این ووهان موسسه ویروس شناسی آمده است تحت بررسی از مقامات ایالات متحده که متهم پکن خودداری اطلاعات در مورد ریشه های شیوع.

عکس: هکتور retamal/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

وزارت آموزش و پرورش خواسته است دانشگاه تگزاس سیستم به ارائه اسناد و مدارک از آن معامله با چینی آزمایشگاه مقامات ایالات متحده در حال بررسی به عنوان یک منبع بالقوه از coronavirus بیماری همه گیر.

درخواست سوابق هدیه و یا قرارداد از ووهان موسسه ویروس شناسی و محقق شیعه Zhengli شناخته شده برای کار خود را در خفاش بخشی از گسترده تر بخش تحقیقات ممکن است معیوب مالی آشکار از پول خارجی توسط تگزاس گروهی از دانشگاه.

وزارت آموزش و پرورش نامه بررسی توسط وال استریت ژورنال نیز می پرسد UT سیستم برای به اشتراک گذاری اسناد با توجه به پتانسیل روابط حاکم کمونیست چین حزب و برخی از دو دوجین چینی دانشگاه ها و شرکت ها از جمله Huawei Technologies Co. و یک واحد از چین ملی نفت Corp.

این گروه نیز به دنبال اسناد و مدارک مربوط به هر دانشگاه سیستم قرارداد یا هدیه از اریک یوان یک شهروند ایالات متحده است که توسط مدیر اجرایی زوم تصویری Communications , Inc.

متحده تعادل بهداشت عمومی و رفاه اقتصادی به عنوان مستندات منقضی; آمریکا و سازمان های اطلاعاتی تایید بررسی اگر coronavirus فرار از آزمایشگاه در ووهان; اپل و آمازون گزارش سود. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Matthew هچر/ایسنا

یک مقام رسمی در دانشگاه تگزاس سیستم گفت: این طرح برای پاسخ به این بخش در موقع و کاهش یافته است به ارائه اطلاعات در مورد هر گونه پتانسیل لینک کلیک کنید برای اشخاص ذکر شده در این نامه است.

Huawei و آمو نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. یک سخنگوی زوم گفت: آقای یوان است “داده نشده هیچ هدیه ای به دانشگاه تگزاس است.”

نه ووهان آزمایشگاه و نه دکتر شیعه—لقب “خفاش زن” توسط رسانه های چینی—در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

این ووهان آزمایشگاه تحت بررسی دقیق از مقامات ایالات متحده که متهم پکن خودداری اطلاعات در مورد ریشه های شیوع, که برای اولین بار شناسایی شده در ووهان.

دکتر شیعه و دولت چین باید گفت که آزمایشگاه نیست منبع این بیماری همه گیر. وجود بتن عمومی شواهدی برای تایید این نظریه که شیوع این بیماری ناشی از یک تصادف در آزمایشگاه که مطالعه راه هایی برای جلوگیری از گسترش بیماری های عفونی.

برخی از دانشمندان می گویند یک آزمایشگاه حادثه همچنان امکان, اما زمان نظریه غالب این است که خفاش ها گذشت این ویروس به انسان یا به طور مستقیم و یا به احتمال زیاد از طریق یکی دیگر از حیوانات.

وزارت آموزش و پرورش را بررسی UT سیستم آشکار است که بخشی از ادامه ملی بررسی آغاز کرده است در سال 2019 که گروه می گوید باعث شده است تا دانشگاه ها به گزارش بیش از 6.5 میلیارد دلار در قبلا نامعلومی خارجی بودجه. مقامات باید با ارسال نامه به حداقل هشت دیگر مدارس از جمله هاروارد و ییل که باید گفت آنها در پاسخ به سوالات.

دانشگاه ها ملزم به افشای به وزارت آموزش و پرورش تمام قراردادها و هدیه از یک منبع خارجی که به تنهایی و یا در ترکیب ارزش 250.000 دلار یا بیشتر در یک سال. هر چند اساسنامه دهه گروه تنها به تازگی شروع به اجرا درآوردن آن را با دقت.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • مرور زندگی خود را
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

وزارت آموزش و پرورش را متهم مدارس به طور فعال به درخواست پول از دولت های خارجی و شرکت ها و اتباع دشمن به آمریکا یک هدف جدید اجرای کمپین به گفته مقامات اداره, است, به, بهتر قادر به دیدن جایی که مدارس پول خود را دریافت کنید.

دانشگاه های ایالات متحده باید خود را دفاع و بین المللی همکاری و گفت: وزارت آموزش و پرورش را گزارش مورد نیاز باقی می ماند مشخص نیست. مقامات وزارت مناقشه ای است که ادعا می کنند.

در آن نامه ای به تاریخ مارس 24, گروه خواسته رياست دانشگاه تگزاس سیستم به ارائه سوابق مربوط به معاملات با ووهان آزمایشگاه با استناد به دانشگاه تهران را گلوستون آزمایشگاه ملی در ارتباط با دولت چین-اجرای آزمایشگاه.

وزارت آموزش و پرورش خواسته سوابق مربوط به معاملات بین ووهان آزمایشگاه و دانشگاه تهران را گلوستون آزمایشگاه ملی واقع در پردیس دانشگاه پزشکی تگزاس شعبه دارد.

عکس: Kevin M. Cox/آسوشیتد پرس

در این نامه به نقل از یک ماه نوامبر 2018 مقاله در مجله علمی cosigned توسط مقامات در گلوستون و ووهان labs بیان کرد: “ما درگیر در کوتاه مدت و بلند مدت پرسنل مبادلات با تمرکز بر ایمنی زیستی آموزش ساختمان عملیات و تعمیر و نگهداری و مشارکتی تحقیقات علمی در biocontainment. ما موفق به انتقال ثابت بهترین شیوه جدید ووهان مرکز.”

مجله مقاله نیز موجود است در گلوستون آزمایشگاه سایت اضافه می کند که ووهان و تگزاس labs به تازگی امضا رسمی تعاونی موافقت نامه اما که “بودجه برای تحقیقات و تدارکات تبادل نمونه ها چالش هایی است که ما هنوز به حل کند.”

سیستم دانشگاه که قبلا گزارش شده به وزارت آموزش و پرورش مقامات یک سری قرارداد با دانشگاه ها و, Huawei ظاهرا در مجموع به ارزش حدود 13 میلیون با توجه به نامه. اما این سوال که آیا UT مدارس گزارش شده بود همه مربوط خارجی هدیه و قرارداد.

وزارت آموزش و پرورش است که به دنبال اسناد و مدارک مربوط به هر دانشگاه تگزاس سیستم قرارداد یا هدیه از اریک یوان, مدیر اجرایی, زوم تصویر در مارس 2019.

عکس: مایکل ناگل/مهر نیوز

درخواست اطلاعات در مورد آمریکا اجرایی ایالات متحده ویدئو کنفرانس شرکت زوم می ایستد در یک لیست در غیر این صورت چینی اشخاص.

این بخش گفت: آن اقتدار قانونی آن را قادر می سازد به دنبال اطلاعات در مورد هدیه و یا قرارداد از هر نهاد از جمله ایالات متحده که می تواند اقدام به عنوان یک عامل از یک منبع خارجی. مقامات بر این باورند گسترده قانون فراهم می کند که پایه و اساس بسیاری از خطوط تحقیق در دانشگاه ها با توجه به یک فرد آشنا با وزارت تفکر است.

ملی آمریکا مقامات امنیتی و مستقل cybersecurity محققان نگرانی در مورد زوم و وابستگی آن به چین مبتنی بر مهندسی به خصوص که بیشتر مردم به این خدمات در میان همه گیر به بحث در مورد شرکت ها و کسب و کار دولت و همچنین خصوصی اطلاعات سلامت.

آقای یوان است گفت: این دولت هرگز در خواست اطلاعات در ترافیک از کاربران خارجی. “زوم متفاوت است از هر متحده فن آوری شرکت با عملیات در چین از جمله بسیاری از ما ویدئو کنفرانس همسالان” این شرکت در بیانیه ای گفت. “زوم آمریکایی است شرکت عموم معامله در نزدک با دفتر مرکزی آن در کالیفرنیا و بنیانگذار و مدیر عامل شرکت که توسط یک شهروند آمریکایی” در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که خود را برای گنجاندن در یک نامه با تمرکز بر UT وابستگی به چین نشان می دهد این نامه نویسندگان “را انجام مشق شب خود را.”

در دسامبر. 1, 2019, یک بیمار در ووهان چین شروع به نشان دادن علائم از آنچه پزشکان تعیین شد, جدید کروناویروس. از آن پس این ویروس در سراسر جهان پخش شده است. در اینجا این است که چگونه این ویروس به رشد جهانی همه گیر. عکس: Alberto Pizzoli/AFP

وزارت آموزش و پرورش را موشکافی از پول است که می تواند جریان از چین مبتنی بر آزمایشگاه به آمریکا می آید پس دیگر مقامات ایالات متحده با انتقاد پول که رفت و در جهت مخالف. در مارس 21, نامه به مجلس نمایندگان و سنا رهبری اعضای کنگره به رهبری سناتور. مارتا McSally (R., Ariz.) و تشکر. مت Gaetz (R., Fla.) انتقاد از اعطای توسط موسسه ملی بهداشت است که پشتیبانی از تحقیقات جهانی در coronaviruses از جمله در ووهان آزمایشگاه.

“ما مطمئن هستیم که شما توافق می کنید که پول مالیات دهندگان نباید ارسال به یک خطرناک چینی دولتی زیستی عامل آزمایشگاهی که فاقد هر گونه معنی دار نظارت از مقامات ایالات متحده,” اعضای نوشت. “ما امیدواریم که به اطمینان حاصل شود که WIV نمی خواهد دریافت وجوه فدرال در هر آینده هزینه های بسته” آنها نوشت.

کمتر از یک هفته بعد EcoHealth داد Inc., نیویورک-بر اساس grantee کار بر روی این پروژه با ووهان آزمایشگاه گفت: NIH به حال فسخ coronavirus بودجه تحقیق و پژوهش.

“همکاری های بین المللی با کشورهای که در آن ویروس های ظهور است کاملا حیاتی به خود ما بهداشت عمومی و امنیت ملی در ایالات متحده آمریکا” این گروه در بیانیه ای گفت کاهش به نظر بیشتر است.

NIH تایید کرد در بیانیه ای که شش سال $3.4 میلیون دالر بوده است خاتمه یافته است. آن گفت: این پول های توزیع شده در میان هر دو اولیه awardee, EcoHealth داد و زیر awardees از جمله ووهان موسسه ویروس شناسی شرق چین طبیعی دانشگاه در شانگهای موسسه پاتوژن زیست شناسی در پکن و دوک-NUS دانشکده پزشکی در سنگاپور است.

NIH افزود: “لطفا توجه داشته باشید, تحقیقات علمی نشان می دهد که هیچ مدرکی وجود دارد که نشان می دهد این ویروس ایجاد شده در یک آزمایشگاه است.”

متحده تعادل بهداشت عمومی و رفاه اقتصادی به عنوان مستندات منقضی; آمریکا و سازمان های اطلاعاتی تایید بررسی اگر coronavirus فرار از آزمایشگاه در ووهان; اپل و آمازون گزارش سود. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Matthew هچر/ایسنا

نوشتن به کیت اوکیف در kathryn.okeeffe@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله