‘گر توماس’ Dimitroff نگه میدارد برای رفع شاهین’ دفاع

برای اولین بار در 13 پیش نویس NFL, شاهین مدیر کل توماس Dimitroff را ندارد تجارت در طول این رویداد سه روزه.

به جای تجارت و زندگی می کنند تا به نام مستعار خود را از “معامله گر توماس” او نگه داشته و همه از شش میدارد تیم برگزار ورود پیش نویس و استفاده از آنها در درجه اول به پلاگین سوراخ در دفاع.

“ما به این سال را به پیش نویس 100 درصد به دنبال تقویت دفاع ما” Dimitroff گفت. “آن خواهد بود بسیار غالب دفاعی (فکر) پیش نویس است. بدیهی است که ما در آنجا ماند و در مسیر.”

شاهین اضافه شده cornerback های دفاعی در مقابله با یک linebacker و ایمنی در پیش نویس است. آنها همچنین یک گارد سمت چپ/مرکز و یک توپ زن.

Dimitroff و مربی دن کوین می خواستم برای آمدن به دور از پیش نویس با یک تیم بهتر است.

پس دقیقا چگونه این پیش نویس را Falcons بهتر در دفاع …

آن را یک سال به صورت لبه عبور rushers در پیش نویس بنابراین شاهین پرید که منطقه پس از امضای پایان دفاعی دانته فاولر در آژانس رایگان برای سه سال 48 میلیون دلار معامله شد.

پس از ایالت اوهایو را تعقیب جوان رفت و با انتخاب دوم به واشنگتن بعدی لبه حمله کننده گرفته شد LSU K’Lavon Chaisson که رفت به جکسون با 20 انتخاب کنید.

Carolina در زمان Penn State را Yetur ناخالص-Matos در دور دوم با 38 کلی انتخاب کنید. آیووا A. J. Epenesa که در اوایل پیش نویس فرایند پیش بینی شده بود توسط بسیاری از برای رفتن به شاهین رفت و 54 کلی (22nd در دور دوم) به بوفالو.

شش پاس-rushers گرفته شد در دور سوم. دیترویت برداشت نوتردام را Julian Okwara (67) جتز نیویورک در زمان فلوریدا و Sprayberry بالا جباری زونیگا (79) لس آنجلس قوچ در زمان آلاباما ترل Lewis (84), انگلستان در زمان آلاباما Anfernee جنینگز (87هفتم), هوستون, انتخاب فلوریدا و مشعر بالا جاناتان Greenard (90) و پیتسبورگ جدولبندیشده شارلوت الکس Highsmith (102).

شاهین به حال 5.8% تنظیم گونی رای دادن که رتبه 28 و در لیگ فصل گذشته. تنظیم گونی رای می دهد کیسه (به علاوه عمدی-پایه مجازات) در هر پاس تلاش برای تنظیم کردن فاصله و حریف. اعداد نقطه به نقطه تنومند مقابل ضعیف تصویب عجله و مسائل مربوط به پوشش (بیشتر از نیمه اول فصل).

با وجود مصرف خارج حمله کننده های شاهین بر این باور بودند که بهبود خود را تصویب و با عجله در پیش نویس با در نظر گرفتن cornerback A. J. ترل در دور اول (16) و پایان دفاعی/مقابله با مارلون دیویدسون در دوم (47 کلی).

Dimitroff معتقد است که بهبود پوشش از “تحول” ثانویه را “جفت خوبی با” عبور راش.

ترل باید جایگزین cornerback دزموند Trufant منتشر شده توسط این تیم و امضا شده با دیترویت در آژانس رایگان.

فاولر امضا شد به جای عامل رایگان ویک Beasley. در علاوه بر این به خود rookies های آنها به شمارش در پایان دفاعی Takk مک کینلی که شما آینده جراحی شانه به دستیابی به موفقیت های نجومی.

سابق شاهین بزرگ چاک اسمیت که قطار دفاعی linemen این روزها مورد تایید از این تیم پیش نویس دیویدسون است.

“مارلون خوبی است, بازیکن فوتبال, او قوی در مقابل اجرا و توسعه را به یک مولد تصویب متهور” اسمیت نوشت: در متن پیام به AJC. “این یک انتخاب بزرگ است برای شاهین.”

نرم افزار کاسه دفاعی مقابله با Grady جارت شروع به مطالعه دیویدسون, که بازی در کنار او در خط.

“ما پیامک عقب و جلو پس از پیش نویس” جارت گفت. “من مشتاقانه منتظر به کار با او. او هیجان زده بود در مورد اینکه در آتلانتا. من شاهد بوده ام برخی از نقش هایی که او ساخته شده و نوع شخصیت که او است.

“من فقط فوق العاده هیجان زده به رسیدن به او را در فرد ملاقات و شروع به کار با او. او قطعا یک قطعه اضافه شده به تیم ما است که ما مورد نیاز است.”

کوین قرار دادن برخی از سهام در این واقعیت است که ترل و دیویدسون بودند به شدت استخدام به دانشگاه و ملاقات و یا بیش از حد انتظارات.

“آنها ساخته شده از چیزهای راست” کوین گفت.

چگونه چهارم-دور میدارد – linebacker Mykal واکر و ایمنی Jaylinn Hawkins — این تیم بهتر است ؟ آنها ذکر شده در نرم افزار فوتبال تمرکز’ Top 250 پیش نویس چشم انداز اما شاهین در زمان آنها 119 و 134 کلی.

“من فکر می کنم شماره 1 شما یافت رقابتی واقعی بچه ها” کوین گفت. “پس هاوکینز قطعا رفتن به تاثیر در این تیم فقط توسط خود فیزیکی. من فکر می کنم که می رود به هر چهار فراز است که او را به بازی می رویم. فیزیکی های بازیسازی توانایی گردش است که او ساخته شده است که یک عامل بزرگ است. بنابراین اضافه کردن یک مرد می خواهم که به دفاع از این (به علاوه).”

اساسا هاوکینز است که بیمه برای ایمنی قوی کیانو نیل که آینده را از آشیل عمل جراحی و تنها در چهار بازی گذشته دو فصل است.

واکر برای تلفن های موبایل مانند یک جایگزین برای رفتگان د’Vondre کمپبل که گرفته شده بود در دور چهارم (115) از سال 2016 پیش نویس است.

“با Mykal بدیهی است که تطبیق پذیری” کوین گفت. “او در طول بازی خود را در خارج از (strongside) linebacker و ما از ویژگی های او نیز در برخی از (weakside) linebacker. (او می تواند) بازی بیش از تنگ به پایان می رسد و انجام است که بر اساس طول خود.”

جارت تصویب حرکت می کند.

“این شگفت انگیز بوده است, برای دیدن برخی از چهره های جدید اضافه شده به این گروه از پیش نویس و رایگان آژانس” جارت گفت. “هر زمان که ما برخی از جدید (بازیکنان) اضافه شده به اخوان آن را همیشه چیز خوبی است. من به دنبال به جلو به بسیاری از موفقیت از دفاعی ما واحد است.”

جارت است که به شمارش در بازیکنان جدید به اضافه کردن برخی از جدید آتش و انرژی است.

“من احساس می کنم که ما باید افرادی که واقعا مطابقت با سبک و شدت است که ما در حال رفتن به بازی با” جارت گفت. “من احساس می کنم داریم به برخی از تمام رقبا اضافه شده به گروه ما.”

مک کینلی که تا به حال خود را در سال پنجم, $10 میلیون گزینه کاهش یافته و این تیم روز شنبه, مارس بود که کارت های وحشی. شاهین گفت: آنها طرح را به یک “صبر و انتظار” با رویکرد McKinley قرارداد وضعیت برای 2021.

“او قطعا در حال کار سخت برای به دست آوردن سالم به طوری که او می تواند با قرار دادن بهترین خود را پا به جلو” جارت گفت. “بدون در نظر گرفتن چگونه چیزهای دیگر لرزش کسب و کار همه چیز به اعتقاد من او در حال کار برای یک فصل با این حال آن را بازی می کند.”

کوین برنامه را به همه قطعات جدید با هم.

“ما مقدار زیادی از کار را به انجام به صورت مطمئن و در حال حاضر چه که شبیه به تیم؟” کوین گفت. “این یک مقدار زیادی از آموزش است. آن مقدار زیادی از کار کلاس درس بچه ها و اتصال به عنوان بهترین ما می توانیم. اما ما قطعا می توانید آن وعده که این خواهد بود که یک گروه که آماده خواهد شد برای مبارزه با نبرد و رقابت برای آن هنگامی که ما فرصت برای انجام این کار است.”

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در dledbetter@ajc.com

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر