اریک آبیلا یک Georgia Tech مربی ورزشی پس از 2018 نتواند محل کار خود را. او نتواند چهره به چهره تعامل با همکاران در تکنولوژی ورزشی-پزشکی کارکنان و از نزدیک با کت زرد بازیکنان فوتبال که آسیب ناتوانی او نظارت.

پزشکی ورزشی است که دست در کار گاهی اوقات به معنای واقعی کلمه از این رو خود را بی قراری با تاثیر اجتماعی فاصله قرار داده شده پس از کار خود را.

“این کمی متفاوت نگاه کردن به صفحه نمایش کامپیوتر” گفت: آبیلا در یک مصاحبه انجام شده به طور طبیعی از طریق ویدئو کنفرانس. “اگر من می خواستم به نگاه در روی صفحه نمایش کامپیوتر من را تبدیل به یک حسابدار.”

پس دانشگاه – از جمله فناوری – بسته در ماه مارس برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس وظیفه نگه داشتن کت ورزشکاران سالم و یا کمک به آنها را به عقب در مسیر خود به سمت سلامت کامل تبدیل کرده به یکی از مراتب بیشتر متکی بر لپ تاپ ها و دیگر دستگاه های دیجیتال. آویلا و همکاران خود به اشتراک گذاشته چالش این کار جدید محیط زیست در مصاحبه اخیر خود با AJC.

“من فکر می کنم بزرگترین (چالش) است ناشناخته از همه چیز گفت:” علامت گذاری اسمیت شد که با تکنولوژی سر مربی فوتبال در سال 2018 پس از بازنشستگی از دیرین ترینر جی شاپ. “من فکر می کنم چیزی که ما غرور خودمان را در به عنوان پزشکان و مربیان ورزشی است که توانایی ما برای خلاق باشد.”

پیدا کردن راه حل

سراسر همه از فناوری 17 تیم اول دانشگاه یا دانشکده ورزش Tech حدود 40 یا 50 ورزشکارانی که در حال بازسازی صدمات توجه به ورزش-پزشکی مدیر کارلا Gilson. بسیاری دیگر وجود دارد هر چند, آنها, ورزش-پزشکی هیات نظارت بر آنها به عنوان درمان از کوچکتر درد یا درد و یا درمان برای حفظ سلامت خود.

در میان راه حل های Fusionetics ورزشی-پزشکی پلت فرم (این شرکت در میلتون) که از طریق مربیان می تواند ارزیابی جنبش ایجاد یک برنامه تعمیر و نگهداری و به اشتراک گذاری ویدئوها از تجویز تمرین برای ورزشکاران در میان دیگر ابزار.

اشلی McLendon که با این نسخهها کار در درجه اول با دو و میدانی تیم می دهد ورزشکاران ارزش یک هفته از تمرینات به دور است. برای آنهایی که با آنها آشنا نیست با او نشان می دهد آن را در یک ویدیو و شامل عکس ها و نقاط گلوله. او باعث می شود مطمئن شوید که به اطمینان دهم که او فقط یک تماس تلفن دور به ارائه توضیحات و یا انتقادات و یا نشان می دهد یک نمودار.

“و سپس می توانید آنها را حتی فقط راه اندازی دوربین انجام ورزش و من آن را همراه با آنها را,” او گفت:.

آبیلا مشابه تعامل با یک بازیکن فوتبال.

“من انجام یک نوتوانی در حال حاضر که در آن یک ورزشکار ارسال me ویدئوها هر روز و من او را درست” آبیلا گفت. “‘شما در حال انجام این کار اشتباه است; شما در حال رفتن بیش از حد عمیق بر روی دو پا-squats.'”

این یک فکس گرچه از تعامل است که می تواند کارآمد تر اگر مربیان و ورزشکاران در همان محل بودند.

“این سخت است اما آنها در حال انجام (تمرینات) و آن را” آبیلا گفت.

‘آیا شما یک وزن پتو؟’

در اوایل ماه مارس در اسمیت و آبیلا شد prescient به اندازه کافی به پیش بینی است که گسترش coronavirus ممکن است نگه داشتن آنها را جدا از خود rehabbing ورزشکاران دیگر از ایده آل است. به طوری که آنها ساخته شده بسته برای بازیکنان فوتبال را به خانه با مواردی از قبیل گروههای مقاومت است که آنها می تواند با استفاده از در حالی که در خانه برای فرار از بهار و یا دیگر.

برای ورزشکاران که اصلا چنین ابزار آنها نیاز به انطباق.

“آن را مانند آیا شما وزن?” McLendon گفت. “شما لازم نیست وزن. آیا شما یک کوزه شیر ؟ شما لازم نیست که یک کوزه شیر. آیا شما یک وزن پتو؟”

پیاده سازی مانند سرد و گرم وان دستگاه اولتراسوند و فشرده سازی ماشین آلات است که جدایی ناپذیر به نوتوانی و قبل و بعد تمرین روال نیز تا به حال به جا شود.

در محل خود را در حال درمان است که نیازی به وصل – یخ حمام خود را بالا بردن پاها, فشرده سازی, جوراب ساق بلند, به سادگی پیمانکاری و آرامش بخش ماهیچه ها و در نظر گرفتن یک زمان طولانی برای گرم کردن قبل از تمرین بیش از حد معمول.

“کسانی که اضافی هستند و احتمالا چه آنها از دست رفته ترین” اسمیت گفت.

بحث بر سر ارزش درمانی یخ اسمیت گفت: “هرگز پایان, اما زمانی که شما گیر در این وضعیت همه دسترسی به یخ بنابراین در صورتی که بهترین چیز در دسترس است, این چیزی است که ما قصد داریم برای تشویق به استفاده از.”

به عنوان بسیاری از آنها کشف, ویدئو کنفرانس دارای برنامه های مفید و حتی در زمانی که اجتماعی فاصله هنجار است. دو بازیکن فوتبال نیاز به دیدن یک پزشک, پس, آبیلا متصل شده و آنها را با دکتر که صحبت با آنها از طریق ویدئو کنفرانس در حالی که آبیلا شد لوپ به عنوان به خوبی.

“در آینده اگر چیزی باید اتفاق می افتد ما می توانید زوم و ما می توانیم مایکروسافت تیم های FaceTime و ما می توانیم آن را انجام داده در پنج دقیقه یا هشت دقیقه” آبیلا گفت.

در راه این تمدید کشش بدون رقابت یا تمرین نیست بدترین چیز برای ورزشکاران در تکنولوژی و فراتر از آن Gilson گفت.

“بسیاری از تپش و تاثیر است که ما تمایل به مقابله با ما را ندارد که به همان اندازه در حال حاضر” گفت: Gilson کار کرده است که در فن آوری از سال 1997 و نظارت ورزش-پزشکی کارکنان پس از سال 2018 است. “و این یک مزیت است.”

ورزشکاران که به بخش من سطح به طور معمول شده است آموزش در طول سال با زمان کمی برای بازیابی است که می تواند منجر به صدمات استفاده بیش از حد و فرسودگی شغلی. در حالی که جدا شده در خانه و نه رقابت است هیچ یک اولویت آن ممکن است ایجاد شده ناخواسته بهره مند شوند.

“وجود دارد یک دوره بهبودی که ما همیشه تمایل به دریافت در درون ما فصول” Gilson گفت.

به عنوان قرنطینه ادامه آبیلا گفت: بازیکنان فوتبال شده اند خود را در برقراری ارتباط خستگی با تجویز تمرینات. به عنوان ورزشکاران که سلامت او متهم است با حفظ اغلب چهره آبیلا نامیده می شود به منظور بالا بردن بازی خود را.

“سپس ما فقط نوع آن مخلوط کنید و آیا این بیشتر” یا “شما می توانید با حداکثر سرعت دویدن بیشتر و یا چیزهایی مانند این که” او گفت:. “این فقط به گرفتن خلاق است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله