانسیسکو در حال بررسی آن را برای سرنخ در مورد چگونه برای بازگشت به سطح عادی در غیاب هر گونه واکسن یا درمان.

آلمان در coronavirus بحران است که مانند یک کارت بازیکن بود که در برخورد یک خوش شانس, دست, اما همچنین آن را به خوبی. اولین آلمانی بیماران جوان بودند افرادی که آلوده خود را در تعطیلات اسکی در ایتالیا و اتریش. امروز متوسط سن آلمانی Covid-19 بيمار 50—هر چند از آن است که از 40 در اوایل هفته از اپیدمی آن است که به مراتب پایین تر از متوسط 62 در ایتالیا و فرانسه که پزشکان می گویند تا حدودی توضیح می دهد که متفاوت نرخ مرگ و میر.

این کشور نیز وارد بحران با یک متراکم خالص از بیمارستان ها و آزمایشگاه های تشخیصی—یک محصول جانبی از فدرال آلمان غیر متمرکز سیستم مراقبت های بهداشتی. امروز آن را حدود 34 فشرده-واحد مراقبت تخت در هر 100 ، 000 نفر جمعیت بیش از دو برابر به عنوان بسیاری از فرانسه و سه بار انگلیسی ها و ایتالیایی سطح. قبل از همه گیر در ایالات متحده نیز حدود 34 فشرده-تخت های مراقبت از هر 100000 نفر.

آلمان دارای ظرفیت بسیار زیادی که از آن شده است در درمان برخی از 200 نفر از مظنونان از کشورهای دیگر هزینه آلمانی سیستم بهداشت و درمان در مورد €20 میلیون ($21.7 میلیون) به تاریخ فدرال وزیر بهداشت گفت: در هفته گذشته.

همان oversupply توضیح می دهد که چرا آلمان انجام داده است بیش از دو میلیون Covid-19 تست های تشخیصی تا کنون تقریبا دو برابر در هر جمعیت به عنوان ایالات متحده دولت در حال حاضر فشار برای افزایش تست ظرفیت از حدود 900,000 به 4.5 میلیون در یک هفته corralling animal health labs—این خواهد بود معادل به تست 18 میلیون آمریکایی در هفته است.

برخی از کارخانه ها و مغازه ها از سر کار به آلمان در زمان اولین گام خود را از coronavirus مستند. وال استریت ژورنال را ویلیام بوستون گزارش از خیابان های برلین که در آن کافه ها و رستوران ها بسته باقی می ماند. عکس: پیتر Juelich/مهر نیوز

ایالت بادن-وورتمبرگ در جنوب آلمان صنعتی افزوده است یک مثال خوب از نحوه آلمان متحده که امتیازات شامل هر دو مراقبت های بهداشتی و قوانین حاکم بر فعالیت های کسب و کار باید درگیر این چالش است.

ثروتمند منطقه است خانه را به خودرو سازان دایملر AG و پورشه و هزاران نفر از شرکت های مهندسی است که کمک به این کشور ماموت مازاد تجاری. آن ضربه سخت بود و زود با همه گیر و هنوز هم این کشور دومین شماره از بیماران به ازای هر ساکن.

در عین حال دولت و حکومت توسط حزب اتحاد بین سبز برتر و خانم مرکل مرکز-راست بلوک اجرا شده است یکی از ترین کشور شدید و کمپین های موفق در برابر ویروس.

“ما تا به حال اولیه و مطابق استراتژی مهار” گفت: مانفرد Lucha دولت وزیر بهداشت. “ما شاهد سونامی نورد نسبت به ما و ما ساخته شده است تا ما در بیمارستان و مراقبت های تشخیصی ظرفیت حتی قبل از آن ضربه زدن به ما.”

آقای Lucha دولت به سرعت راه اندازی 160 کلینیک های ویژه برای Covid-19 بيمار به انصراف فوری و مناسب مراقبت و بدون اجازه می دهد که ویروس وارد سیستم بیمارستان در حالی که همه جمع آوری اطلاعات ارزشمند در مورد گسترش این بیماری همه گیر. با حمایت از دولت آقای Lucha گفت: درمانگاه های محلی خود را توسعه آزمون است که می تواند به سرعت تولید می شود یکهو.

دکتر پوشیدن دنده محافظ جمع آوری یک نمونه در یک درایو در coronavirus تست تسهیلات در برلین در روز پنج شنبه.

عکس: جان macdougall/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

11-میلیون-دولت قوی در ابتدا تنها 560 مقامات وظیفه با ردیابی تماس با هر فرد آلوده اما به سرعت افزایش این تعداد به بیش از 3000. پورشه خودرو ساز مورد استفاده مخاطبین خود را در چین برای کمک به دولت در راه اندازی یک تهیه مقابله با ماسک و محافظ تجهیزات تولید کنندگان وجود دارد.

دولت نیز شنود گذاشته Baden-Wurttemberg دو تا از بزرگترین بیمارستان های دانشگاه در اولم و توبینگن به کمک آن پیش نویس یک استراتژی برای coronavirus بيماران شناخته شده به عنوان “آزمون و درمان”—تست توده در میان گروه های در معرض خطر مانند افراد مسن و فوری برای درمان افراد آلوده قبل از نمایش آنها علائم شدید.

به عنوان یک نتیجه از این تعداد بستری کاهش یافته است و بادن-وورتمبرگ امروز بیشتر خالی هواکش از اسپانیا و ایتالیا هم گفت: آقای Lucha.

بوریس پالمر شهردار Tübingen, جمعیت 90,000 ساخته شده مطمئن شوید که هر یک از 15,000 ساکنان بیش از سن 65 با دریافت یک ماسک صورت و دستور داد سیستماتیک تست برای همه ساکنان و کارکنان خانه های سالمندان.

در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر در زمانی که کشورها از جمله انگلیس و تلاش برای حتی تهیه تست کیت آقای پالمر سازمان یافته همراه تست در قالب پزشکی وانت که ارائه شده پیاده روی در swabbing در شهرستان مربع. حزبی حمایت در سطح دولت کمک کرد تا به سرعت بسیج منابع مالی برای تست آقای پالمر گفت.

دانش آموزان در بینفورت آلمان جدا شده بر روی یک پله دوشنبه با مانع نوار برای آزمایش پیش از مدرسه بازگشایی.

عکس: فلیکس کا¤Stle/زوما پرس

آلمان فدرال ساختار به معنی متحده نیز گسترده طول و عرض جغرافیایی به طراحی خود را حبس اقدامات با دولت مرکزی اقدام به عنوان هماهنگ کننده. در حال حاضر در ایالت بادن-وورتمبرگ در حال کار به تدریج لغو محدودیت در فروشگاه ها و مدارس—کارخانه ها تشویق شدند به اتخاذ دقیق اقدامات ایمنی اما در واقع هرگز به خواسته تعطیل.

در روستای لوبن در نزدیکی دریاچه کنستانس پگی مولر مدیر Leimbach مدرسه ابتدایی است leafing از طریق بادن-وورتمبرگ وزارت آموزش و پرورش دستورالعمل های پیش از مدرسه بازگشایی تدریجی شروع آوریل 4 بعد از نزدیک به دو ماه از بسته شدن.

لیست برگ کمی به شانس. مدرسه 245 کودکان را شروع کلاس در زمان های مختلف و با استفاده از ورودی های جداگانه برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد. معافیت باید مبهوت و دسترسی به حیاط محدود خواهد شد. در کلاس درس دانش آموزان به نشسته 6 فوت از هم جدا.

“درب, دستگیره های نرده صندلی توالت, نور, سوئیچ خواهد بود ضد عفونی به طور منظم,” او گفت:. “ما در حال سفارش دادن لوازم اضافی از صابون و حوله کاغذی. معلمان دستیاران همه کمک خواهد کرد.”

تا کنون لوبن بخشوده شده است توسط ویروس با وجود این دولت بالاتر از میانگین نرخ ابتلا به عفونت. خانم مولر گفت: او می داند که این بیماری را در اطراف برای آینده قابل پیش بینی. اما او امیدوار است این تدابیر جلوگیری خواهد شد غلتک coaster از تعطیلی و reopenings.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

“ما می توانیم زندگی می کنند با این ویروس در حال حاضر, که خوب,” او گفت:. “اما ما نیاز به قادر به ارائه به خانواده ها و بچه ها در یک سطح از ساختار و قابل پیش بینی.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه درس هایی باید ایالات متحده را از آلمان را از دست داده و همه گیر? پیوستن به مکالمه زیر.

نوشتن به Bojan Pancevski در bojan.pancevski@wsj.com و Bertrand Benoit در bertrand.benoit@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر