شاهین Pro کاسه دفاعی مقابله با Grady جارت ملاقات با رسانه های محلی از طریق Microsoft تیم در روز پنج شنبه.

در اینجا پنج سریع طول می کشد از تماس:

1. Takk حمله. جارت معتقد است همه چیز کار خواهد کرد برای دفاعی پایان Takk McKinley پس از تیم کاهش یافته است را انتخاب کنید تا خود را در سال پنجم مبلغ 10 میلیون گزینه است. “او مشغول به کار سخت برای به دست آوردن سالم به طوری که او می تواند با قرار دادن بهترین خود را پا به جلو” جارت گفت.

2. دوچرخه شلوار. جارت گفت او شده است خود را Peloton دوچرخه و چت با شاهین دفاعی پایان آلن بیلی در حالی که بر روی دوچرخه. او از طرفداران بزرگ از دوچرخه شلوار و ترجیح می دهد به قرار دادن یک حوله بر روی صندلی برای راحتی.

3. خدمت به جامعه است. جارت مشخص جامعه خود-خدمات و تلاش های که شامل کمک به تغذیه اولین پاسخ دهندگان در Rockdale County است.

4. آشپز Grady. جارت قصد دارد برای انجام یک Instagram داستان در مورد او شده است پخت و پز. او یکی از طرفداران بزرگ از دریا و باس در حال حاضر.

5. Clemson اتصال. جارت گفت: او نه تعامل با شاهین در دور اول انتخاب A. J. ترل که همچنین در Clemson اما با او بازی کند. “من هیجان زده برای دیدن او یک حرفه ای” جارت گفت.

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در dledbetter@ajc.com

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله