ایالات متحده عقب محدودیت به عنوان مستندات سهولت در سراسر آسیا

متحده تعادل بهداشت عمومی و رفاه اقتصادی به عنوان مستندات منقضی; آمریکا و سازمان های اطلاعاتی تایید بررسی اگر coronavirus فرار از آزمایشگاه در ووهان; اپل و آمازون گزارش سود. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Matthew هچر/ایسنا

تگزاس و آلاباما و کشورهای دیگر آرام ماندن در خانه و اقدامات جمعه به عنوان ایالات متحده شروع به تکه تکه بازگشایی اقتصاد در حالی که بخش هایی از آسیا که coronavirus همه گیر دارای مشکلاتی روبرو نقل مکان کرد و نزدیک به حالت عادی هر چند دولت هشدار داد مردم به ماندن هوشیار به دلیل خطر تجدید حیات.

در سطح جهانی گزارش شده coronavirus موارد بالغ بر بیش از 3.2 میلیون نفر و مرگ و میر بیش از 233,000 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز است که کارشناسان می گویند طلب بخشایش میزان این بیماری همه گیر. در ایالات متحده در مجموع عفونت صعود به 1.07 میلیون با بیش از 63,000 مرده را از Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

بین 8 p. m. روز شنبه و در همان زمان پنج شنبه, 1,984 نفر در آمریکا درگذشت از Covid-19 با توجه به وال استریت ژورنال تحلیل از دانشگاه جانز هاپکینز داده است. روزانه مرگ و میر باقی مانده است بالاتر از 1000 برای ماه گذشته است.

دولت ایالات متحده اجتماعی-فاصله دستورالعمل منقضی شده پنج شنبه, جایگزین توصیه هایی است که ترک آن را به هر یک از دولت به تصمیم می گیرید که چگونه بهترین برای بازگشایی اقتصاد خود را.

فرمانداران و مقامات محلی در سراسر کشور در زمان های مختلف روش های منعکس کننده این ویروس را ناهموار گسترش یافته است. تا پایان این هفته بیش از نیمی از استانهای کشور را در اشکال متفاوت آرام محدودیت تصویب رسید در اولین روز از این بیماری همه گیر.

روزانه گزارش Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا
توجه: برای تمام 50 ایالت و دی سی, ایالات متحده آمریکا سرزمین و کشتی است. اطلاعات به روز شده در روزانه.
منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

غیرضروری خرده فروشان در تگزاس و آلاباما و آیووا به بازگشایی با محدودیت ظرفیت در روز جمعه.

در کالیفرنیا, دولت, سواحل در اورنج کانتی یکی از مهمترین آسیب دیده توسط ویروس بسته خواهد شد این آخر هفته برای جلوگیری از جمعیت زیادی پس از بسیاری از ساکنان آنجا جمع شده بودند هفته گذشته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت. آقای Newsom گفت: این تصاویر از سواحل شلوغ شد که پس از “اخلال” و “مطرح شده زنگ هشدار” به دلیل عدم اجتماعی فاصله.

میشیگان جمهوری خواه کنترل مجلس قانونگذاری کاهش یافته است برای حمایت از توسعه دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer وضعیت اضطراری که منقضی شده و در اواخر روز پنجشنبه و به نقل مکان کرد او را به دادگاه بیش از قدرت به موضوع اقدامات مانند یک پتو اقامت در خانه سفارش دهید. خانم Whitmer گفت: سفارش را در محل باقی می ماند با قدرت اجرایی.

به عنوان قانونگذاران میشیگان ملاقات روز شنبه صدها نفر از مردم برخی از مشخصه مسلح با تجمع در مقابل ساختمان وزارت امور خارجه کنگره آمریکا در لنسینگ در اعتراض به اقدامات اضطراری. برخی از حمل اسلحه در نهایت راه خود را در داخل ساختمان.

در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: دولت برنامه ریزی برای استخدام “ارتش” تا 17,000 تماس با ردیاب به دنبال راه از کسانی که آلوده و تعیین اینکه آیا مخاطبین خود را باید جدا شده به عنوان محدودیت در نهایت سهولت. همچنین برای اولین بار در بیش از یک قرن از عملیات مترو شهر نیویورک سیستم متوقف خواهد شد در حال اجرا در 24 ساعت شبانه روز. آقای کومو گفت: سیستم 472 ایستگاه خواهد نزدیک بین 1 ساعت و 5 صبح برای تمیز کردن و ضد عفونی.

 1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
 2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند که لغو محدودیت های بیش از حد عجله می تواند منجر به افزایش موارد جدید. قبل از اینکه متحده بازگشایی آنها می گویند تعداد موارد جدید باید تحت یک آستانه خاص و رهبران دولت باید قوی تست ظرفیت در محل و توسعه تماس با ما-ردیابی تیم های.

دستورالعمل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد فرمانداران مراحل را نسبت به بازگشایی آنها پس از دیدن یک کاهش در موارد مستند و یا مثبت آزمون بیش از یک دوره دو هفته ای.

سیاست گذاران و رهبران کسب و کار به دنبال در آلمان موفقیت در مبارزه با این بیماری همه گیر برای سرنخ در مورد چگونه برای بازگشت به سطح عادی در غیاب هر گونه واکسن یا درمان. آلمانی مقامات منطقه ای ایجاد شده و ای اداره اجتماعی-فاصله, قوانین, کار با کسب و کار برای مدیریت خاموش شدن ناگهانی و اقدامات ایمنی و آمادگی در حال حاضر قوی بهداشت و درمان-مراقبت از زیرساخت های بیماری را بنماید.

برای کمک به راهنمای سیاست گذاران محققان در کالج کینگ لندن را توسعه داده اند یک برنامه گوشی های هوشمند و با استفاده از داده های گزارش روزانه 2.5 میلیون انگلیسی کاربران به دقت اشاره کردن موج در coronavirus عفونت. تیم تحقیقاتی در حال کار با همتایان خود در بیمارستان عمومی ماساچوست که در حال تجزیه و تحلیل داده ها از 177,000 کاربران در ایالات متحده آمریکا

در آسیا و بسیاری از مکان ها دیده می شود کاهش شدید در موارد شده است.

هنگ کنگ گزارش دو مورد جدید جمعه پس از پنج روز رشته ای از صفر عفونت های جدید. موارد جدید مانده اند زیر پنج گذشته 13 روز.

ملی چین کمیسیون بهداشت روز جمعه گزارش 12 عفونت های جدید برای روز قبل با نیمی از کسانی که از خارج از کشور مسافران است.

در کره جنوبی یکی از سخت ترین ضربه از کشورها در آسیا و در مراحل اولیه این بیماری همه گیر روزانه موارد مانده اند زیر 11 هفته تمام, باعث, بسیاری از مردم به استفاده از شش روز تعطیلات عمومی. هزاران نفر از مردم انتظار می رود به دیدار جنوبی توچال جزیره ججو در طول آخر هفته طولانی آغاز شد که در روز پنج شنبه دولت گفت.

آخرین Coronavirus

 • دانشگاه جانز هاپکینز: ایالات متحده موارد بر 1.1 میلیون با بیش از 63,000 مرگ و میر.
 • دانشگاه جانز هاپکینز: جهان گسترده ای مورد تصویب 3.2 میلیون; مرگ و میر بیش از 233,000.
 • میشیگان جمهوری خواه کنترل مجلس قانونگذاری و فرماندار دموکرات درگیر شدند و بیش از تمدید وضعیت اضطراری.
 • شهر نیویورک مترو سیستم متوقف خواهد شد در حال اجرا در 24 ساعت شبانه روز برای اولین بار در بیش از قرن از عملیات با ایستگاه پایانی بین 1 ساعت و 5 صبح برای ضد عفونی.

کره جنوبی معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب خواست احتیاط هر چند هشدار مردم به احترام فداکاری از مراقبت های بهداشتی کارگران و رعایت بهداشت فردی و اجتماعی-فاصله اقدامات در طول تعطیلات.

Sunseekers در هانتینگتون بیچ در اورنج کانتی, کالیفرنیا., در روز پنج شنبه. شهرستان دولت سواحل بسته خواهد شد این آخر هفته برای جلوگیری از جمعیت از جمع آوری.

عکس: لئونارد Ortiz/زوما پرس

“ما نباید اجازه پایین گارد ما در این زمان تعداد موارد,” او گفت:. “یک عمل بی دقتی می تواند منجر به شیوع.”

کره جنوبی و هنگ کنگ طرح به سهولت برخی از اجتماعی-فاصله اقدامات در هفته آینده.

ژاپن را گسترش یک دولت ملی اضطراری در حدود یک ماه فراتر از اصلی پایان تاریخ مارس 6, نخست وزیر شینزو آبه روز جمعه گفت. در حالی که عفونت های جدید به شدت کاهش یافته و ژاپن همچنان ادامه دارد به گزارش نزدیک به 200 موارد اضافی در هر روز.

Coronavirus منابع

 • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
 • آخرین Coronavirus و کسب و کار
 • چگونه برای آماده سازی
 • Covid-19 آزمایش و درمان
 • مرور زندگی خود را
 • یک راهنمای به دولت مستندات
 • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

دولت ژاپن رهبران التماس کرد با مردم به ماندن در خانه در طول تعطیلات عمومی. فرماندار اوکیناوا در زمان به توییتر به درخواست مردم به بازدید از این جزیره یک مقصد توریستی محبوب ملی تا زمانی که این بیماری همه گیر فروکش.

استرالیا گزارش 16 مورد جدید با داده های اضافی نشان می دهد که تعداد روزانه عفونت کاهش یافته است زیر 50 از اواسط ماه آوریل است.

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت که این کشور تصمیم خواهد گرفت که در مارس 8, که آیا آن را می توانید استراحت اجتماعی-فاصله, قوانین, شتاب تصمیم سه روز. “ما نیاز به راه اندازی مجدد اقتصاد ما. ما نیاز به راه اندازی مجدد جامعه ما,” او گفت:.

در جای دیگر کشورها با بالا اما کاهش Covid-19 نرخ مرگ و میر در حال حرکت بودند با احتیاط.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

فرانسوی, مقامات بهداشت در حال آماده شدن برای سهولت در یکی از اروپا و دقیقترین مستندات شروع مارس 11 در حال مطالعه نقشه های آن رنگ-کد هر یک از فرانسه 101 بخش با توجه به سرعت انتقال و تعداد تخت های بیمارستانی را اشغال کردند در بخش مراقبت های ویژه. سبز رنگ بخش خواهد بود و مجاز به بازگشایی سریع تر است.

نقشه به روز شده در هر روز نشان می دهد 35 بخش از جمله کشور شرقی تمام گوشه با رنگ قرمز مشخص شده.

دولت ايران ترویج اجتماعی-فاصله با سازماندهی رانندگی در نماز در پارک های شهری و پارکینگ در سراسر کشور در طول ماه رمضان. مقامات در پایتخت, تهران, راه اندازی یک درایو در سالن سینما خارج نمادین در برج میلاد اولین از نوع خود پس از انقلاب اسلامی سال 1979 در یک هفته آزمایش برای کمک به صنعت سینما نکنه با این بیماری همه گیر اقتصادی خرید اینترنتی.

در روسیه که در آن عفونت نرخ در حال افزایش آنا Popova رئیس بهداشت عمومی ناظر سازمان کمک می کند که شکل سیاست های دولت هشدار داد که این کشور را سخت قرنطینه اقدامات می تواند سخت تر اگر روسها آنها را نادیده گرفت و در طی تعطیلات ماه مه آغاز شد که جمعه است.

خانم Popova قبلا گفت که مستند رژیم می تواند به تدریج سست بعد از تعطیلات که پایان مارس 11 اجازه می دهد تا مردم را به راه رفتن و اجرا خارج است. بسیاری از فروشگاه ها و مراکز خرید بسته باقی می ماند.

نوشتن به Talal انصاری در Talal.Ansari@wsj.com فرانسیس یون سو در frances.yoon@wsj.com و Sune انگل راسموسن در sune.rasmussen@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر